Європейський день мов
Європейський день мов відзначається щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи, з метою популяризувати багатомовність у Європі. Традиційно цей день відзначається і в Озернянській школі.
26 вересня, вчитель англійської мови Кроітору М.М. разом з учнями 10 - Б та 6 -А класів відзначили Європейський день мов. Учні послухали про історію свята, дізналися цікаві факти про те як святкують цей день в різних країнах Європи. Власноруч намалювали прапори Європейських країн та взяли участь у конкурсі «Перекладач», де потрібно було називати слова різними іноземними мовами. Учні також ознайомилися з інформацією про навчання в Європейських вузах, та про міжнародні екзамени IELTS та TOEFL.
Для учнів 7 класів педагогом – організатором Севастіян А.П. було проведено віртуальну подорож « Це моя мова», кожен учень представив одну з Європейських країн ( коротка інформація про країну , прапор, мова), учні 5 класу прийняли участь у вікторині «Україна – частина Європи». Учні 11 класу обговорювали чим Україна схожа на інші Європейські країни та чим відрізняється, під час круглого столу. Вчителі української мови запропонували учням під час уроків з української літератури прийняти участь в конкурсі читців, де вони мали змогу пригадати вірші різними мовами та розказати їх. На протязі всього дня, на уроках учні писали диктанти різними мовами: українською, румунською, англійською.
Вважаємо, що заходи, присвячені необхідності вивчення іноземних мов мають велике виховне значення для сьогодення: формують світогляд, мотивують до навчання сучасну молодь – інтелектуальне майбутнє України.
![](https://lh3.googleusercontent.com/R66r6UPchrYMsNIj1hoqwZRQibABl02bfDe5TFdp6vMyELGehmlXNBIoAxF2lVBpVvkIqtDsXw0Nh3byC-V4LWmp-JkU-ZyPhzLeZrTvQtNBBEw_6SGxAc5gr-ZLCJ9wmN6fokfj9XXs-uYalEqTFWTUM2PwMMVewAqs_N73NHZgZdS2B_PcRIfqhL_XEbn0LY7GFQWCnFmwHsTVqZevZ0PUdTrmtH2HRjUym_XFBHTAQR0WkNqLE4SyA8p2kbbXDdMbeE4zxxUDVlXCpUPHodvER95a2eeogII31XZ2M1H__HmtR9wRJ7Qs7x78p4Wbl_oUIlvI0Nhc42cKAtBrDv52t9s3Y7vXGt-V3VvkAdSbPDkqYSTvsCYOFSJD3G9JmyokXPz72_lbFhImeM5S81CseRVto8o6zsDtVQp-EKHur5TCkg7GGWCacoWhfPIWzoHmBKXoObG9uGAGjLeOJmRRrxqhFW9XL6vGFcFlMXlBSAbDycspIqkDmP8BVfvn-hHEszV7D4zD6DwljyLfEHwfyzGWP7uCHP00Tdo8_LwBVZg-BIeGeh1-iDQtmuFe3BqFl9YGb-0EFGgNCHGOg6f-l-TaxyR2mKG6AuJtETAV2CNw4eJRXXjDnMfFayv_vxQXbL5WoByraEIiJ-XsEYpKsbLHEzjXeO3-mBHCNen_kY33C4n0LO8=w308-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/M-h67nOo9Smq8qovLH2LE7Jva_emKwYN_gOPNvVKqVacesBgJcGWz6kwHUxmDkJmSo4hpRi0hU68zpgHmCHh3PQBNUw0ymMvFmhPm7u8BFyLslaOfHkRb0dSqGjLgQ89rp6BePS3kkTiMI6I7ede8O-AB5lVOKQvGFXpGmGLmzHf5Z4qmjxW2xzUfEECwlJn6TWd7cwdlymTX4vK1Uzb5MEVrb1iRLyQeU5mgkyZ1m3P_hcfijfit-gRslNboxIA3iM_i05DEPVP7wsQElX4xSJQ8DJjjaqAPEmhnLxXR-wuomg0fTylEaxayl_bADB6ZG5pAGznJHFnXJdv3vlEp6geVJMBUAvJI1z9ufTjB5qq6E2hNLkk4u810pyk0VjJ53UBR4GWl3DQtzOp_lZXJ2l1h2CqfOx-MBstk_tyErFHCNm2yG35MXEiVXshhaKcep7b14x47uPu8IpIcIbJCJWP_Uk8iMnFU9raeC5tfY_8le6KusFOKGr5qMg-iIEqjGuhst0OTwz8mqVZyEBI5AsN1nU5hNxzZvefSQuIVTShgW2MFjDCmSS5JRtDOZOrmuHeF93VYI31vRhK3kThCoy2OTQuZkIW2op0XMidLC3_Y0GlXob9ZXit1Cj8G0-Ok8pYYUOUknLo5YJTQ0AYU6KWzBlGdqU5UO7_oPzM4uSdG7aSEs_ToFQ=w800-h450-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/KszVvJ7YSfB79Ph_fNGT0mRh_TUaro702BqJnXRYPGDE19ly0tobNbd69SW10tVlNTlVW7Lo9L6Sv5vOdNAq4uIT4sDks12yrnKXl-DaWB5jWwu9xXdDrcJrIU_uVjAr3B8C_pIj2Enjv1_eU_MDB6OUpBvpLFXo6nyWyY1ygheHb3xNuWrfO8widfO2TkIrzSnSRJnVqMPXTVRaRMYsMBma54ZaCi9Z3KsIXrwRxWYvDcrYBBmwe0Gu7o23R9Uw1c2ceJM77KvAjKTi_eK84khS2MrqvrHkAhYVYdM1_CyAIbS6r1GSSq83EdnsIIB77h_YKJv_iH17MrDSHaroKOG7r6mhKcjpWJLJbZZyo4m9Dh7sjQBH88ofpJg7KIHmQHf_YQEyVmizbBiKuTUmjW1W9xb1DheR-Tt-bhTaTk6PS8vOMHen7Tmm0rSlWxdhkE-jbgyFedGgfbl9xhMdZkAIiduzu581SEfgEQxZ81GWJ7VFoljzpEMuRGJeEO_iRpoNypneS6ywNZ2x7DFVEawdntIj7CDL-KA0j9vfFVX7WY43xhwDIY_7P4GmCUbKnLJbbL4R-o-of0T4-t6m4K9ybjhx4IzcnsBsqj158svpyP3l1rWlXKydbvKjh2jHqrSSgocPv1LzUlXGj7UKqFIj8GY_TVoqej9WZ2dxDYX0hxP-ZHod6sg=w800-h450-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/BRkhxridxfxUksJRx93d3t9RHIkfDP7-AjJ5mEN4U9LHLn2ibqH4GlzeAzcDOIPNUlK8Eyd1iZsCuLO12Ab3ggZiQkyPDELvCo8ZFxPYMRSCyuv7OUyBLryvJhw0ixzLUqcUP379efUaa3vjJgqZ9UCoMeFc1OTblnDaaGvgfCFeikOht5b9SS-rcJ0nHNLNXmMdNsl3MZAhS-C65mAlDHEYRKm_JAhga1JRGeaOtoKVVL1EiJSYXcU242EmVNezeikWN85YdNBe07o3xMCSumKcT5kAC9ST2_IFT7llZE6mQpAXM9qG3e3-eRQwfDU00QxZL--4lxTNuIn2q--MakeZoAVPFhlgEySTDVMJUXFXpEWhOGPMzFIfXCg8AYRE9-2dz53hN-zOmrSK-VKzhEqLbvaQVKiJyeGLY3nKGn8BW5XDzGxgh76sggpW5rCCsabdt0clqQMm-1BCPuenKO3aB0KvqpUybTjzXNJ23tBuWW2G7l4W3NSCPsY5wuTxEpMjM3JqOORSQQy5_f76wtkOrj-aagJmeVqP7MNSyS5UXqsi1wVh3nv-CjesFOw6expxM7D_QQ6P0bzYbe766bRfQeOt_h3RppP-Akt7PL-xO4zPwgTBeujqLHV00GJMdQg_AjLNueAF42oY3nbkJYMk2ECCc0yzPyRtoNvo2x_WWdsdMSEknus=w800-h450-no)
|