
Особлива увага приділяється в школі учням з неблагополучних сімей, малозабезпечених та багатодітних сімей. У класах, де є групи ризику з девіантною поведінкою, важким підліткам приділяється особлива увага індивідуальній формі роботи, роботі з сім'єю, зайнятості учнів у вільний час.Дуже Важливо попередити виникнення у підлітка серйозних соціально-емоційних проблем і попадання його в "групу ризику" .
Для роботи у цьому напрямку необхідно об'єднати зусилля вчителів, соціального педагога, психолога, батьків, співпраця з іншими профілактичними організаціями.
22 лютого 2016року з метою профілактики правопорушень в Озернянській ЗОШ, соціально - психологічною службою були запрошені: дільничний інспектор с.Озерне Стрижак Анатолій з представником кримінальної поліції, які провели лекцію на тему: «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх».
Представниками поліції було проведено профілактичні бесіди з учнями групи ризику та схильних до правопорушень, що знаходяться на шкільному обліку.
Соціально-психологічна служба Озернянської ЗОШ |