14 жовтня наша Батьківщина відзначає День захисника України - це свято пам’яті про наших предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової війни, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві 12 жовтня у Лощинівському закладі пройшов єдиний тематичний урок під гаслом «Шануємо захисників України». У шкільній бібліотеці впродовж тижня діяла книжкова виставка «За Україну, за долю, за честь і волю», а у фойє усі бажаючі мали змогу помилуватися різномаїттям фарб на виставці малюнків «День Захисника України». Вчитель фізичної культури перевірив козацький запал та звитягу в іграх «Лицарський дух козаків».
Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні.
![](https://lh3.googleusercontent.com/BAfma2gY_iesPDvfjBlHq5TZBVmnX4fZT4ZvxzhK6x3b0b_2ipNwXpqO1w45ITG9zj-pjEdq3i4NwNI1iqhVdNKA0arRQxPGL8J6SfL9oVPVdZ2y6jOYzYYIa168FHNRViz4z7ZkBy_H7_j6yKIRdEgVNGty43-Od5b7cIlqKnK38VtEuMtIBOMQkC8n0IKrJn2kj8mXHDfCLzzDxZFpmuj3Y8ho2nKDWW28xl3wDtnT58l_53Si3F00ISyPCMQ7P0QJyjEJY2fDIA1d1spmyVOBXZLVaGcGaXqkpWm8-NjLQieqqIdQ1J54gwc-Fvbi064mrWx-thOEgnKRa6N3lXeSa0ghtfBg3BvROkJTyWvDaK4toJpnB0AJniN0vHIhBq3DGMVHpcftGxg761hyjpQNZFMFvxTD08uEJsfv847TI8ylU1R23eQLXNHKG11q-MNOxL-7xnDqXrYfoA5GO3XW9sttwm1XmTisRxRKVx00hm4Pwg-0IEMGURv4FRbueO6BGujDA54cX0jRjOBst37dN6CZZWTKSthMKA4mbRkTkNczIqb0dTH7WDhnnR-THzLsObnhj6mNvwOM1hvWVbW1Cwt2mT4WdkimWStxRBWi7m5LgCtHTWZ5J3HM60J0ugsLAbAWtAwovNQ0E4G_-nzRpgZKDSVUXqmTSI9DwdjJVSJvb1dMBWOerQ=w764-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lHeLaR72gF98XXPgNw348k7UiCLnCAvrRNMaeBeLqU0l8Lhhwa6jEB3Y2xMXJK4RZcCkT02hpT_LwTMf1Go1YQ3wr4iKdLsBj-9l8iS8xI25OPJfo2jiLcMsNyjfP9nqd_s3Ee_H0wU5uQGeY9I8d7xywsO1ujc-IpKA2RySaeefBefVp_l8iypBuAECr4f397wvZYOD2ln81vGq7VSaxAHRuHr9-GHncTzoF0rAQqPdHicXgSe8ccmVSme5IuS83v3oLG9GUToe1kE0PR9XRFCuH96SOQ1xBNmAxeCKGipORoTAfdiSV2uLaHq5bhOEffxh3ZI9RLo--4TB5JaEKsjn9h7yjypjyVuYvelK6qo0SdBZI3uYl4nVtXBp6vyXpT2oBk2gTeQ3tVeaW1PkpfyE9cmdpiWe6Bc_QLeAYRgpmlRi5W6IzKUubPNrDEXWIuNoD2DahtXAbimnnZJ0j6scicsyeKuy5Rhm69Z4XCHkH0T2UC6p6cKDZ_qciDc2yuW4AwRfqVq-rIVI33Eyv6PKFSMSczhTzcq6oBPmz0QulgKucGZjuSlGGPPnGq271IfYyJLHatxXwQVkNzxoc_qm2reYoKvLeBZNXLlkWhpi4C3wyjbflR0xz9BmOeh9esZ8zVWPXh1_AAI2H6fjSIetJsYwaBIrBolrmGkHdTjyxEaKXGeExWujSg=w764-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/83iSu2c_V0EnRfdVPd35q_3jfCtWXcWHVdwjnULcExTuSycKlD_KoZxZTEW5EFwCvLdgPAfJ8c97_XJ96YnYIVaMK9WGyRlWGGjWH1lcwmAuFjtL8gudOuPrGrVrYNwYdwIZ-n3PnobnHPWZl4xjLJma1qUkt9X1fh1_jDDLMg-SuNnHoINgZPNzQYb6BUn1TO2zsAyNH0rm5yXNRmzNa2afBQmB6F2sk1aiZ-ZznVKI0eK2vhTzCQA-3BuD-JH2JtANstLIwE53DRkUHx7WG22GPhwHjx5uIlRRiD6f41uAonGYmJ1JKPoASRVQQv2-B3ywxAVSZHehinpLW9cGoGPc1JNNXXvIe1nHAtVcbWhRtjQPim9XJo0rQdxwGHbsFHz3_puden9Qi0Lyv1gZlpRLiL_vCJ91NEw2QwdIbrIbiwzduLA42EHWbqf9d85chFaks-2AnBo7STB8IQM4EYPcCoSNb_2ws5lp6xzXR2CWYP5BokAwJBXGcbppItu-SrAVslRw8cjBD9tuMkxR9A0S7QkH-kHcORv0L137OoYHlzp0SdJemyV6YD59yliw_60EdmOytMjGbRFQmblRI3yJE8IV_fwRsTPgD-cdgaTpMR8pzfGo_d3Wx46rhko6Sxj56-ZbaKFTX5F97LK1GLVj7ZbLa8sF-6L_sjhyUihGHfje-oVmuxOY6w=w430-h573-no)
|