З метою вшанування героїчного подвигу українського народу у Другій Світовій війні 1939-1945 рр. та відзначення 75-ї річниці визволення Одеської області від нацистських загарбників 24 жовтня в Матроському НВК відбулася відкрита виховна година пам`яті «Слава визволителям України».
Учні 7-8 класів (кл. кер. Бєлокуренко Л.А., Капацина О.М.) ознайомилися з історичним хронографом «Україна в полум`ї війни», переглянули фільм про 73 героїчні дні оборони Одеси, про одеських підпільників, що наближали перемогу у тилу ворога.
Учениця 7 класу Хмельниченко Владислава підготувала розповідь про свого прадідуся Колодєєва Лазара Сергійовича, учасника війни.
Напередодні школярі упорядкували територію біля пам`ятника воїнам-односельчанам, загиблим у Другій Світовій війні.
Вшанували пам`ять загиблих покладанням квітів до пам`ятника воїнам-односельчанам.
Агафонова Т.Г., заступник директора
![](https://lh3.googleusercontent.com/Drzi-zsN3AwE0cUFAeDJStVxqOdhkSC6vATWwgbtuEYy7rwIqHTyOwJRqiOMBNJhXsgIuLsT_vKMcm91JpN6mRJ8RjpOygGX3LmIfwcxsrRy-TFDlDBCZfBwneEVbY5qnpq0f3VNLsuk4AfBtmjXFu1fSC8u85BfFx9N-QKrEy4VrBEPt0UTpLBRINqHUqsiUrbj0MM9BHUuG5NHl9iUC3SKo01LxV3eSdNBVUa0oNy_DVZKUhVd30e0QX_LfF2hZJbs5-5-9aV1tkNtJnlDmO1JyVXRUZSApQw4bH3l4RmZiF14pP8socNoESOY2mKnBckLYcaZFbfCjwbDkjpGpU9f8kdJEqL0bJY-Q1cEnwTDEc4ZC0L2TLSa93HUzD-mDmpC7G_ThFx8DYeQjtMOZG98OJsLIo5lUQ-jPW0qE4L27z6ouIAss_hKFvMVaTB28V6W_yaf2X5UD-JoFSWBEtE19lNfpbWu10jkniUtCdErKRwfecMY78Bnu6OUpQHrq2IXPdUGe80MdZhKKVxKvzdXtWihuzmOZi9yg2l6Q0k1JfS7-P_w-F740dZjhVxrypR6Jl0TvoRwatTloGOsS05Bj5jnFdS6r8Di9bIwaek22vBROCbNNC461SjFsrNAN5lITQ6XeM7iHUmNqzd2Xpr0jUY_zSGkod7R4l-jWM8H6IhIvM_HX74=w447-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/f7C5iEWH_YWm0KnyuZoMBbzqzTKx7ql4FxgFHLbM2-pMVbtcis9rl7V4N4-UT141fAuaweIWX2MdL1vCX9xSq-VfNb5yU18jruFCnHyerOuLlZ1D6eOFq8hSHnwULzVNzRNzzFG4qZWZJnazuHuuczsj9r1Q0s7LLk4LKnTBCFM7Y8nUINtaR6XTQtzU1P7Rfi3R0RCV7WVWRn2OoG9NU_hVPC0yUBK5ze7D7rkyHew7yupcItktlEi2a3SfAFqHdfUBloAS8mcQSYxZQDKugDljTz-fb7wm4ZtZu1cNIvfeKSqRDiL3_zBIBhhy4Pe7RB9xiKUM2DyJUhHrAQc7sYK3NDJ7dZpip7Qq5yh30EJtJ7yqAwT7Qg5VK0pBbAeEl7aP131QAP57sTQXgcNQPYi3zagufuFlviXtUinizi_m-EyPa7LZdKtVSv7a4PuP7ZD37Kstul7V3cPlAZPb53tM90hZhvf49Smj1ViQHUVdZTocah9Ak0gSGVsl7qmQ65sP5sjfQ1AnTjjU-LMsffUYAxlQBx5veGX8ZR9_FCGPxzPCnjV6HwpcZQpfbSJnAhxt5uz2p5KOJHRJ6shY14TShuZoKhMu3ZoPjhiTKNatql32mHJ_UT6EXQTEik2nx-8qbknOe4wnNC3-E44KQHx2FOzBD31vE2qKc07y8pMpuK57MSJSKpg=w796-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/vEfpHZ5IZUpNkoRT1o5L--wz2v6zd3TB1IXJ_QOHwJln3Gh8OttrAoRW7p2XFS339m9VCRAAm2lc165PV1nA_R74kbdYtk2JUSuxjoq1jerbGSdT96MzNMbdX9OW7iaRCyWHwYUtChKkLVS8abS8KGZkKvrfGXWmLSjB69SSGgX4uIeJbG8rRp9K4a_fgH2OWnRCneRWWM1uFrZBTvmTtiaeAx-a_a_gOomhI0BXpPGpW7KhpUoGfOj-5SVSTC71oITqaiAXNEJ7c2czVV9st2kixXNSuyrLbceE5okJuFSdMjoY9FEUFUtiVb5hGZ2A67IcSzSFqSw3WvqvtZnQQRSKenCbMQTIUBtqjaNDZxfs5rEnQQZYuxFdi93CAyOZj6r4m_-qWto4WXD8NFHvE9WersRZGj0widwi6GD-THbfMvCHmm4Bi8gMvlw4w2ipIPohAVhZj08-LGCOjdA0KX33tBSLcAVfcxXSfuzzqsYLqZPVDHOFiPPN_4DH0YaBgF0r6V9cBNVIi5C7OTwAhJ0qcIinnWwP9zkZdP-2YPbwpl8iF5XGKfwZvceHnLC5Ljbepn3MLOjlGrmHAFTt-GIpZfFHfSo94eVbW_tW-maSMvbfoKn6bUosvnzxlernCymQLYU6ViwkAUJSxX79yFPeCD_gOy8iR9OfBuxoGaF5tAhe-4dRoyk=w791-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/s8gCnECH0dV7ayLLoyn7tzmNStpA5h-nxyvKZbdP3Ri-oTa0FX4pjiqFwPDoyvvQFHAamzTomVQJONFXuEjbRI36rFMVtJ_2n4hi6jOObb8r6f2pqBlFVxeA36oxw9JAq_jUwri2stP_BBd-vNCKPqo_mG8vHyXA6JGvi7TGjZqtZjJ1Ifnjf_YENKDrZRTNqoa6rUfHYHAD68c7Jb2Xt74fHjIZsYivE9Hgj7q8L20bFSKX4oGh85X6ZETdFv5jtHV2NdJsz53XEAxb7Wdk97fYB22m_oIgxffimYwLMPLyS25EZZXhIkX1QNzACMHJ1ewMMeUC67ZYafNpjzYcDlNvs1GQapF20BjRLha-ivNw-D83w-rm0fqxuC_B62j-tqJOlDjJjODBirMDs7zXHcO2cJrlriibwRysGf0jjr_lugUC1QaCmFs6_VA51t0CFQrUoSNF4QLZiaELyK9gUIr80VkFp8eOUbsjt4S97_fQdm27WklvdAszGcGIhBdqQwWt76coCf4A86zOA3CcX-GXjvJCmshj5-GQ-0T5gSKVhy0j1w9d_gNFoqVmaxF8tlBaAgDcJ5KBZCu5z0LNCg29v2ZHRy78yedaq-H6vHqJvczUVhJsXqRLnp-sofFhdHzOMFpxYyN94j1K6BK3VOmk1b_FGwW53rIs7Iz0Qs6GVSIUKqwYADU=w791-h593-no)
|