Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Місячник «Увага! Діти на дорозі» закінчився в Муравлівській школі
3:06 PM Місячник «Увага! Діти на дорозі» закінчився в Муравлівській школі |
Веселий світлофор!!!
В Муравлівській ЗОШ пройшов місячник «Увага! Діти на дорозі». В рамках цієї акції було проведено низку заходів. Проведені бесіди з учнями молодшої школи, інформаційні хвилинки з учнями середньої та старшої школи. Дуже весело і жваво пройшла гра «Веселий світлофор» з наймалішими учнями нашої школи – першокласниками. Адже для них дорога до школи – це нові знання. І дуже важливо одразу правильно навчити малюків правилам дорожнього руху,щоб зберегти їх здоров’я та життя. Гру підготували та провели педагоги-організатори Зазуліна Надія Ігорівна та Наумова Маргарита Павлівна. Учнів, на їх перший урок з Правил дорожнього руху,супроводжувала класний керівник Олена Федорівна. Діти отримали завдання намалювати пішохідну зебру, це завдання їм дуже сподобалось. Коли зебра була намальована в гості до дітей завітав світлофор і учні вчились разом, відгадуючи загадки про жовтий, зелений, червоний кольори переходити вулицю.
Підготовка до «професії пішохід» починається в дитячому садочку, продовжується в школі, а потім все життя кожного дня надає нові уроки. Тому надзвичайно важливо, щоб отримані дітьми знання правил безпечної поведінки на дорозі закріпили ще й батьки.
Пам’ятайте! Порушник Правил дорожнього руху не тільки наражає на небезпеку себе, а й ставить під загрозу життя інших людей.
Педагог-організатор
Муравлівської ЗОШ
Зазуліна Надія
![](https://lh3.googleusercontent.com/VYdEBSO7abAPdPkG3whMIBhOcWYN5-nZSzfKr9s4a9trgPxudNa0MugF1-yQUWA34ac00KNPtTFPZyGvQLmrpue538e68h0Hr5nV6JUp8eX0tNjaPY8Rg438YHxefc-AEKRO7SbkWs-gbPxaPhhunWWdGpsjbOX1pXrZJtobM3fP9Ig91KGS1I2sYMhya5bNZEUyxAoeF65VMOSIhB5igk6PnDsqQJld3gZ1kf1nLfuwtKIU3TM7Kyxj30U6_JMex-ZKKKuBw_Ugz-sMRUZBnVoxORTNUUAbVMfU82ajcTkENJpdyz_eVc0Bgx1d3rnX9EVaMev8GwXZGUab__s_I0EBUroWPNBVDXcZkMd2Yp8yAtru6XuIFTYPDirbRx6SntLLpLAbe4DZusYGLfvn26IdH2XYe2vrSS4PxgfIt2bbCV2qFjAEAmT_iqmKB3mV7HNKCXCXNM5sEO2y808UvhcOLYmmSPYzD1IdqlpFNMjvaT4MAlClGLYYdh7Q49dbn4r8suq25IhsHMoPvWNeqQdVOEwfOaahkpExUC33JOnDLtaSTY3OWrOnJkQ57PJJQdmiJhX_7gq-ffVFIaocAMKr2dSlJ6QJ9-kY8jwwyHYVxemWUyq-cZ2y5HLQE31-vc-TKM0uzNRb1p6Z39VTPcf6QIvaJZqKmQEUx4BpMLgu8j12pfmlycNDiw=w430-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