9 листопада розпочався І (відбірковий) районний етап всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019". В цьому році вищевказаний конкурс проводиться у номінаціях: "Вчитель інклюзивного класу", "Географія", "Захист Вітчизни", "Основи здоров"я", "Французька мова". У районному відбірковому етапі прийняли участь 7 вчителів району:
- Дімова Ганна Петрівна - вчитель інклюзивного класу Кам"янського НВК,
- Котова Алла Борисівна - вчитель інклюзивного класу Матроського НВК,
- Пономаренко Світлана Василівна, вчитель інклюзивного класу Першотравневської школи,
- Кузьмина Людмила Трифонівна - вчитель предмету "Основи здоров"я" Ларжанського НВК,
- Петренко Тетяна Петрівна - вчитель предмету "Основи здоров"я" Комишівської ЗОШ,
- Ліскевич Олеся Іванівна - вчитель географії Комишівської ЗОШ,
- Наумов Микола Анатолійович - вчитель предмету "Захист Вітчизни" Ларжанського НВК
На відбірковому етапі всі учасники конкурсу прийняли участь у педагогічно-психологічному тестуванні, а також тестуванні з фахової майстерності. В програму відбіркового туру також входило виконання практичної роботи, яку кожен з конкурсантів виконав та захистив в рамках своєї номінації.
За підсумками відбіркового етапу буде обрано учасників ІІ етапу, які приймуть участь у наступному випробуванні "Урок", який вчителі будуть викладати в незнайомому класі відповідної школи району.
Протокол І етапу районного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"
![](https://lh3.googleusercontent.com/2xetO3ypY1VxVoSK4BaNnVxgJP_Es55CM0NwItn77PQGU5ZX2XfS1W8go2QhVOCnuj9zTzj44qv-XH45EWteGMe5HRofvteVRgs6w3f83vz6Lw1uA7sV-payS21_-W-IkKmKGBWxl4N-48mJTtNn17mQh7HAUw5gjGxnmzulzWuVF9iht7fezb4aOk0qONsZ81UAjdrlMDvDzDVDWN0PDMwK5rKMR-ViLE32ewTwo2k6gSAt8UeSuJZla4HO-P9kC2D_tvyiIqrfe3kl4Jlf2Twcp7hTdonAWA_BydkIQDblkIAJ6xQmYEh0Vkr6oMbNqz90BMB-j9bNNIh5tsVKSdB4q6aV28IrL41OY_cISblyB9K8YErTw45zZJ5ECZKLMZFx7-xXzjpQTZhz32j74RNtZaUXqiceMCbZQCIENudM7crbk5Ay39z2naZRadZrYzH8lL-5np9cious2m_QauF8oyZo2C3crGArbUw_dLt375H3SyYDfqVoz8vPajprJa7hrlw3VU2-YGXPq-NgUpa7-KLsu--_6vY-F9PTMQC6EvVkvByeHAwz-tJcnmW_Q7fqv8mCwPU8R04bsVvk7848ftoDVQBcYbcRQcScy8S2tzZgEWxIZUxgrOrtlsebgzcuvfaazpkT883RdgNJ9ajqj85Rt3l74-C0RdIRP421=w1019-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/vZ8YwOZBoNrrP0B4aQ4Q-sLpX4900_2bzyh4PWX5DZSBEaPeF5nRZTXojt4yf20d1WSNqHK9XBj1kMp8Aq7ASQ143b43mUHKywweSFBgp8WaIVEShStBFX8o3UkyiyT3ITBCCHC7pdsepdq_xXyqvQ9T-OciVX7nlc_2jL5m9zENbO3vjKMsIezn-yiJuEwscPGhQCOqeeOnTHjZRf2WHqGHAHfnPOs8RvCRde5ElsnPH1-VWP_bufmrefnQ4O6eNpRoU-RbVmdeMsDFO0mB6zg7Y2OKpyXztxmij8gP7-sJnNdPFxJA20Sh8qeYPgCewBpTr59-OHXFBMDHmBhPR-K8gtKtKEhK0TrLw7uIsWhMS_V2TaCIUX5bw0hLwdIQ4GlD3C5Ie-HpDZQa5G1tgletEs38cZ6LCf-GhLA7EtNFy0VVIlqV18IqobTa9QAQTzSYIN6JiS9GCaPlce6c5zjmgwsYrRrVJ4YXCiRo0D0EIhzS6CaYODkGPZOoVmteCpEUPbS2UyGXFQfhq3O-pdk47rrLxyXBOpwRtUqPUYfHI_uBEKePMOc_CEbM0C_mfIhxtcNIadTMQpLEA7jh8XDr-f1FrAABXsUYHscrQbGNDu1XvZqvvtiwbdEgWKn_z9fpYr3A3VR_1MRPGbiHoc99kESrW4AsGEJ30U_PlUAy=w1019-h573-no) |