Діти Новонекрасівської школи ЗА МИР!
Найбільше у світі щастя – це мир. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.
В Новонекрасівській школі 20 вересня День Миру відзначили учні
1-11-х класів та вчителі, долучившись до флешмобу «Я за МИР», були зроблені паперові долоні з написом «Я ЗА МИР», аби показати наскільки важливим є МИР, СВОБОДА, ДОБРО і ПОВАГА.
В класах проведені бесіди та години спілкування на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям». Учні 5-10 класів презентували стінгазети «Діти миру – за мир!», в кожній з яких зазначалося про те, що життя на Землі є найголовнішою ціною.
Під час перерви лідери учнівського самоврядування організували та провели для учнів молодших класів конкурс малюнків на асфальті
«І дорослі, і малі хочуть миру на Землі!».
Педагог - організатор Арешкіна Н.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/4lYLlpf8CK2bkv7V_MXqbwxphTn9lDzyyuurdJIj4V96orNZTv12GbyVd62zagQsphexdCo1GE8DQtQGrGamd63stAuAGXe8z8gIIbtwxJPPgLUHPNFVTKaYqELWFTpKGM3yRjA7eB93AxRRKiWu2q-3MvgFOpC-omrIAXKkx5Vqix3L5RrV9pU07cTtsGkgGNwiJnqNJE6Vq8mAskJoMOip_OQNj3cUIB2Vi6BA09_tQl8B-84Tgcq2uApSleGgPi9DjG5ZBzAcMfXifQSLob1ABCxdtJIyxxyHv9yvxOkhtRCPYUoX79oTLfh3tomyhw6SOAIzoDuI4y5h5qmX02VYKUKBGQQyCtqMNcKLge5tVqUkbcijaF0dRA6jrK27GOJ8ZT8UwAfxqtnMne1gufWKY53mX85_gQaP_o7QZOyWMT1ahvGBXrQO4ZLBJ8eKwoELsZ-ss9A4_haA71Iv-xAvJLRSeMJIO38Ne7CUCYrMeeXvDiR4i8ItGjS0ICGxvuSkq72AZgGkRjQat_WwQMB-_oUCKiNtIVIpxfIqzJaKD9LAU7vawnHFE3gEevB3l-CxHKUY39wiT6HR3PYa0fH3-go1bhypSReR0zPBG1SGr6xVAphJSRoCAgknTxfKmT_SnhD1w_SofHNovGirPe7Iu5l8qUtO_tM-ZiUn18D1ShnVQkzLdc0=w1083-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/yNRMOm7hUdbgnBp8QlWx5cInAzF7Sz5r7d88GraXV24mlrDfUJJGCIjcc1xgW42xA31_5fKD9TWFJzB4zIdq6jdvhmRAf0ufpxgemoNoi10aPXv7LQxI3n0y6v1qs9_PlxRnJpRfarUWNiRDPYryPHbmnzKez_yWkHepaxucV5lYb7Yy4JK6nvhBwy2KOKaHCIJTbJtSPtblsMkpLmdFYVcOpS5KSy6TyOWjXcxxF28u-9_OtJbLpZ-F7lIKm0s2VQZ1B26nrtNgMkE4jnhjkoCqx4Z00SmHfgETzsbDVjB-6AIl46Cw5Q9hoP-jU-g_aOeNx_-z-SUthOxy0YP1K8rRWzWc-K5yGTW926_dZZr7n6IDBhmLx5k1BoHBjHFFOFQhlaeexO2mnooiz52pXNEkTEtDCM2K9AfS6TXL0vlOmv7W8KEf0lWrpcXgZVUPUYcigQhj4AhTCKr7Q2ijLVLzlrp5rJWrMt_i__CbpF9ojswSMV0qqKg4YAA6muQIi7MQgJoYAuc_f9QO0mDKHZ5Aqt1NzOit6SfViYXvKwhVt28rrqLw_AGrF_dPbHjq9GIAIo7-i-ooa38cz__WLY7uOFGNcsgOhkw26mrwm_3PDltYEj3dRdpKYRG_5ZkntSo3XAwbHkZlgjk3IaymRQV7ksivSXYriJCsXhGGmr6NitvhPUOjsaE=w819-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/byNVXxlzVUcbI_Tx1IH28_V_aNPBkMfKDHNi6FTz-Y2rz2qwSck4ORMtpjC7pQ474mXFnKlgoNGWqsL-APU6_7ToWxl2lH0pIWeaRAmxJGbxs71kzFhBpUvBb2TrCD3W12Jvxa_DUfPqT6-e1Vqc6ytrunauAt8i7UFOF4hN5DFi2E1E68nxc9CznqjSfj51rpPc4G-GUaxkHeZanucrghrlMETi2cJiAPl7S9-pSlSAXSqfyZ-q4KCDmbwgAdB2jREhzBJ4Zg9o_G9QMm2pRA5gpyp-FAisAOEcErO3GLbV5_QELKDF91Aj6k-QUtRcbfkwNmkHLKCmmKdeKgr_4rIQ964zG33_w8TO9vTAsuJcGNdoyibOtn1_QCIGTWhg6Q0n5IGxOU5MNEArhgiRy614aablRpjjrM0ftSS7-97xuXqsYE7_XHpWvnDHZWMD9xTyTSHOris6MFyoSYM_b5puSgjuvyKipqTUCAeIItQFnqZC8s6MBp6IsAugS-KrDq7Bivs8iuyNLLdni1iuBZRSor1gEZxgFJEdzNdYO7Ulmw65Kv31aYEvGGm51r4rmRmcbjle-MXyT46PsxIAupThQuVAyooO9v6_RfW0vuNVjdgh-GuAszEs8n9nRQTVC1GM30WhgCvgnYPen0XwqW5_uK92kqSwaVnhG7ZVy-aTiokpMA-2e3s=w365-h547-no) |