QnMvbeJQ7HqHT0C0c82FKLdSRDsu9EDxu9opy37LXgq3V4RhSxmDeTWF-JFB8VOvWUU5YAS88zVhEiX-UiYjYo5Kru7mN7qZPQ6gQcYPOeT1Xcf12wgj-VE7SsGEkHJIQhXKaZhoXW7KX8ZTMgeCRHVGqYQ_0TjYEkgKds9EhPtL_lYCLEjKI77Kv2dVw1FtIPw8GSrdObdC1kggMUd0P7clYxf5PiDxzSY89k_crhSn03AsFmgZ1gESkiggcsU_7HMwX_UQ6ypZwHiWSTe7e5t4lgl2j1oh3ezRs2imfPDi-rL6TZ8Cz1vCnqEN04JzJtofaQXju-m-4jPsirQQTWNYQ7Msq_n2WWIMoWGGqo09HBYgRvzxHnhALdce83oHn72oJKcBub74Tl2yLcAxyS1XYqXR4eZS0g9p0kyo-t_1bzFAmlGOfbKAUlbiXPYmGHxRCZrD47usRlQB1y2iuh2gXcAkrSWaNPfy8F_WjZ0-Af8yny_DMHoDEfQgWkL8ZxE4um3P9PvL6WYiq6I4bKrEphcvIeCbmsMGOs9o1mdH7kEUGSnYdseENaplShqvnEMKDLJT_Mm13YHH-NnLgChIRjXNIijkjlDgCfrJ82bRCXlJ-0CMPHeKCt4tNHGsHBvdAKh9OR109-QhjKCY_zkCsHjjEoPoYjzkqNTHPHJfRJN-i2Xv1glfIg=w430-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/bv3kLjRA-wHbCOkh2hzDROJ9wkF-zV73K8_bOOChcdnmERGUK6Sw6pwTSfEiAi08e1aS7o7Qa55AQg_s3AYoyuA-aETKASMl5BJTVMtOflCNIft5jVbAgYU3mt_UCDHklB8IEVCAKiidA_SCOeon3dCW-ldguK2qJ-C7CD8QfzP690VSbZwrnjJ0b7S5cpUuum9u91W63Wr1JhuytTW1bCuxN2Iwew_GrqWwtE-6l_2qjuj180QxDmbnDoQLjs7pIi8ez5IJhf1rWUdznscUUKgId5AYvMj2uuqRFWrc5WkwL1IPBd05QB9B_Q1Ja6tDXWVZyNfpVXfrZuPDYVdFGsHWuPudw79aMUJ83hW2q7WQKR750GNz4sb9zGliHxrvLBcjmpY2cwJlFBzgiw91x9bW_kthPe4wzg-yQRHcybg-8QdVWHQQm3WWuK39zbqE2x4EHdSXgBCE4C1OOM6Krj_FlTp-kQO8dEfIyaec66COe08XRmS1gq_cLyNyQR-oltyA2E8Y4a7nMPcdw_jOwTMByfzFu6Aj_8zq8aohA8x1VDJw_AXq9oZD5NoazUAspkJTAgX1PQe1UWzLwB8mNQiTbAw_Ay2yvUNIo0i6SDkiQjjPNcFKFOPIQLraquMyFBKc6GTUhcJXfHQhFAOWz98Zmccuby8t1XQhc0y5kdSJBMpn2tW1j8eQrw=w430-h573-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/_GPD9TRlkqp_mC6GYr8Zih4HN_T2sNVK9qPEMZj1HMjanQvJHXmXxl7WP6sERTWZjU8A3b7OJSKvVbgqBSNctH388MzbnlYgxfJB98PlCsHIzQ0P4cietTYvsinD37h_xeDajNE29S6al2jJFIXBf4iS7E_QHr3pFVtRU1pbftjKOO9r-SgsAe8rrGpiWaUXc_bduDMb1jbSceDtYlUYdoIp5VCoY6CBI7wy4QVPpMXAUzy3DC6wpjs2QeBPPdSUa9irUN_KZ_PS_xILzrKIxpvaEwz8SLXNrb-NVVPWIl_rABX7B5k1almzajT1bd4hRR1yKik5p2JkTRn5F3ISWK28AzAnrf18uaMsgD_UwbKuRSG_adhiMLGOQW24kG9PpwOKKpj2wRwkrWtgeTpj49FC-dXakER5IZLZ09qCWFJ_XEUYdNI0uUjs_zIlNzBav1kZ4lKYWFD59D4SNeQKauu5f92PUwVGKpA-nshqE51pCJHJn3LSrwBwVOqNCTCRAIGWM86Jgo3VcDSfa8CxcQ8Iqmwu0e-42P5Rc46K-J7o1DwftgvDE4tFP_NAB_Gkrul8UT6MLj1nPXZGDgb88tjOuUDdGauEHEDJIZOKWz0ZOt5FwLBJWgqnE7hAzO8sYyVKc2R4t77LA8iaDUIuNvpE1gm8i_tfQcxNCcIJkfLbsECtqtLRNyt5cQ=w764-h573-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 376 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|