Можеш вибирати друзів і дружину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.
В. Симоненко
З малих літ батьки, вчителі виховуютьу дітей любов до своєї рідної землі, до рідної мови, до традицій.Патріотизм у найзагальнішому розуміння – це любов до Батьківщини. Для кожної людини в світі її рідний край – найдорожчий та наймиліший серцю. Це той клаптик землі, що привітав її з життям, де минули дитячі роки, де живуть найближчі люди. Такі почуття зрозумілі, вони природні. Далі вони поширюються на цілу країну, в якій людина живе, на людей, що говорять однією мовою та створюють спільну культуру. Бо це все робить людей близькими одна до одної, об’єднує. У широкому розумінні країна – це велика родина, де всі живуть спільними радощами та проблемами. Школа – це той осередок, який сприяє вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності,
11 грудня на базі Комишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів захисту Вітчизни за темою «Роль позакласної роботи у формуванні патріотичного виховання учнів».
З метою формування національної та патріотичної свідомості учнів учителем захисту Вітчизни Дьяченко В.Т. був проведений відкритий захід «А ну-мо, хлопці!». Команди учнів 10-11 класів змагалися у вправності, спритності, витривалості, кмітливості. У перервах між конкурсами учні 5-А класу співали українських пісень, станцювали український танок.



|