Головна » 2019 » Вересень » 30 » Виставку досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі»проведено в озернянській школі
4:12 PM Виставку досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі»проведено в озернянській школі |
«Щедрість рідної землі»
В Озернянській школі щорічно проводиться виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі», цього року у виставці прийняли участі учні 3-11 класів , які представили : натуральні експонати;вироби з природнього матеріалу (дерева, глини, лози);традиційні народні іграшки. Учні мали змогу продемонструвати свою винахідливість, креативність, фантазію та вміння. Журі відзначили що майже кожна робота стала чудовим вираженням фантазії й уявлення дітей та їх класних керівників.
Дякуючи співпраці батьків, дітей та класних керівників були підготовані чудові та цікаві композиції. Найкращими були роботи 5-А класу(кер. Кильчік Д.П); 6-А класу (кер. Кроітору М.М.); 6-В класу (кер Гергі А.М.) та 11-Б класу ( кер.Спінатій К.М) Кожен, хто відвідав та переглянув виставку отримав масу задоволення.
![](https://lh3.googleusercontent.com/JHJHBvx90qXs9gtNKsqQ3OQlfPgiRPRglYV5gLOQUb0GoB114zwMLsJMMj_TnpVJJ9LaeVp4-tdRLRoBwTwutMCBTkZlwxPHwmXIltjCHBFPKsInpTvNTBseXdJQaCdjD1nTOdGGUiBsPbdCotmEK7e4mETKFhsSc677KBjZDkvU2ZjYWbbak-6hG5suovKzcizIqjWNmJkxpcHAHZJhTTVdme7uvXfxbxZk13CYNn8J384hXvx7eCYxZfqpPfJi5ieUr-si1Bv4GuQ72DVlPAPm9TntXj8P3NX-m-C32mAhhniGUCSVZXJHWp_OuJvpK_rgGYprMYBFOLKz4pGxQ7pd6KNNeU8SFn6xx2yBHR0fJ-fhw0XgAwQXASU-zM-oIroseBc0Jy7vwEC7R5LROSZZlCxw6haM3FsFzkTyiwiczP6f-Mp0URwOMlqKP7mrSlLTfiSydgWlnzZAihgm_uKQKhy7XQCh8p0CEa395VuW6vsO6L4rpx6OjurkZZjN1PjpEBN45h1vY3eHyqD2pKvQsdZI9z515N07GzonXe4InxpY1ixQPHgCqzrnZby9n_mjxshDOaMYnNdOy4VwM-xbBTpBf30tLJDfcwPeEiPVoUNIJ3c3QjQ3EpxH3U0jHXpaPwXviAmwAebsDLz9gB2dXZUgBWUrvuFvMw9lnkQ7H609syueLz4=w410-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/aRClkZqkQG5sC6l9Qcc-Feosi0Ue_nU81NKVynfGAgOj8bPLWJv0iJ6XLv7iKRjj9U36vbATRMgcKnQmhzJO2M3ITY_NBjmpxnq-hDWN_tayuOXTUuDOszIKCavevLCY58_tXd6jajJzSaH85P08-Zz8CMANv5MiRvLGYyWYZKHVvWJdan5FGkCDbD08ugZb5kaQCHCbO4_XFnXx66sWgj2WMIDJECXt2YVRXXGV8hTmTV6YxR4Pe_J12k2CQ48bhnV6TB3hcX9GitbymeAT58_n7gU3XtTKU