Хімія як наука корисна тоді, коли вона в «руках» людей, що мають міцні і глибокі знання з цього предмету. Саме виховання екологічної культури, поглиблення практичних знань з хімії, розвиток творчих здібностей – мета, якої вчителі і учні намагаються досягти.
31.01.2018 року на базі Утконосівської ЗОШ відбувся районний семінар з хімії на тему «Впровадження сучасних технологій як засіб формування ключових та загально-предметних компетентностей».
Вчитель вищої категорії, Залож Ганна Григорівна, провела відкритий урок у 7А класі на тему «Умови виникнення та припинення горіння. Колообіг Оксигену в природі». Урок відрізнявся логічністю, послідовністю, максимальною щільністю. Враховуючи індивідуальні інтереси та здібності учнів, різний ступень готовності до вивчення предмету, вчитель вміло впродовж уроку розвивав пізнавальний інтерес учнів. Використовуючи оптимально міжпредметні зв’язки з математикою, екологією, географією та методи проблемного навчання, сучасну наочність, вчитель забезпечив повне засвоєння навчального матеріалу, сприяв розвитку творчої особистості та формуванню ключових та загально-предметних компетентностей.
Молодий вчитель цієї школи, Баліка Іван Анатолійович презентував для учасників семінару тему «Реалізація ключових та спеціально-предметних компетентностей на уроках хімії».
Вчитель хімії Новонекрасівської ЗОШ, Поліда Д.С. продовжила тему семінару виступом «Компетентнісний підхід у викладанні хімії».



|