ПОСВЯТА В П'ЯТИКЛАСНИКИ
Незвичайна подія відбулася 25 жовтня 2019 р. у шкільному житті учнів 5-го класу Суворовської ЗОШ I-III ступенів , яку вони зберігатимуть як символ дружби та взаємодопомоги – це Посвята у п'ятикласники. Підготували вечір учні 7-Б класу - класний керівник Степанова Тетяна Олександрівна. П'ятикласники пройшли багато випробувань і довели, що гідні носити почесне звання п'ятикласника. Конкурси, які підготували ведучі вечора , засвідчили, що усі п'ятикласники активні, енергійні, неординарні особистості. Підростає гідна зміна нашим старшокласникам!!!
3 вітальним словом до п'ятикласників, батьків звернулася педагог-організатор Переверза С.М., яка побажала дітям підкорення нових висот у навчанні, бути справжніми патріотами школи.
Ведучі вечора Далакова Тетяна, Карагяур Ніна зачитали учням 5-х класів урочисту клятву, щоб зарахувати їх у родину старшокласників. Семикласники вручили дітям посвідчення п'ятикласника і солодкі призи.
Учениця 7-Б класу Петрова Катерина,
член шкільного парламенту
![](https://lh3.googleusercontent.com/VVPNLx2sYNyXDi1XzlE3qq1n89ruuKWQ70VA9dhhKkau5Ub9LPJ3QTV2kaPLY6bQJqQgMXXcwbB4eH73KSEt6kZhyuNe9Ifh7wsUD_cPnUVG_L7XYjBr_tjDFvUmC0rfuyg5cISk_jg8-RDb3UwU0lheXoRTvhUMbyjqWkPyamtdJmMDeRmmS1pYc-xIG0obiOFJ1otb5x9TOOM8CqVaNHmsVPFcehJGr3iB85jUJCK1bOTRj3Q03dM-B9Ri1OhX0qgFBaN_0PtyxzGyJdbMrqOfh-8WqH2AcT5u0WP01sxlTaW2vq1vwfNHxQ29gweoIMfEtMbVgcHByfGuv-C9zrRVCB4KeS4FoaUGLywRcoxj3D5kvHKMg-_WKkrd0qut7LioVpFa8fZ4dLclHYTYRr9NgMPOnh-B3LsLPdTJBGUe8oETxX9zz7XoK3xD29ilVZJdlnELsueiNnvTebsn5z2dqI3JjOFrPknY8i9ArftE3JOpa4d4Fbw46H47-_JM-Ajz_QjLpwzJcy2eOoH7AFUd9VLWIxiw9r7jRjb54XYh_DS8mFPYX_WLvc8fYVYO642SzrDTuk8DYBb8fuAG98gbYmAPCDX-Gg-E8_knJedQIhgFOJ6ZwmvMPPTBClNp3UIr1qZZVnL1ozLdkJ8wKa-6DVBoQd8jley3m-dpAlSDnjc1H2ivvt8=w707-h530-no)
|