Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Акція «Діти-дітям» в Бросківській ЗОШ
9:46 AM Акція «Діти-дітям» в Бросківській ЗОШ |
Акція «Діти-дітям» в Бросківській ЗОШ
Протягом вересня 2018 року в Бросківській школі традиційно була проведена благодійна акція «Діти-дітям». Соціальний педагог та волонтери школи з числа учнів 9-11 класів організували збір шкільного приладдя, одягу та взуття для дітей з сімей з важким матеріальним становищем, дітьми-сиротам, позбавленими батьківського піклування, інвалідами, родинами переселенців із зони бойових дій, дітьми учасників АТО. Учні школи активно прийняли участь в акції та із задоволенням допомогли своїм товаришам. Дякуємо всім!
Соціальний педагог Малахова М.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/bb3x4bZUzCTyzFY_uG_lCe8F9YDn-Td-EarqW-D6nlTrYq87IzwfKV3YydZdMRjpXGM9CWXwAdAtf133kJOkIgIV96jvJGBhOJl2aAIc3BRY9anBbwu3jPfWc4m0SuC_XnLy62uEC8x2NGQZXYfV6QNiFvAl_dCNDuLTPHTSK0t4ZxMpSzidpICEH0j81ciAr1Pi9jJKNYMEmYrPm7OIak3XDicrKEQZF5BdacS7CKN0lOYVkpPrUHQj24uc3rvLFjBDvkFDb1e2VyLhhzrzN7SG6qw45yAFP9J5RebQ013v-6yJOWAl_yVgfGskW_ePx38-GBmp6Q8pbmYkz-xUoIoY7QdXrNtuZHqHaProJV8eYZsv3Q9GxRm1YnMVAY-j9wMMVI_84SByp1EetI6hB8bpUkhJIoMLv-qNY45UwUpC6WvzcsrNncX2PoolYGOJVIFzDA2zEHns55Bv5F1535tTfLvZs7SlQzxcBHNnuyR9KntTS8yNwiqzFtfzj2PdIjB2PVMsAZg-waQxzcwdXJ6r_20_T4gSu6xJFJ4Lap5lpLYmg40JbGFeAt2DbB_74U1ZiepW7emvIp-mll1EB_ryR2mQpL5YNtSOYZ-y0rrGLwoE-MfRq0zX76vM8Iclg-tuAUKqqfNIcGEKF-mMKdhbkF29OYYfoVnQslaMe5f7bjBx-Tqs814kxQ=w667-h889-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/qWX2JZfnDPe9PVL07eH_kdIXrNi7swta2VZqMniSDV1c9BVveJS9GVSa7YYYsyYeQwXWjOt5dn35FRF6zvNeFQP2qZ05bnyizyHVIGVsSEG5agOqu9kWDA3QGbmCihuWuN0njEvh6uP18D0tjuFyRlFJzPWywbe7yVPGscxFfJljF-CHgVc0-bi7qKPl8ZEgA1a99X1rH0JTBzP31Gjzz4mXSNhhkWMiLcgS3MYUtPMi_zJMpleyW73ZokdbVCaYtNvnepfE0EZOWXfMflAKLaTsZECMLbAmV356gQST7xnheR7SMtVFRsSrL3KNcN-XF438i6YVJaa-5RBK7uxOndyMbQ6gJqWniHLwnbjmbYeeZRY4ixAmMd6dQ2B-UpgXul8QwYe4gLAPc-e9MHb8pjiOD9TAvaknGTB77SOogO5uoOLWOeZORQrVN8FgctAMplooW2c2cxEIDQQwougZEBgg8V8O8MgusqqjDa4HE6CE4aFdOTfjmIavM_t9ey4gDCYxXAcAkl3uIanK5-w3Xc6c7Ka0QN_enWPqRN22tUpNkVxgU4UvdrXuXVDvFt6F-sG4hZ5Z97AO5PUQ0c-4_FqpoDaphdde3IdO0WJdVzuPpXcm4WIIksLHsg_6cuq7xvQDo6XOhk633yAtmWOOT3yl4w-Q9XOPzRd0D8rTe6ZR7Ml4KtV75SGCcA=w1186-h889-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 359 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|