Понеділок, 27 Тра 2024, 2:04 AM
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна
Меню сайту
Методичний портал
Перлини мудрості
Афоризми
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурси фахової майстерності

Професійний конкурс „Соняшник- учитель-2014”стартує

 З метою виявлення та  підтримки талановитих, ініціативних учителів щороку проводяться конкурси фахової майстерності. 7 жовтня оргкомітет Всеукраїнської українознавчої гри „Соняшник”  запрошує вчителів-україністів до участі у П’ятому Всеукраїнському конкурсі  „Соняшник- учитель-2014”.  Згідно з Положенням допускаються до участі і вчителі  інших спеціальностей.

Цей захід проводиться з метою долучення вчителів до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі, розширення обріїв фахової підготовки, надання  можливості побачити себе в широкому професійному колі.

У цьому році конкурс проводиться в один день для всіх учасників з 15.00 до 15.30.

 До цього часу необхідно зареєструватися на сторінці: http:/gra-sonyashnyk.com.ua/?option=teacher.

  Учасникам буде запропоновано двадцять тестових завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих.

Конкурс проходитиме анонімно, а переможців буде названо й нагороджено тільки за умови, що вони самі побажають цього. Участь у конкурсі безкоштовна.

 

 

Керівникам навчальних закладів, педагогам

Освітній портал «Педагогічна преса» ініціює пілотний проект з дистанційного навчання «Доступні відеознання» і запрошує до співпраці вчителів-ентузіастів, готових допомогти дітям, які через складні життєві обставини не можуть відвідувати школу або відстають з деяких предметів, здобувати освіту.

Для участі у пілотному проекті треба записати відеоурок викласти на сервіс YouTube (загальний доступ) і надіслати нам посилання на yrok@pedpresa.com.ua. У темі листа зазначити: проект «Доступні відеознання»

Детальніше про проект

 

Приклади відеоуроків 

Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах

З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань ефективної організації роботи з питань дотримання рухового режиму учнів початкових класів, збереження їх здоров’я та відповідно до плану роботи Міністерства на 2014 рік

Інтернет - портал «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах» (до 1,5 хв). Навчальні заклади, які братимуть участь у зазначеному вище огляді, до 30 травня 2014 року мають надіслати заявку та відеоматеріали на електронну адресу 1klas@pedpresa.com.ua з позначкою: «Огляд відеоматеріалів про фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах».

Вiд одного навчального закладу приймається тiльки один вiдео-сюжет.

Інструкція для учасників конкурсу:

1) Навчальний заклад - учасник конкурсу повинен бути в базі даних навчальних закладів.

www.nz.pedpresa.com.ua

2) Відеоматеріали потрібно розмістити на сервісі youtube.com та надіслати посилання на відео та заявку на участь у конкурсі на електронну адресу 1klas@pedpresa.com.ua

Лист Міністерства освіти і науки України та заявка на участь у конкурсі

Всеукраїнський конкурс «Школа ХХІ століття».

Асоціація «Відроджені Гімназії України» та Всеукраїнський журнал «Директор школи. Шкільний світ» запрошують загальноосвітні навчальні заклади взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Школа ХХІ століття».

Конкурс проводиться з 1 січня 2014 р. до 1 жовтня 2014 р. Кінцевий термін прийому робіт – 1 липня 2014 року.

Проведення Конкурсу передбачає аналіз та оцінку:

·  якості освітнього процесу;

·  умов для професійного зростання вчителя;

·  досягнень учнівського та педагогічного колективів в освітньому процесі;

·  впровадження інноваційних технологій, що ефективно впливають на виховання, розвиток, соціальну адаптацію учнів, захист їхніх прав і законних інтересів;

·  умов для організації освітнього процесу;

·  ролі загальноосвітнього закладу в професійній спільноті на місцевому, регіональному та загальнодержавному рівнях.

Умови конкурсуІнститут обдарованої дитини НАПН України оголошує про проведення та запрошує прийняти участь у ІІІ-ому Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень». Захід проводиться згідно Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014 рік, затвердженої Загальними зборами НАПН України від 31.10.13р.

Головною метою конкурсу

є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах; реалізація ергономічних засад в освіті.

Основні завдання конкурсу:

  • - виявлення досвіду кращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми і методи навчально-виховної роботи;
  • - популяризація педагогічних здобутків педагогів-новаторів та інших учасників навчально-виховного процесу;
  • - створення інформаційного освітнього простору, поповнення банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на розвиток особистості учня;
  • - організація методичної підтримки учасників навчально-виховного процесу з питань впровадження психолого-педагогічного проектування в практику роботи сучасного педагога
  • - організація взаємодії учасників навчального процесу, в тому числі з урахуванням ергономічних вимог.

До участі у конкурсі запрошуються:

адміністрація навчальних закладів, учителі, класні керівники, психологи; керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форми власності; працівники дошкільних навчальних закладів та центрів раннього розвитку дитини; студенти вищих навчальних закладів, науковці. 

Джерело: http://teacher.iod.gov.ua/

Завантажити положення про конкурс

 
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цей день в історії
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz