Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2015 » Березень » 30 » Відбулися змагання районної спартакіади з баскетболу
10:46 PM
Відбулися змагання районної спартакіади з баскетболу

28 березня 2015р. у Кам’янському палаці спорту завершились змагання з баскетболу районної спартакіади юнаків та дівчат 2000 року народження. Всього у змаганнях прийняли участь 13 команд (130 спортсменів).

Серед дівчат змагались 6 команд: збірні Озернянської, Першотравневської, Старонекрасівської, Суворовської, Багатянської ЗОШ та Кам’янського НВК. Перше місце посіли дівчата Озернянської ЗОШ (тренер-викладач Морару О.П.), друге місце - Першотравневської ЗОШ (тренер–викладач Павленко П.М.), третє - дівчата Старонекрасівської ЗОШ ( тренер-викладач Пенчев В.І.).

У змаганнях юнаків прийняли участь 7 збірних команд: Озернянської, Суворовської, Старонекрасівської, Багатянської ЗОШ та  Кам’янського і Ларжанського НВК. В напруженій боротьбі переможцями стали юнаки збірної команди  Озернянської ЗОШ (тренер-викладач Гойчу Ф.П.),  друге місце посіли баскетболісти Кам’янського НВК (тренер-викладач Каіш Н.Г.), третє місце - команда Першотравневської ЗОШ (тренер-викладач Павленко В.М.).

Команди переможці та призери були нагороджені дипломами, а кращі гравці - грамотами.

Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району | Переглядів: 511 | Додав: ZAVRMK | Рейтинг: 0.0/0