Тиждень толерантності у Бросківській ЗОШ
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 11 по 15 листопада 2019 року у Бросківській ЗОШ проводився Тиждень толерантності.
У шкільній бібліотеці протягом тижня діяла книжкова виставка «Казки світу».
З метою формування в учнів рис людяності, поглиблення знань учнів про толерантність і його важливості у житті людини психологічною службою школи були проведені години спілкування «Толерантність у нашому житті» (2-3 кл.), «Будьмо толерантними» (5-6 кл.);
Також у рамках тижня була проведена фотосесія серед учнів 1-11 класів «Дружні обійми», під час якої діти залюбки фотографувалися, обіймаючись зі своїми друзями.
Активними були учні 5-11 класів у створенні групових колажів «Комплімент друзям», де потрібно було подарувати компліменти, побажання та гарні слова учням з паралельного класу.
Соціальний педагог Бросківської ЗОШ
![](https://lh3.googleusercontent.com/__rcqL1jLqDHiK-pYaZSrTIH-XikoBhDhBl6AVFaXT26D3JuFGcjSQ6kwMOopvoK-JYOAzbVpKssw6a_NlCwNZstHBTjsNivEX3QkFwmD-RyTsFKJYZnJXbK1bH_wtF7-yi3zTNr72RxQlCItVaUIm36Ozi_irDfku30ZZmS4d5Df1QQQg-Je3-Z3Xc9994jqwwX7ypX09woD-4lqtohrWkl0gC2k3SjlKuKfezyciaB8bpnmD_pdOW9EYblrPpugoD98F4Qft_tns5QwttgaTV2hL-AMW2mNtP8lWI393eXLWUFgyHOh78dEY-IVhharM0v-eeeSEa3MsFVnyWC0yxvy09RAUlvEONIQZ34dx4cTb9E3St1vLFlUMAIy9PYsyMnJ6VLYRrnDI0ovIzB3ldeOXMfSp_e3buoiOuU3ltoB4W-X3yEI-1KYJBd5xDjhkqidqKN2sxEgIBlb1WWERxa_RJPuwU7Rv7D4M2ISOvn-6WkDvXfvVK_p91O_Yx4MWjsbmt1uPY5dabeLrVechIrguiHh_E9Hyl1Oma1uzDBcH_kIaPc5CNosdJ98uZzCUIp7P3pcnBoL4Yhwn-v_I4BJfNlpGL2YcyOte6PP_bmU0XMflfa6zsoT-cgWwigLlPl22fEguucp-WjFsKB9VxZfZ3_ssR0MEo3oVaRXBRrsNwtQL8Rkoc=s530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/q1N8pQ4UFP9BUlGz7H_mM3OfqWY9dBDbq2SIXESCfQohIoaOD1dV9IzKk4srm-3U_HxENfeqgiLKHpjDlj-rRIVAy3rXkpOASnYGrCANySzS89I2rTUQ1TAl9hGjoSlh6sVeGXc0uxtUGG5kYTWXdRlug06p_JXpKZWMXUmnvLS7V7HkAsxEZ_l2Xd4UhLDFXUuv4CQIqwVRH_tbWO8uDJQWa77VIBfH5OkaBKsKXtm87w7ExlS5FWLG8zyZqzAP3eQal2F3y2i4GcHXD_pudcm1Qgg79ytj2UHbNVU3WpJq8V0ku8vgwYefcbmtQyCas3vxyvPVNr3lm09NGh83XrWDUVdEUYzJl_cCIVoELACen3Z-A6W4mLqZ9CWXKYNB8lYPdMvbsaIFOnPmUZosbvidqI9PnDmOVpKJvMpWSLaJcid6E_z_33t5tq16T_W0DMNdPgAAkd6AV9p_lC5ohabUiXDvrrRq9PP05D8i_q3foGOdbbJMt1flRM7ulpcCQH9y-pih45bcg4S_rvIBRtj9vkF0qyaUIjkLJgySS250D3EUEHO52ojeGK1goBF1dlvjEMSNx8qf--3CIdobdNH63BaDNwk91dxwgjD_fUXYr6r9BwDNjrk-laDbRNheZwZ74-1FE97DD72rFL_SMD74mPc4e-ZDATKt9ROlMb4t9N_32D72_xc=s530-no)
|