Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Бути відповідальними за тварин вчили Муравлівських учнів
3:05 PM Бути відповідальними за тварин вчили Муравлівських учнів |
02.10.2018 року по Муравлівській ЗОШ серед учнів 1-11 класів пройшов Всеукраїнський урок на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Діти презентували власні твори написані про своїх домашних улюбленців, принесли фото своїх маленьких друзів, малювали їхні портрети. Учні 7 та 10 класу випустили фото стіннівки «Моє улюблене звірятко» (7 клас), «Звірята мої милі» (10 клас).
![](https://lh3.googleusercontent.com/23byZ27O59dVEMot3lsapjqtQBVZUROKl_pqDA4g07fgfbU6eo8C69tpTcL8aWhfSi-9t5byLzD2lml6lfNMkey6cqv70YOy4-EacNIbZWK1FHNjcf1F_B-Y70Yusu4h6s1mRzLQV9fa7d9cABiRTSejbyVTyUvJTKoCRERuKhIJXhCPA3ZEm2K1N0ys2cogKWUl8vsov6EY0dVY37k7bsyfHGHu22l1GpGggvpEde0UkN1q_Gh2BU4rJX9felK1TYSvYF1dicBH95BiK-j42ZOv4juwxwq3Q_5WrKKJCgn8LFc4hANMeS_d-IRD4NkcBdZeH9oRjkAh91g4UAkIrKakTOC5D2qA8zHcxf5rarrIXTQ6CFoF1zOmaLY2lRVT0czYZRP7nCaMsCV3LJFylfW1JxMy-eiIDVr7iTXzq_9c__tS5Lp8B6fbd8MKz2zlgkmxEjUXBYkpeSHIUApjVklp7Hclm7ovMf9qu94Zu8OuC3zs8cZf2J5VK7JI4S9rMpJhCDrb954e65tHQkdVvaAG5vmQPfmtKkd9sViQOtMjqYz_YTT7AF92k09vPJDod0p_BYxijm2J2MqoWwij9uQSBKvkTqvMwfLwkIzfrKH7XilfHjfqP3nYi0h5Rcd1vQumwJPcYk9cPDyIy7PNf9J9XVNv7MqEJjNUMvNDjb5mGpRgxzp4SyiSmw=w1019-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/eAoMMlVxb-bSuXqdySN-IIeamQINsDg-4wQjNWBRQhD40NZEn5lXjTz1CmVgC0pbIh7F3cv-StZLv9yHjrbHD0nkKoFOebTVbPUv-xN-hjhpY-aBY5y-rpXK5uMEfST6yCzgRdy_FJrwGAriZ8rgVj47ojR8kCtkqQOBmZB0u78Fu2z4bpqFKt3k4EVpcC4sI2zRDtNbiQQmQfQnieTx7_4YJFB5OtW3jJlvPUZlswZf3VXD9L5dxFWZVnyyf16ZygmfuLIHKleHyeliNbFe0mHfjYpPv08YtmLCv1bJuihBJZWmDl_vSFMv0poqKTdp2A1617DFA24Qa6QoXv6qblGtrjvUTSUKiFQwd49-u1St5ZuK5qI0optP_gMni4GOq3kNj9FzLDC_K9y-U6kS-SIGlWE6FQn9PTcDmc_kM4JNJ8nqJohJVTqM8p0hd0gbIS63OmH_76wKKylOSkkqK1KgQ-edsMDG7lIdpQpgrIw97OeknlI5azIzeeixIEoARMBvGSjl1a3bX-fQ9KBIFc4ylggntKV4421jh6nXgdO_7-ganpWPM28Ypj-SsDtkx4lcnrJtyrNltVWaTWKIyiK25DBTVAOQOZF1McS61t-SXM4bK95SKaJcBBvqOessA-BXQlmA26FVvlBe-hd074wzfawrmyu60H0eGgmoQcOuGUSqBojTS0w_tA=w1019-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/fqlRF6IBkJ6D929SKyXr3CNgmm9Zk0s8D9R9FfErcv-cNUwseIABS5AijnaJXZcMwXIHfCAr5lDQIUgKeJAeMHz0P7fSZtCTNIpuhlJHPrUAPm754xfYsYWT3iYZ3fr_D7lRuE3DFg6NbFbXDwUlczWzw0ODBUIyhwtECpcNOzD9tudo44CGZq5S8MEeTb6BqfXP-uMJ00ktIwbHhU2-2F11DmWEGNtqDDj_fpFqbUmDMc_rTKl5tE8uYfnTnWr4_C_vY8qNip6GGaTZO_VR1_hkoa6XCAl-IzfoUCNm7HdjnDciKso6Q-IlbAhC35LqbW9EZK0DMjaDCTrWsR_9G0Jwu0hCLfk7-FHCyXkVIZ495UBN6JGFSOQqD5gD-SiiUOzlF7yVUCn8b-UqlKy1HKl4axt3WLGJClv7TNxJ-WJUCM4IRkakIymOoXwmSVeIz-712KzUfV37fMaVUi9He4OkAlHbzzNA5n5OLUbMHmKr0Gbh9p5uuGgAIsKpwEWsxrCUA-Fc3vnoog0ZhF6wfZJcE-oeWnsidy4njsvCT9pRIOoR_mTt7_gmd5SMO6aJdiVZEfEOtKSNrwtRCKthcLFU-dvw1b0QGaCoH6enN38WnS22o1C6fE_kJs0b7mc0erTaZ931ltEkZqHAQvXofKAeSu_E_i-u0TU2ryzziGJ7YwXfDIKAVAmlLg=w1019-h573-no)
Заступник директора Колодєєва Н.А.
![](https://lh3.googleusercontent.com/qyxJ2FqMY0EPiTBySj4GXwbVDhr4Q1n4c4U9NtxXP9HHNHKagJNX3zNVc14g2nPIx6gnJeIJAAD3zRKsK7Br1IZ4uUiEEcQClsWCFiy0GtN8zPcJivRNvdXv9l5FcASsBYwRUuYDeg0Fpt6rKzPwQIjnXnwva1xao2qgP5CNoz56sqJbU7c2gZIGGjrcx4AJ8UymPZqR670glIN2SmIkXs_bqNtAflCMiNP44MStGWxy_Byf0ZLq4DSn8bEQeuj95I120g4AeLOswSPGjhRnS_hQlNHCUMLFPDB5JIvkVS8ouIOcB0qito05lVWQLOlu2E8cIcubALoO9nBYqeYfeQiXYj_5ik6HJTrNm5hkHQokUzr_TjW8GGn_1N6bkA7Mkxh5h-293iw-EX7uLOUhTon9jcYg25K1CgWtTRlmwujp11oX61n8TJ6gdZqkxiAHPyS-NlAPRIQ3y3OcWgAx9yLyWjQmEeodPoEXjBdG5Kw5pEBFTcEOO8bcPZFT7emoLfER9gwaG4sbzUq-imB3HjoLelihbtdV1kHPoRl3XYqiNbKrNKV7HUUTABqIxq7lijj0KB1wq1cM_ksDxOabfRzuttCIw3Fm2oqAIw73axeQQN5lmG2TwnqDlUBnTGhpJh1zoYGSYhhHRGiwA5eGzDUAZUJeoFYLhY6jcg5m0jujC8Q_-tADTJyhTQ=w1019-h573-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 380 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|