Ми досліджуємо світ
Ми вміємо не тільки вчитися в школі за шкільними партами, а ще і пізнавати світ наодинці з природою – так вирішила класний керівник 2 класу Тірон Л.К і організувала екскурсію до м. Ізмаїл. В неділю 23 лютого учні Новонекрасівської школи разом з класним керівником відвідали цікаві місця, які могли багато чого розповісти . Екскурсія проводилась з метою отримання практичних навичок з предмету « Я досліджую світ», де діти могли на власні очі побачити природу навесні , водні ресурси річки Дунай, прибережні і прикордонні смуги , помилуватися яскравим сонячним днем , почути пташиний спів .
Вчитель розповідала в школі і показала на прикладі , де проходить межі між 2 державами , яка з’єднує Україну та Румунію .
Відвідали дітлахи виставку тварин «Вухастик і пухнастик», де діти спостерігали за цікавими тваринами , змогли як торкнутися руками , так і покормити їх.
Закінчився цікавий відпочинок грою на дитячому майданчику, де діти не тільки грали, а ще пригадувати природні явища , скоромовки, загадки. Відпочивати завжди приємно і це – не остання екскурсія !
Заступник директора Мітакі Л.М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-J-O3dDiy-Yhro3uvFjFCYUOqXHlb8lpmB4cW_chuMH-bFZY9ONnX-wJYmR6udZddy1udNQS_lcOGThB5Ar0QKqx6qT4en1skAGPnZ1Gyq90lW518raa93WETpNCKQZpZerEZqToT_Iup_Gms7TOUI063JrF1mxuoPoCzVjN3uxuV0Tyl6UUbEhnCYE_X3L1lLmDaRJP_GhexLxcGzpBe-hbYFtnzRcYpvng53P0aCBE-3-TJyNdy8ZbbZw73Zy5a8O7RVpz2CK5qsl6_G2cWaKEgodwG4r49h84hF-Yq_Lo_G5o_l21gkV6AbRJr22bxk0Nsihu4O_aj3i9MG6VyN3KhVaVlVYS5HqnCJn_Sl0xVjDEXTEnFKmejFZRMMHHUnIkeA61y69Q8M0S9Vc73FYEXH2dqfBLsVZpESJf_9vAqgSlCp846Hpui4PcsPwdOvY2MIC2h-eHB6gq_F6ET0S_FoMxaN8ZZgko8QO7KhufnShaBRlVo8sLVg9GWlLNVGOnEygrXnZaELt56lj7TqNsP4Ew5dTrNfdK0F1eV_OhcYlW3Qpeb9oADXMc_seUQPI-mpjjz7nzh2ZrJDI-1K4Ry9C2LujgUkkCyCBGMYGFXzRvA3NTLbsMFUkWVq9RB61WZuiT_eBbnY7Codq5KvNlaQI3vmpuzPQgMIpLoETJHr2EhsNxrgn2IQE6hvdqku2beWYbIKUTqYn7ICEKPC478FVx6nPMVmB-h18hkr1MfeY=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/xT_IzjjNz4jUj-PolMTR5rLj4ZNwFNQzGdQ7_TtTkpzFdvYDHKNdkOMBEbVU5iPnftO8_MjMKlla3wnUzfCufCWEkvZpltr4gaQzV3AglMeW4QmcE85b5L-mF-SysNqQ-Tw_DnVpSKwMrQD2kKvL3PHPN47Fv3dV3iWLHYkq_zTg1Ic7mLUEphfUWWOn71jIj-4KtYFPKpY22uDgHwW3GBu1da8oAVv8FUH1ZZLPHnKsWyBhS-x501FarjnieoSrmFh-1vc70hJ0U3BtQIi0NLbK6W0cScRi657p-YAt-9XsYrLPCZtsTzBkrNv_2zyauldew5oJ5BCp-2B5-CcTbqf8-W9CWgYkrm3-aFmYYypzC85_q-3KEih7L_6lcjqK6I1jFHcnK65e8CX1zg-P1MHZidZFmv2dsA7kMuWSeyRCg7USv1Qa1pJTZnWaoorKSdsjN4HWdgYQdUQEsGZitvC_hxoISxQcgPutr0Y6SaIDZv1usZ5fOHwuBQRn0jbMiJdXeQwNnsAGoYqXKPE58WCqq5WnzjbDdda8TAJCM-_8LmGCuQPi79DwTZ0m-oIGXT1UiA-WJg6Btbrk4vMDxgT8XocbwRq5b04kVBGXNin8Vi4r3DNO26cwifZqn7Bg3NZh5HwvkV5fo2LUrTDhstH7vWSG5f4MMw1OWSzkhPNJ09XQQi4wkGEqVgwt_d9873L6Krt5kg1-6w0-83TSekq8mH4FKP7ipiW2uYJ4kw4DZeI=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ccEgnNZEz-k6AtIxQKH8rbfRiazzx0YCDvvpEo1gvujxATyz0jMk5snXaAskekqIUGolnOEudIGvuuQr-WpNiqxHxtlO0Psm_0LmhFE6SkLQJy0BDj4Bz4FH8jwRA_9P2lQBuIjq-Juy63zOjt-CEtYRBuFCD97ZVYml1VzyTe8bUPhIU2QPMpYpNpr5kjrjMQFFwQVP3866SfFPo_wRFdIvGbMOM387RuveI-vYWqtayyt0MeE4UK4kZKUhvZvbBec5DJnSW3ehyIVTnoDF-v6DrJJrJtvWCs_pdPGfgf0hsinYudcmWKMALidE3zLctd-3Cb1rwdTZq2QNS-iblfRsWXBQ2QhaU7_NcBM549AsEYPOkoxNJ4dNydp5HspjeYtq3aJ9lZMb1K0_bL5R5Wj0Y6cqVshG8Aq9FZ-h5l0UTThlim-M5JQCvyr_h9Ntu2DNWiqgi2OUjEsLIul045KiD1oBYaqLt2j16rbM8sXPWvTOPXbuK6H19xWJM1mWwINZCHJjT0Ce1of4VB-0MMobh8hRULebtTY13pp2N7bxNWheQ4u6tmwTIhfxL5BWoYJMeLyWqexRdaJFPTCx-P1ZDWtSCFJC-H6hTNwNO4Zu7STEqn-OkWvdNJyc6NqbhzN1eMQiDJ1JwRHZKJQVgtQd4IPjXrWfaRyqB_gu4SS72eDde_Yd1IGTqF4zGD_ZotIls17VG6FiP6IbBbnTeg4kiJEGBxfeAKst_KpkH-evhn8=w390-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Ma8Dv33FYf-fvQ5mLLVPKfCLZpZUxo-tOyBujXAOQ2HYyp4nOUizAY-tKSP7IRTogrpTFpxquf1F3RnA6fC_Q84xuVSDfge5VAMWejKOrzi7W2K8NLZyrAPS9sB9VRm9cmwr4QoXrF2JjZcRbKnuarB6-_Z8XJymO_a0a3gwTyFujHFtv5GcTXDg1jHrNfD0eDbQY3B2Cz0acaMo8yhczANDaLrZ0VF7mo_HyZFtK6TGJxsCvYd9azkgcOPUxM8cB5sq9hATiugfjamz-z6jcZP_ntiKX1zVKOJZx1uZxZtuP0KOvNJg6rmyPBhuHs7hKzBq2s6wswzb6GhHkYC7pFRSjOaOhH0mvPKG8vLhAoWMwRZDRKB9gL3Y3PtwtQXpDuBR2wCg-zY9pJNN50Md2dCv-CrhW98Z3SKCVGxuQsara8PANKisKh6JFxVqXRcI8fV4z480iK9-gS0S7GyIiaWVho6C70IfZpRZ3AzNkVnIWzYAsR1XndNqg5qJS7Yred3THzc9ZwLfzhi-zCrqu49qtSoLu15UUpcLcyZz2m1dehEe7imWI_lGv3_sdffwFMNqaxL-y-pHOpwHlWvAKC8D3FalymF3vB8DCy7n5lfQlSNok44j2qkTclCex5tVeF__wzmZhvIdpIftZeDdk8213WSDwRLXUtt1Cgb6G5YQvN2j36Hlb_k1sNeDop3YL9DChtDz-OnsqPSx3Aqdh1xWVcurjjOO7EJVwZbvvVJA4Jc=w694-h520-no) |