Конкурс танцю та пісні.
В рамках проведення свята «Мужність і відвага» присвяченому Дню Захисника Вітчизни, з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, патріотичного виховання засобами вокального та хореографічного мистецтва, був проведений конкурс танцю та патріотичної пісні. В цьому заході приймали участь учні 5-9 класів.
Учні 5- А класу заспівали пісню «Десь по світу» (класний керівник - Георгиця К.М.), 5-Б пісня «Добрий день матусю Україно!» (класний керівник - Грекова О.І.), спільний флешмоб 6 – х класів «Я, ти, він, вона – Україна ми одна» (класні керівники Лупу А.П. та Пінтійська Н.Г.), учні 7 класу показали танок на пісню «Десь по світу» (класний керівник - Арнаут О.М.), 8 клас – флешмоб «Україна красива, сильна країна» (класний керівник - Плешу Н.М.), а 9 клас композицію «Ти тримай мене міцно» (класний керівник - Райлян К.А.). Всі номери були яскраві, емоційні. Перше місце посіли учні 7 класу. Ведучими цього свята були Велікова Марія та Міхайлова Марія учениці 10 класу.
Педагог-організатор Арделян Ю.В.
Багатянської ЗОШ
![](https://lh3.googleusercontent.com/vJWfhd3i3Kxfd9kBaN0_3MWQTMfLyqis5A8PdX-zzF-X8IVkxHzyYHub8SPZlDpuVJgi0YvYn83cLTdGudkPmOA_LaG2iRarQPbMNkgOPAfu0KjjRYTecH6DnNuKgB6-Pxi-lsnrSpR6KNKie1kJ-TXAp0pKHdNfzj4qVhXmSjQFdrw86w5vxRraNJkoJMdj-2fdu3O4DUZ4pcJfqiAoNxLLUw4JCLjo7NFoZ7gPTYRt2jdyBFDQCtxX1xK2m6PWmtaBa9Ca00cvRY0qYqTcj3V_UuHvcolFoGINN3LVgxDtpgM_WLGvTgrzGfL5HrVvZpcs4EZg9z-fM3c2PmFWtH1GkUqLrG4RkEXtw-esz_BqSR05phLhoekP_--nDMdWnqwyK6WvuDmiKnAkGsiYJBrcIiAKpDZ7FpvAghlowETQWk6HIJTBphZkUKBwkcmZTxLEu0KumrLku5gRBIkYnK9Rn7E10eY1eqIo4C43e094807-k8y_uQ9MjX4BRUQ_-JKX0sUxgrfKFW_fxhotMbZPPwedhcEhLf6ueJFewNznU7jDECGKZbj__8qUuiQfi_sn7Pgo_tc9612bF3S-zUc5C42-FsuY_sVUdk-iKJzxre2b7UehtKCPdi_zuQDRttp_5GsNcgb6Z0mYIB0O0tbfqABvkD1vey1pVgpLZrhSIh1acq0_wPvw8w=w430-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/iVMz_WCr0AlIYp7PNyEHgC44heZ8qA5uwUzKsGXj0IMTGwT9695lLhBh41ApfTgGoFQmXnKpoB-f5tHi2dr5FKkYT87bWEgUymWHuMZ8xm61mgeG9RFhPmuip2G85OFlu7wt1djtqM1AGWOIYwsBRgf6rtd9Qty7KkR5Nuj2Fn0VI-zoyjyxSCE6oGVEZ-OCKnzWYMgMGQZ9qoUNLPdilm4Uyq6wVcm__EhHrUd-FN8zTUoo7JQe1Ym6GxvZwCoE0KksgqU-PXmlfbMew-8aZRyx5Ap2-W9-qA7ei2TU7D2hpqXpSfj9J_rB52CgrvC1TeFEOrds6RxUZ-LfiwOdokHl729wYdu5oaGqcirdybEfwK98CgvoEau1hntjPQGFBj2hweYw9Wyfu3uTjWVUdcT-mFGGEo45iK9BqWfW7fdyriitO75ENOhzSo-62pU7eMJAZ0eIyTX0uyFYfai1meeZZeTQWPwnYql7_KAo_tUcfpJbKaWWgOl_x_FUJn1bJXNdndglZ-gG6xriASp5jljfC0maW8X2Dd5cbrtF1mkLrZyxbb9608f5YgtmDVFbAESRfZ3eyRc7d3V6zwLovUyOA1_B3CiqNdiTQKWHgggyLzi07vougWRBaukiGdz0E7yMMLDzuxwbu86qma8oIdmVwcC-5EbxlgVCw1pcH16BiejTc_yiPjX2zg=w764-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/RdVSj_JqshqVI-42eTuzBtRPDKBJ26Qrk7IVu_f-HcIV0qdh0PteSUWqliOReoZfn7x9cwLYD7utNmbIQUY8AWqXr47cOuCTuusD4rVu_6wOmM3Uusyd4F-2fQvcD8DmUQuwPANUDeSTinHbf2BIy9kdw4o_jeSLPGEhkQRyeDXHnxiQnMtMMp6zViT5ZzELj2HwTHk2XHsiGm6tn8l4yeH4gBJ8gvjiO6fDT1u67O-L5g3tYpJxjQ-mRfyo-kAGOUkbNiyzqsTsZ9vpxijUwSebYvlItTWKlajwf68o5oV3oJtFnZcfDX9cRyXeLGq-fEoEH6vgCLFdfn0dcLSwh_6EPYeD0gRczTJHf-vzggrgDZ8bko5PJE-M0KBtRISDlMQznqLrZaUEDUGP0BDTG2GLf97nB8bWJ1iFmi-jHV6_yjPoZdywGdXkcReXkWIRXvVBdrmyGjO8fzYDbwsNmEDJ0Atp8_pxmfQW6u8so2AjcALeOq2xRzFcBPqyS-RYa2_9fzodkn8pauYMVrGFuhyNMVgWP-_zF4lIyuPclZ2H3GSZROOajFOa8b0Pdb1ZK4RA8qPVZeN1-7VJAwZSvQmIL03SfmtNE76kkZdB9FZJLsdk9byZXJ3m9YpXFU2kyFUHTu5Ckgis-vE1iJT0XewtGcJuuQsDgKy94WMT3mbxEZ9xhxjZDTZXQQ=w430-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ByO1nvELJgyB3TgriVcxZb-e3_jOLCsdz6HVOrJJy5aXZ_GFZG9Z-f00JkWPEmBD_WJM-R85IHgxoiIQMHHLWINCIoPsoyx2BK_hjJ5ZZFhXUXQkGFXgMgmEv-zRIR0lHJczYNE3ueLQ5gBPrxPhb6XmGDnM6lDBOGxQ0_SywvequLk3FzhVaX4HMu-8OZxh5hF_-M05w-t59MYS_bFWEXNVmzpelzwfNrKuy_jP4ssieu0bYnUrHvEV73U2RuBgVYK7IcfAlFgkB5Ys6XGIhTHw1TSJJ4sUOrU0FMlaQyo54MNrfMa1XOGxNCGEzDLbfTokY4SD0XFPu2p2SEsajJNIGcn2s3EbdmCPur7lzILFvbyl4_rb4B-zMz4LABMKkrSff8731EvNFO0vEL0jWVsK_BJvN8Hwf1U1rdZNJXgoyUcDsEEECgv4GllWBawMJwDbEbLV6kh7w54yBEvxcAmqX9qGTg8Bwafp3ugTHFPpO1uOpOeUUUwXwLW9VPU26WUPujUZABIfpTvTpcsngfBwjGxdBVUPzRi1hJlmSZADz4VMzpIwA_RfipUr5ZZdqoGTdOKGi4X7JxrWncuxKra6wB_OnsJ6kPHkfjdUr0eynSdJMVYN4Pk12iE9UlO6UUTG9w12hGMR8DlHOH0qYbt9jODtu2YDuTyGWu-4J0wAjGiMzFdUkInyTQ=w430-h573-no) |