Головна » 2014 » Вересень » 30 » Проведення «Олімпійського тижня» в Новонекрасівської ЗОШ
3:21 PM
Проведення «Олімпійського тижня» в Новонекрасівської ЗОШ

фото

На виконання листа відділу освіти Ізмаїльської РДА № 04/01-18/583 від 02.09.2014 року під керівництвом вчителя фізичного виховання Скрипніченко Тетяни Володимирівни, в школі був проведений «Олімпійський тиждень». В заходах приймали активну участь учні 1-11 класів. З учнями 1-4 класів проведені різноманітні, цікаві спортивні естафети, переможцями яких стали учні 3 класу. Серед учнів 5-7 класів проведені змагання з футболу, піонерболу, шашок та естафети. В змаганнях з футболу переможцями стали учні 6 класу, з піонерболу пероможцями стали учні 7 класу, в змаганях з шашок переможцем став Арделян Антон, учень 5 класу. Серед учнів 8-11 класів були проведені змагання з тенісу, футболу, баскетболу,волейболу,шахів та шашок: * з футболу І місце посів 9б клас, ІІ місце – 10клас, ІІ місце – 9 а клас; * з баскетболу І місце – 11 клас, ІІ місце – 10 клас, ІІІ місце – 9 а клас; * з волейболу І місце - 11 клас, ІІ місце - 9б клас,ІІІ місце – 10 клас; * з тенісу абсолютним призером став Мелконян Арамаіс (11кл), ІІ місце Кузьмін Іван (10кл), ІІІ місце Яковина Володимир(11кл.); * з шашок І місце Каліков Богдан (10кл), ІІ місце Терзі Дарина(8кл.), ІІІ місце Дудка Антон (8кл.); * з шахмат І місце Сорока Артем (11кл.), ІІ місце Арєшкіна Аліна(11кл.), ІІІ місце Щокін Микола (10кл.)

Директор школи О. К. Дорошева

фото

фото

фото

фото

фото

Категорія: Вісті з шкіл району | Переглядів: 644 | Додав: andrejjskbkin | Рейтинг: 0.0/0