_EsRiXN99enFtrUdwcpudSRi5dNOaAUurIEpgdJHnpAEDexhAW5pc4o3AYtqsL5I6wQhFPcuHY_fBIlmrokCnUwpQwtMo-CvXrm8Sy24cCcKtAoxKF02t6TCdVkIkzfb2Ps8lXW6Ghem5jIo-8vXRoQbCaDbkMhN-dgvLKPQP_vIGIRIbh1pJoMlbkFvTs_ZdCns6aWhpudQq9eChKtML-nSrKTwv2sr8K9z5STARb5zx7NwfEli-B05Wbrx3z1xCEkDBEA-iMBBPAKqQ3TFD2I4qezJMOvpk0sTgZcGxS5XrU1WZhQv25wTnQvCkv_4F-jh5pL5ntrkinw4SciWl8q-Arj5AnHJ_I-i6yThSe41L-b7LrM6FQ4280Xw4U7HVWVhAXBaByZgn-WaoSkp5o=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/1rV4NF7nM7lscKckiMpwC6mIpKGzkegHpF1PVs0EGhRBLeem22ziMf8kXE_-X3BZUKg8zfCp27V4AlxnyuoKFOM_vvibEuSOzWHjRAEpf2J3P0Ib3l4nsLS-k4Rr5DdiNlTwMdIQYekpV6qeqU9qOtkfV2-EcADzrl7sa2fRpQjbBVGDK5zIOn0ek997JWNvL71l4PU2tVt0c4pLxwkgA87YH-Wri-5cZtr9c_vsf9G6smQe0kXLRzbSJmcFJDRscqVt26YDKExnkvgl_QGGBKrAY_2VLo_-TMVh-wNrY3zCaH-RTIoqs9HWG0AYu72TYNL_AQe9AFaOIoIjARdkRakCvITUPOz8sEaWl8C1s2fq_GMvnqwc3YLpNrzKEVRO28I3RigD730kXALMo4K1GOAOcM-fa7g6fFBTlQZMi7CJs0ycXpz_wmMhNhqYtclEgd5KHoSjnDz9PkDici5DI_yvsv16mzefx1ZW2nO6G8XmrWYTdZ881P2JBXot1L-xIGbn9tHqasTdNkASc26rLutksjjMoa_hSJ_hvMWDJi1ZwexcglFtpghKPRQIGK3S1KxAzIuHPApAHkAmfKEVFFGfsHNJWkQrP7pUyzbx1RsYzeIZnZbEWt7h3HCJZAuq208wJsytZOZKhuSZgA91g66W7gbI8K941py-e7hT2lFcmk75_w_Hdf0=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/gQ_mGeq1os9lezY1A9Bl1rC9phtJDzv1bz6zNx46s2H6yIN7pHqaQPXpExjvB_exspDfTHKM17U5fFW4mHXdiOYlsu0xnhb0ctklZyjCPzjPXcVkQ3R1EsvUFVKgQCFIbD1xkacYq2Ej_fpYvYqaVUE35EF00kg7hdRaXK5TdCvjeH1zej0uDyTeVqDGmo5pt_DFLl3vmfWFirGSqwplkPCAsuUMPEyKvTKoqFhzWiyyGuAcB3xwguQ0J5yIQnKqYRVlmL1RJyuBqHjLEDshLGpbcIVKOAzLkg5VIFjDz7xXNvVEVjdvVqPV3J-0Mi9Xw0MDTXoNHMyxZR2-M7MUtZqFaQyRzL7WHIMQvDcLM0xo9ipigciU6wuLihyf02kD6nXfJlKMmnf6Y9qtx-NAumHM-n_roVJvulPKYGMlCJ-KOBjvNeJS8q43M84c_8yVJLU36ttJQFc4BTPWeKh-vUNSIYwlDGRARHYHHEINd4_5h0jLJ9mbxgiTPNqS9yNJ6gRb-FZ_xNpHzGq9bRsc_AgESRmh-1RBDYEuG38CgzkwR340-6vFlnc_7edDV5ujRxAfCaQ9gjq4z5lhQfNbKlu2K7Fx9cQNB5lyxMFYTpgWnrqpV3T6zq_d0-SO5fK_DV4KKCME3tQbRg7J-5DDl0oznlDYH3hLsCAL_mitDx2tX5C4upGxlf0=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/28uDKXkcP6d_kArG66R22SlPpislMrBse8OvHBE_Mgqlx5YZtovY6mbcHeO4V61ZaFykHaXJoFc8dfYU1NiELLgyBMr6tnH9bZOtEOjlQ10h2PdZRTaYOjGuOPPTXerc0MTSZWGDAkV8BevfHGfnJ_VUCPWrYRQomFi6ZLdFPrBCIUoTPvqgf6_dunMhi2QgNXtKJhqcdXj56-Sij8bFoVWeCgTxyKjl2q8otf7PLptm1RC4EFHfIRc7awFYGKXMliXqSqQ5tbBf3h7zYh7LTAPy6sSmsn98TV99eFDH_6z6Kzny7wkAROQg1FFjYNsgD31nEzdAVooJyCwXXiNkkdfd5QzbCj9QLtp_0A1YqDfuTucsrR-SlgOh4ZEcVAg8vj1NKRyne5hRXEklqqy_RdhuMGQSnziVPmJBct-LsCP-UR9VvZmGwf5Sd0SlfdpNsIx9uVwCRbw3O8IGc5E8BOnec7R2CSwmfMhUax3XHhp-oGZ3it71FJsN18OZ-8BOGd4DYTOGjpnOckYwoHQ1tFPPJpgklzLKADSwEUgF5tThMy4dWpohFI2IRvSp2JrjpDxQ5sNzacnYBvx3oxHdP4Bp2kaTFCRwLDsBWI72mcuagubCpZbLUvzoIkBgvT_8G5kVagHFx-xpyjXaA9L9-e0_B8uWmjEoYo9-_8gb6kdehdkf9ZWfDM4=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/2gKlx9AhjU-fUeBGcLbRJl8HvVX_82KY4UYQjf9I_n0dzYjzELhDtZj8-PhzH4tyiB2CZaJp3_GvLSyqhVHGpS_A3uWK002bcOjZahyz0Nlb29uL2gJ13JWG0dYynk2bETE0yu_F4zsHnNusDQfo13gpGpKadrwAOFLb38Zs4Kfvv1XpK4AoTsj6KNXvXt-Ua5aWaOtgwfOZfCf56ObkZRCkUcNtVaHchzuCsCxe2Y7fmJ5M2vXk9IFTMwPvLR5dhe7nlu0P3SPQa9M2wg2Mo8-FVc9MEAGv7UxoIlZ7RtUzE4NUMftw8az5hbKSgYOge0D61971SEQTecFS-yd8b34uOpuG0lDesAUD3xb6y5_jsH-H4TgeQKj6KXcoX4u_DMou_VynYWJpKV2ZMbQ14W3rbza3ykAKITKHbp-8lGP7LRzXNjdcAQHk2JkefurHwcAMtRBVBnbl0qRkLmlVdkiVDL1y_t82jVpFOkTmTnYoY5E3PABQoNZc66KLG5M2nnGlSN5C-iPWWB-c_sMLevlg1iaE6rK2X6we5229d_aQyt5XdTWjAzQ7xf2wXFTbprqjc5uCAqVJLLmJ8eJK3roDHB8aGDabzfvKhq1koXQHCThNIg94fBc2SbhMklDXD_1OC3cMRD3xKc2JCanAFMu9gxSOsA0hU58D9dTU2fw1WqjDZf3enBo=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/r0LxWoo8yEIv6eSeeLHsV4Hm5t-Bbj_3z5QKpKQ-KdI15v4VJVIV_NIwqFQbzRQ4GXXw0uqYDbwNV09srbkWx-8_KMOgI38gIpjdP20yYR2sYapIls6SqBPwHE_0PvcIZZu9AxvNKaJ2ny2_f1mbgBeRAwwCKh56Z6RUkL9Eu_-KgxYwWiUwEFIMeR9Lt3W2jJH43sfuFLATer-dqogvnkpRWTNfWBwtKhoAPSLC9jSHbKaXYEuw_oyh3eKq2KJEM6caHeoSSmeldbHph8Vx8b0d2dpK4VFPyYFdz_SDUgy7ZUyXrnAMbYS1vzpESTiP4ZkHsVpTIxLqSrkQqG2y0Sn8lgvStF0_hjMDP3X2EyT400P6U3u7hgqMa00Y5qgKJHKXAVRtaxKxTw2TaGLFwK88f-bgaqkm-_o7zM0x-N6BP2ccAw5JTs4RxhzGB4mR0UR0P-HsmGbZT08XI_TxXK4rH088Q_pPI5-B5sDLgX5YPpA9moJin0HLN45syEyinyyunuG0omuu2fzeB2cZzHeknaLBDPXvmc3A6tbEOLEAsPtPVbT64vJ5X14UwQ4pvHmZORLY8OomKgXUj2OEmsE4DLIDMNScQSq1EZ97vYUMDBANbK-6AKw5tRAOqGPpEg5yMxg-veXoeJYQ1DgFijWOwIvAwbwaabTtVZuszj7pA_BJnof_sKk=w729-h546-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 354 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|