Головна » 2019 » Листопад » 25 » День гідності та свободи відбувся в Озернянській школі
4:01 PM День гідності та свободи відбувся в Озернянській школі |
Ви стали прикладом усім,
про вас нікому не забути…
З метою відзначення Дня гідності та свободи та виховування в учнів почуття патріотизму, національної гордості, поваги до учасників Майдану Революції Гідності та Свободи в Озернянській школі був проведений відкритий виховний захід під гаслом: « Не зорі падають із неба, зірки ідуть у небеса…»
Дев’ятикласники, хвилиною мовчання, вшанували пам'ять героїв та підготували відеоматеріали про історичні події 2004, 2013р. на теми: «Помаранчева революція – передвістя Євромайдану», «Ми свідки історії, історія – це ми», «Слава Україні – Героям слава! ». Вчитель Севастіян Н.Ф. ознайомила учнів з ключовими вимогами Революції гідності – європейська інтеграція, як цивілізаційний вибір України.
![](https://lh3.googleusercontent.com/xq49RSGRs4fmuz3Zvp7neIw7WPAOLXmcB9c_O6PVAATnnbC86E6jF0sHUBbEWdl4DyEJ4knE7saZYg71O-DbtYGpG-RMVxeisVSiEBSUDanFctKCxoX5S2v6ER1k9rRHHl5AD9JD4pUDUoSLF54e7Ty8_M_WEl1AgvO6yjOHM0lkhlTqzUkflflBD1pPnLLlxzd6uGZShEYK5GJMwmdKVhA4QEfw0-9tZdcq5g4CyLlalYfP_NVrS0YQ7aMrrknBTp9Bv_wqvJhrEx6yYQpOQ3BkgwSd2lEE0x0xMX9PSGn0biG0ewAba5gGRileH4Y7FshDormIOuD23sY00JqLjBtMP4K1x6MFCCAmGfJ43122olgQnhH-gC7U9YqsuCmdaTTdWrURc02f3v_ec9jYeFjutOU8vuX2nEWev2h15x6fOrc9KOgt4Ccgo90RR49wR9o8XmKyzBPz-ZbskUFtkeq-SO_sc7EoDXqfADh5c5_4b17oFwcozljo-e4p4PFmyj9LkD53t4zD108uVVfH5GAdnbviK6evU9IpNsUPg83CBRDNVtO54NWvsn6X8QGm9b2ugBVNQ58lUexWUjoX-kIgYzJ-B7mLa3_L4a74JM3MZToaBMjmKi-2FUw88Md22clo7_OOhWBEhiTVHuWJj8WonwamdB3HFYuMBHsWkH-F6g1c3e0Ttm4=w943-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ljkUF5H1rUqeVGOOCqgVjzq-JjTLHjtBUZY90NpBvqqnD6RSdtpUMpxu1O7d_OTZlG74JPkXDPgtzHhvBr0QSzxf27W49hxMSZ0Az_XNZ3z1Rqkh3h4fYKc_CodX5tZJDf3cr5mA6JLW26Je2FotW0EToNJJXY7_TY5-z0LzPGuRTS-0G1mXECuazpDESdUxtmao2G1CHi7N-Qw20uVX1oBDzi6zOrVTYhqDwrjQ4OlAlsWrUyeA3F6s5CC_20RR2whczNNZ0d4ZB_oxrbhLa2sOT8_zsiFLxcvPjIS-SLr2SthkppYcKnBamzsXUajZXp9q3BMSJUXtAXSp1L3QZE2DB1RDhzWZtn-gxdRCRIcJMOk2yc0xAriSjKd0R5YxTaGVI9uG1evko1yYQC2cu_N7GQKf0pClVC-vCUW1dEXq3ZdM7JtAZgCnfUPIECBnkSbD1uMe8BsAZpnkVK9Zm6yMHirNAK4bxGDeoIb4hWSQgM0bz4zlX74ag_Tvf9SCQGPQMVj0mlUgQpJCqzGMrdMVH3dqoTc4eWwtT9um5N1nsUZrLfFSjB5b433Bt9h53jhKSuRQ3pT9xDrffY4r_DTV7b2raXpbURMER1xUeOA-hZ3lWopBvnKAuP23XdO8dSHU07wNUpbpSJfQZvis6mwA8o3MFGoqVmzJXLUMcwCSjfT4YhcER9s=w943-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/gbQbDmgMeYqKAAxMViySfb63ya6NmXZXczvDdgakPnVQmHy0Y69guDooiDr4wT-Qp8FyX84tX16vhENPMDbcsc-7t_8LV_8tA3YVSlsiLWp-iUkBifymzso3gyz-UUTOJnkA6mwOAZn3qi32lwdsngCtogw44wg8WyCRWdKjAEIDDbf3jnJk_UdXcaGMblmFfWzHVUfh4hkJqDXY1URvzYF2fqySAPyv8MQ78yW1P2-jOCAUMaFaVi7HUDb2ofJs2GTHJOFPbQKz6P2sXtR6AumCijfHx_Kgi6CdMhDxlWxPXtLGb3oApCio5DNUhdhSiV3HkEaNqBD2vCj0gVh9hr29_GQHXCug6-qZx9unjHh-RGdRUPFMH2icu9Ot_YxmT93RN7BrY0IYRvLvfFvV53loxZk5AINzghkerbX6phrA7cTC_C6OGvqFJkHcvaU1TwPAA4MSJug8MYk66nQh_VDtAffvKGe704CwtkSgTPGjZ6tORRgKykBPtvY4uFV37S3PJUPgrTzxVPyA18l9dy29HHrSYFMc0EdaQLabfqQFqgg49eNyTRP_QnwwcOmGDCvQ77p46YiZxO8bm4foOfaKeLmMSAP74Sqp74KTnx51iOsUfl5Czdx67mLMl63QrxxqcsDk77wX-TMZz1vjdVYk1o-U4P9ChCgWGOiA0dKAMQx67A_tehs=w943-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/w7EkztwFO6_iD2ESID7BgkakAezJd7L4otVeWqkVWT8a27R1BHfY8RutJ2WtYK_O7AzOMW3DP-GyuHnTsDN0Z0tUOLYfAKt_XJl1S5etlkOqz2Zda-Cn38wbWCLbYvvLit23HCIEo7CcIFoMuVEZAPnOzfXwZ5WGLoDo_Hdw5SYIzr0OSZUY2F1arKUWNb7CuECQVlP1IYi8LIxyyKyJB16czGy84FPlkRrapl5F5EKO-UuHaLYeKcMTpU2Ff_hfgK0YV67iCNC5bINqzPGeyEaION6EFeLJjiBC4Ow5_bfEtHxJfwhnS_-WADdbMuiM7K6H2XqxEwrH_jeuyYg8Yhde0GyneuTdNJt1rRaqIIJVEe6mwa-74uAnof8sXivK8PX5D2DJAsl2bGsmxiymp0pudsZ22v3zhpx_-CfV2L_iGVEkt97IOGl-HkYR4VOn4MN57-DRdU4le8_MXN9hP98-5Q8UYnfRU7EP3P7UFmHKMS6sr9lPgQAjzJOpbUnZwDJ6wyCM-5NVb43ap6zASecrVFiUneLQx3WuSY8Q0l2kcLL_gvwhsi3-wJsff6VRyhopG2ZgrSCTb_HYrWnM55Wz-DA24QZuVDVYaiiY1EO97OW3ifwvH6umFU_T0I__DJahN1AjuCI4LYhzRCwhsIyG7qPnJT0hbtfY9kZSNeQFkg7NgVdeRHk=w943-h530-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 266 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|