День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Події понад 30-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. З метою закріплення знань про чорнобильську трагедію, розвитку почуття вдячності, вшанування подвигу, виховування любові і поваги до своєї Батьківщини в Новонекрасівській школі пройшли серед учнів 5-11 класів уроки вшанування учасників ліквідації Чорнобильської трагедії.
Класний керівник 5 класу Рудковська О.В. разом з педагогом - організатором провели виховний захід присвячений Дню вшанування ліквідаторів ЧАЕС. На заході діти дізнались про те, що 14 грудня було завершено будівництво саркофагу. У небезпечній зоні ліквідатори працювали позмінно. Ті, хто набирав максимально небезпечну зону радіації поверталися додому, а на їх місце приїздили інші. Згадали ліквідаторів (майже 700), які увійшли в історію, як "зниклий батальйон". На заході демонструвались видеопрезентація « Топ -10 фактів про героїв Чорнобиля, які врятували Україну і весь світ» та презентація «Вони перші ринулись в бій», де учні мали змогу познайомились з односельцями - учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Стрелковим П.К. та Серпіоновим А.Є.
На жаль, багато хто з ліквідаторів вже давно покинули це земне життя. Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто врятував нас від ще більшого лиха.
Педагог - організатор Арешкіна Н.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/meNzRJa6eAJARiFEn8TOfxMlb0psXAo919MvTFkVxkBueJzRKoKrInpFG4SbtNLBjYyjzFU5KPpAW6VscgW0CcFyLL2s5OKEG-E23T7P69RNcHca0Oaw3JPfebBgPmY04u-BkI9o9T8x-07hVMuDGDNvOXfGSzifyVHnob7ehT-OHrNnPIoMibXR-t4yP1yraprwfEIO49aHXVT1P9ITBqwKEw6edD9HdAHq3sZCF2ylNEza27bza5eyBdxSqJDOX6HtvhtNL_FsM8M-_6Faszf28Hwsbb1R-bhF3pBsB80nePRH9J8L204P2HiH_j9GeFmfWynMPGC82VQc17CR7yp3QECqfH4_EHUPSNjvch-T7ZBOpk1bRJesdqfaWMGQIH4JsUCVDOFVWAFOO7GdRz9yCc-nF1mOYK1uOokLlc53ZHi_OcIVCG3HM4wX-uQL11OcVgDpneIthl8-UJYUeG-XiodyKJu0Bw7J3Dc65DAi7u9eS28jk6in8mK021U2MgG--FTHer_BA9Fd4qdX8tDypf4uARrSz6OYMgC1iFLxOfTzx4BRTdPxYcqQ4Muw-1qkttc_hrELH81qwWos1pwbOWYIa9f_eQXNlLMwpzZvuqxh_sMKR8Xk2wWyFOo5i55uHCldqNZS8pdIl5-cEpfsWErskXDIWN-5nM6FryO4w6Nm6F206aO557HexSpKbb9kknr20kTfnzDRyaA=w850-h573-no) |