18 жовтня 2018 року в Комишівській ЗОШ відбулись урочистості з нагоди початку ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Проведення цього конкурсу сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищує рівень загальної культури, виховує в його учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, вшановує Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.
З цієї нагоди було організовано та проведено наступні заходи:
Урочиста лінійка на тему « Великий Кобзар», я. (11-А клас, вчитель української мови та літератури, Федченко Луминиця Петрівна).
-Учні 9-х підготували матеріали з біографії та творчості Кобзаря. Також декламували вірші та прослухали пісні, які написані на слова Т.Г. Шевченка.- під керівництвом вчителів української мови та літератури.
-тематична виставка у бібліотеці, учні 10 класів під керівництвом бібліотекаря , Чаленко Д.О.
Голова МО словесників Федченко Л.П.
Заступник директора з НВР Іордакеску Д.А.
![](https://lh3.googleusercontent.com/_QCg-H0JEt2H4k3JYAr2f0skpxCNMxsEyOZh9b6KF9vWgZlHyuqzQuai0-rzBdy1Fp1fmoo_iU_m5N0Cl2Liv7_q8_BcfmN-BI-_DUR8qpgCdNvkhkCOR8uuvkrK01iwjIj5oJjXTnqteS9q2lgR8pMQ7wKPT5CTe87-jzMxPRApKUjmFKr6Oc3Vbqz1Bm_G9QyfBImfyph9zZJRQ9_I2JlcYWjmU6inP7qBEfrrNxsb15pxPodawxl2P973S-gSTws6O2SWLtgYpW00va3106MdI2LSgJif7SLgcKBEWz41VcLV4zIGNlFpe61oe4YeKb6-U0SdYy3GUXGrv8kSujkSIgMT3Ilar8SRIa8S87IPpXIZSijfpSW54QVgey976pdvn_e6R3YG9zgf2fwAMGoLJEnfw98dZ1zDosKl0ZMB_A8FcEzppXyGHXNxemuXLbktxCZIswPwq29HlSyCQi-nRCWHpvqyLVu5cpDbygtlHX4yWFaWLbJL6AVbRqrYP-sGEJO84FDI8RZtqG7FSgEpJP58xIbMY_uNqosBIi9db2io1AI1te6XhGnCAN9oWAKjBg2W0Sc4sp_CmkIjvbm5uZLH-AwogsHUMTsft74cYuHm4EpczYKLmKdBWT701jTB7GTcTJWkERHsCWBo5x_VL_-TtVStLMbo6dTlscsX48KsxWJ-EEmnpA=w764-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QkYtX9NZNEwfdv1JKtNqPu3ECY6K-pqeQBVp7Y-gdyBU48nSpTPA9EbNgEsSiQ1St9joNNimrmqyNQrK7zJXYoac35akreo_80k-CTz6OeS-I-oBfcnGzdosIHWkqG0i8cBo5bluT_T0tzaHsvyAigmybej1JgzIApmjE2w5xhU2eB4HEbo8KCoq1sm9fPc13wzd9nyYt8sr7gO7Ex7q5FZVkQctIrOdw2Zj2eD0wzTAJp1gJFmNiEzR9J0ptrpjfzX_hTSOSXFYWlhd9Lth5_9Cx1yN7ZzVPjZSB_71vZJB55LBzuWALgJgTjoSUhMMWGhgql1Jap4rtnR0bSl3JSHpO8ZahCELEor0hUhmYbOZqeH5c2-Tth1lS-HKWmBZ4dCOi28vK7TirmIeidmfj2O67S9cKpmYzW3bdKNDcBnT5PKRoHOAE6mDOsExbQSN9L-Nf1KHLCsS6dg_PAvQr4dW1VuMfG80ThyQchLtE2UV2151FhkHkaR2QvDYQcOmIlFTyITPbvi2fVpegem_2Fi6b4Ge4ANJWG1xrbW3XB9aCAqLJ5_LGfXCynE5YSoP6H4-_pKMBQ31ap4M2fURDenFS-w7Z1dwdp8itPwxrIaAiwAW0F0uhPhw7D1qP_6WZy-Hc-EK_YegMXqMSa41Fs9CNn5-W76LB2biwapXMHRLOsaVt1jkJ1yaew=w430-h573-no) |