4:27 PM
День народження Новонекрасівської школи

Уже стало  доброю традицією в Новонекрасівській ЗОШ наприкінці лютого святкувати День народження школи. Не став винятком і цей навчальний рік.

Концертну програму розпочали   ведучі Ревіна Валерія  та Гасілова Маргарита.

З  вітальним словом до присутніх у залі звернулася директор школи Арєшкіна О.С., наголосивши на тому,  що учні нашої школи завжди отримували стабільні та  міцні знання, завдяки високому професіоналізму вчителів. Цей  день став гарною нагодою вшанувати призерів районних  олімпіад та їх педагогів – наставників.

Переможці олімпіад  були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками:

• Куля Роман, Плотніков В’ячеслав, Гапонов Олександр,

Гончар Валентин -«Футболісти року », які посіли ІІІ місце у районних змаганнях серед юнаків  з футболу;

• Учні 5 класу - «Найкращий клас школи», які перемогли в шкільному конкурсі «Кращий клас школи» (Класний керівник Ніколова В.П.)

Тільки завдяки  своїйнаполегливості, цілеспрямованості учні змогли досягти  таких результатів.

Але  не було цих перемог, якби не вчителі – наставники: Іващенко  І.М., Пагул Т.П., Поповіченко М.І.,  Ніколаєва Г.С.,  Ніколова В.П., Поліда Д.С., Кіліміченко В.П.,

Скрипніченко Т.В.,Бажак Л.О., Лупу Г.Д., які вкладаютьу своїх вихованців всі свої знання, впевненість у власних силах.

Спонсорську допомогу надали голова РАБК «Новонекрасівський»

Арєшкін  М.Л. та батьківський комітет школи.

• Проходят дни рождения школы

Как запятые в жизненном писании.

И вновь вперед, к дыханию весны,

К вершинам творческих стремлений и познаний.

Педагог- організатор Арешкіна Н.І.

Категорія: Вісті з шкіл району | Переглядів: 558 | Додав: RusL@n03 | Рейтинг: 5.0/1