Головна » 2018 » Грудень » 21 » Всеукраїнський тиждень права провели в Багатянській школі
4:14 PM Всеукраїнський тиждень права провели в Багатянській школі |
На виконання резолюції Голови Ізмаїльської районної державної адміністрації від 30.11.2018 року №2695/01-04/01, розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 26.10.2018 року №1233/А-2018 «Про затвердження регіонального плану заходів з проведення в Одеській області у 2018 році Всеукраїнського тижня права», з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини в Багатянській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 10 грудня по 14 грудня 2018 року був проведений Всеукраїнський тиждень права в рамках якого провели наступні заходи:
- Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародноправових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту (10 грудня 2018 року,1 11 класи);
- бесіда «Я маю права, ми маємо права» (2 – А клас);
- урок – подорож «В країни права» (2 Б клас);
- усний журнал «Свої права ти добре знай» (34 класи);
- круглий стіл «Правова відповідальність підлітків» (10 клас);
- проведення засідань у форматі «круглого столу» «Права людини та сучасні виклики України» (11 клас);
- інфоурок «Великі права маленької людини» (56 клас);
- тематичні заходи з питань реалізації і захисту прав людини (змагання 89 клас);
- тренінг «Стоп булінг» (56 класи), заняття з елементами тренінга (9-10 класи), анкетування «Насильство в твоєму житті» (6 - 7 класи) практичний психолог Пінтійська Н.Г.;
- розвивальна гра «Вчимося захищати свої права» (46 класи), круглий стіл «Поряд з правами є обов’язки» (7-9 класи), інтелектуальний рінг «Знаємо, вміємо, вважаємо» (10-11 класи) соціальний педагог Маджарова Т.М.
- оформлено тематичну шкільну бібліотечну виставку періодичних питань (навчальної літератури) на тему: «Закон і право для всіх єдині».
Педагог-організатор Арделян Ю.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/R2qKCCSy8Gw67ona-Rg9MnaZodI8SxDTPXtF7GNUKsDO7L2Iz_QsRvKBZWylej4tjkhb2QaSmzpoXqu4i0gAfQKBSbHaAXZrkbcw719fEFI2kXLpX6lH9x83wnVOwFW41BtAcyk4QK_R7dlQkFZUCCDf8A93C16yxX0YEZr6IRNOMmCLSo6hnfKXyKun4x3cN9pDYGguHO3__vGaeiOPP0gdGuJmxRa7khIug8pwKW2mTEwsQrcLfVoxf8RDFdwOA5EORahxHucBR7OL-WwcA_B68Q_Qc5YHEVlstyKF56W_ESUHgaxM-6at5Lsih9tcTGCLhFkZD2DeoxsouBPB0E94rJn2bOU0U7mxrOhFYCTAh8CLXwmHSvhw6KW3lYDfOcNJ81RWiSxfxi994vpDtd9jDwACJmIrCxuRrs0_mc_ihtqDzZYNbdVWktMMSUdI_sDvrvHaK7X2qkSLP2iSfuWAAc9A5_DZxGul2N1DNndYdoU0k6a1L5-TTeefZNc8qx_QY4oh4i1PINrSRT3D7O5DPMnUaK4s_z0EbDhununcf8WZXquJi3mr4DPKB31-AH4PXfy-NL7XCfw1r0O1bkym3pvvk-foZLjUC8nCiPvaOQnpYjUnwWpV1QTE6b8J7jC-ZOMjBQifhuupUX9jyt5W7U7ct1k5hhep-fbzK4D6kAqKqB6D6Gp1lzLHzm7_yTcdRBE_9q5tvhD_CPs=w1019-h573-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/BHOnv0f3Zn-rKoQuz-adZVrLbzyk4qQuzJSiZWeU3QK9z7a2HpN4EJGbhSQiN1nQ-p7QR0Jlmu6xOA9LuNtxxnvREOLggu7RyZBDJHTzTdKeXWBCzJDyBHuBNdIkm0775wmXWGYE85TnuvhAvfHOirGgQiYbKf61iPG1jpVV_iKCfiuBRliFIxVMJFoILzgscV1jJ2It551C22oYsnuQKVaztSCCVJr36dmU4h9C-KmZvl1W1CR3awjZ7nM59o4R4QmMslOLgvPPCTFXRCnzC1axFch5e4zDKbf8xbfzc7UDnFEitVhenUEzqULoc7IogvLJgV72I76WGKlI9VMXC-NjW15KPfoBi2Ai9z7kwF0OpdXCFWlDnYW9OOWvap5VV7QkifPOdF5OphrrgCsEuuTprlxUCu6JcTmeToDDICOQfWGc6CFH78fHmiZnJ5Wg7NVXf-mfDvdELNBuxl0x-Y3oAxINID16tOZsg46ZEdoA4nt7EHTJKEmvt2S-fmtFK9fjg6HZIb_T5pHOiWQrrIwiRS6zGFvIkbymwh3_ijRq_tm7xx7U98n3lPyD1lcIfkpKN9eL3PDXIE9UAnvbaWlCZbHALzAXClGgO9fbZtqbrN881NxTNenXDh18jsOOqaXycLXAbuHe-Z6CYEgIz7KCC6b3aJgH0C_6SD6CFbfpbnPnS1RLBJ8Sa8H2sf2-CpSu7dkB_nCp0vtWdb4=w764-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/IAXj8b-s1JNYQXQLpxgXwUPWEpyTssHBVIaknel-1KWHscAcYA1gpvrLUWmgf2MwaZARQ4bvy1EoX1FEUqlFbsuhAzrPqMc6A_l9xOXB6EEqXGCp2g0G7Zx8cRK0NQecM7bWw26LRYK56XanHX-lD0ux-M1yAbuuufvR24-1HrZYwr01WZB-g7T0zP6_WjEwARzDrf12iB84CuwrPmlwxOlb32NV7jEwQmd5LjGalC97MJR_rQ8rcYzYwpd1Zt0m1DxxV68YVOiKGPP-Gtudin0taszd9_G6ppPv2afk5uj0I9xkVymDIyzspydmEghYJzjXOq7g7oU0H3raRod3RSDS_xiP0eMdthLOxbFEXtaDqNE_zAWcYi8KZsVnBhLbeSX8oSDStiZOIQmW2tXGTGI7Axg6kiQ0-q1UsaGjmjMw0atc_x4dzdtn2Bv0KIR5662DmTccNN9xseGjS3UTmzDolzYK2XXO7H96LMgw6f_9qo0r5gy8dOQ4-sDGwjmadwkaQR_bx_1qbfoJcBAAu61lMLfOdafWFkRebl6VBhXo2eNGOWsJJIPWgMw_jkdJeb2DA1RYnjiIk3kUGSPviZEYnH__JKfDoLcVRNIUjNg93rTVBBG4HxnCLm5FsUN7_gS9RI_bj5sDpAgcgjIAStIRt-wxUpQllGwgK7IEM8EoShnnp9rc4pm544VXZduqWcAwJ_65p5xvnDUgmk8=w764-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/l9p8bp4lBDLLPUVR2DcEn1ywTxueRc_Li-AdYljufUolaDyYCDNlG6e4LDghw71Jl5ZshEih-UN77jXLs6yDdVpHldAHbsWXDAIgsTpWMSBTIrWbxh7oSBdrgz_tFSbt1pWnBjRuQrplXyTflb6dMjXfWD3fakY0G9KZcpHUglS4jJRE3jbSwJAVsfNV4DPsKDsMvOtwIafocV4VMtKuC-gc90K71QTemzwCWyFdNTOnVvicCrw2arox5s8BFjHjZstUo37oidFsL8VFuvqX5F3EEnsoTyYvxIug0D2VRH5sCxS8UL5qa3bcjwi7G3sFG6IoO4XqGuTx7O7YlUw3-DDrUeGZDdpELU_-kYNmYj6JEo6ITkATVALPWIHYJJKDWrzaYndcEvfMDfxlrWmfB_cviZBB_5pJnZySCaDN9S5zWqKqYcFnYKmRvLNfc0T6VulVR1uYx7wDidkvdKXug1P_01GLir4NZC5h24uOGnI2ARSwv3-XeyufAMgAX-S-Cgi2cBQdjSIadQYMKaue_u7uIcWUrAqB_mJf9bWmaHJLvZt75-V99Q328AT7HLPewcdvZGl_oilZJHrHtqnYB_v1FRSlxtGD2xoa-ygT9fDLmpqpQFTCZoG8f1YSm0mjOMOCQ_YELdRpX8mJS46qEPV-qyFH42p1zuampCYFUwWqYmXPlHoB1iZIccXPDk-Va8GiMDlQjh4wAPoDv1s=w344-h258-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 389 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|