Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Еколого – натуралістична «Щедрість рідної землі» відбулася в Муравлівській школі
10:40 AM Еколого – натуралістична «Щедрість рідної землі» відбулася в Муравлівській школі |
«Щедрість рідної землі»
26 вересня 2018 року в Муравлівській ЗОШ традиційно відбулася еколого – натуралістична виставка поробок з природного матеріалу, в якій взяли участь учні 1-11 класів. На виставці кожний колектив представив свою роботу на достойному рівні, були представлені різноманітні вироби з природного і підручного матеріалу, експозиції з овочів і фруктів, солоного тіста та багато інших цікавих робіт. Найцікавіші роботи учнів Сілаєвої Карини, Щокіна Василя, Колодєєва Владислава, Дехтяренко Дар’ї, Буркан Злати і Наку Крісталіни (7 клас), Мунтян Олени (10 клас), Краснобаєвої Марії і Коцофан Вікторії (11 клас) були відправлені на району виставку
Колодєєва Н.А.,заступник директора
![](https://lh3.googleusercontent.com/AUOc7lf_9ulLOX93h6YBD8_B9KylSEY2xr8tD_oZv4Z5Qop5dOSJNdecA7T5UD17yU9H4wlmLoPdNFQ9d_qmNbhdyDb8yrBpdls_njsyWqg1UnguKAbkiXT8s3cjFugsS1_fCYKBkt8-FDPMajvnm035SWqhrUK8RFxEyLgvV9DzYKeXdYB5Wo-Ta_02vWCXveTCQFJftFZeR2bV-KErymVpdRvxXCWmErEEej2VukeBfDP_Zamek2uduzxQM7KVdnd7VBP858R8pxMSKGDpFMuR-4ipUgwEC4SLhGRnuwcyaVTFsf3xWuGeBjmrJDHVYPKsE6oH2vVbOA6phqSSzL0-nX7ATsoXNMs7AIz0kCthkrIiMizdmt9zxRtBRGQyndiQSCtPkYaVrGMKE2mjzeMk4NTcKRo6IIwNsftyz_RPRlHXqGwPb6X6Ds2RDl3LqOeqbhaQ1f6_MG34QDaLAF2br6-idMTbNXB8w6U11dXHEZsGDJ1GDgkmBHbcnGReLz6yrddauF4cdsP_yHKZQd1PqmiUDIaWW-FTT25MvuCsQ5phjVSjb9Uvf7JV5eH9QyBvhGFVT3ey-3tdeeIEbzkUTlGMiDBaxHz_oG7iyrv1zrtULjkJbF6ZzAkZdQFIiiJVQFJbaWGyVuIEsafv3x7G4P8ZyeDqVLgE2VcrnmKIUQrlcS1WVbeeqw=w1280-h720-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/KSLknOvA_k7QWUaqcT-ztr4UcFG5hMypz_l30kA1UKJiMmJdVPRGcy9BHmJsuVMlVgfsKF87X_CFxKp07FzXdTmFiL4QXqYf18EGuneyZemvPj91dkJIUC2tgCoBDN-lTnWShgueUCx-UqsOhtDG3bkwJ4ZOOQ_nMyaIA-vN7rZSEy_rdgSjDmkwGSLWuA7D8kC9HTWuXhD25Xh7fskthyInUxCa8X5spLoyaiKQT9rhqGNtR88AHoGIZUKVQNoqfmbxkbJxjs1-WjHUX-HOIwTqBWro7AsTOXsa-2HqMK3p_CDlw-XT0xpgRS_DLLF6tVT1nuRXkNBSiz3Ys9LKPs_DVQ5jW7zHSg1xh1PoMd7LEjSMYJNj2BTAGnrxFUhARhJXqTSszOXX1VgL6SWr7oVELsgZc-Ltln1-5IRq6ENpG8U95ZuRMHSE9yoVEic3AVhw27FYU5BJCWk021XDWvrWQpNdM-vFGzuz_VhKMOg0tEu97VI-0hHxwW0oK4bZ9GnjAvr4V2g3-ND4b7WB6kCygZP6hKXOxrarORX48Cfy3v_sNPlfer2mlLxPAXm7BkRyNr5jHOKr0vA_VEBdB9aF-t05UGUVNy2OzcAl18fTs2Y9UR-G_NuL_DNeNxOItwe9RIhyT4eTDQKb9vlCL76Juzidvmim6FveReMw0CIQtbHBJHgylj3QjQ=w1280-h720-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/NE88SXvxNJWMaZU_6GGxang6ux5CZL2EbFgQVezu5n2a-DncLmjGfXc2tIbmiyMudjDoMHuzSgsCoAa6vaHRyRAaEE5IsyjRpuxOlYohmtatF83iR6-zy1Hm1cthzncGuRwvNATvlTWyPlWpxlAUpsn-jGYoAnfXM2S2oNE6B6Y8yyclg4E_3Te56zUqRaYt7qczCc_wwBYE2Idh5KVKeYlT_74d-xNwFbEyQjUTKyyr4ekD60srYcV7GHqjeOwuApclblMXRHVOCvp4E1ePkpKaW8QxmDUMLSzQb4PnOR2pKSroSgWR-0V8XoiftGVwlPN8DudnhDNPESh8hA1_q7aug7PKmy_3aPbpbjp8Fo51-m5fpn6iIMr5qJDWWWYnc1nseDW80s9dnfkIiIRRUh6-XUveRqF0nfxLHPPcg4gGlQSqeNgo-Ym2eAnMSU-1G2PGiDeIhQPc0t6TekgdY6EAg4178A03Tlg3eWK_RyBB2YsSuDL7cIVHyziRqioQ7M2da70Yvfp1paaJxt10z03ZLk95CUoUjJkKl9LrHD_lbUrodhHwbh5YFclgL6tDOYRvGVMgkiPaxcO6wt-zp2O-zSlk0yCZMfBTfqI8Vpp_blXaThhW-yCjkiVYjIfhMY6U_GBbNT7IgUWEZDqq0Av4-sy0rsW4mdoPjZ4RdDsDx91C_1GkOjoFjQ=w1280-h720-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Eew0f_g1sKDBXIK-9WXb254fnY4ls1Z3-lpkUlsY5CRJMTk6Jbz1AY0RMrOJyeuZ8SdJuAPHPoRyJpWfjJy6zKqGzzJlwkgOMLNDS1ORBQJq49_6Va7yQun5PYoY6nTRjyShLa5UoCHLfFM6akDWq0NEIGRd5xlEpRz_KtaZG97sRssM_9ZAI_PJw0dXsR5NWD1qmhP0Ao0Zq3f_dQIEWHyo_XCLAEoG4IkUelHG6qTtByaG7rSjFvrnOJZ9rylXT9wi7kUZ3kbGK-lqD_d3wONCp159BIdRpyd7U2qULQ5hHiIYN5kPTHvG_JU1EeHfknNa_DC2gA067GjhulaUQ6PS02P1kjTO8enMKg6ghs_GceE74_WPBPUzm49qSKm5ODzs479zIyCgoyH6Unwi40h73KGPxPJOYtF89GqUousTzS16Xxy5UCRi1OjrkGCl2t2YEGHO6JWhcQD4NmenkPA-Bbc3J2OFW-Z_Lu52vv2G4-im-JxtWvEwUe30t9zSzmY4GpaPO7k0ktVYV7JdWw6mN565u9kiBdcQbb8973oLxZ0j5DZv_cZsVDnWfH8_c-Wp8_g0MqQjQTNFEpxd_d5UVPjTJlPLIYaSwfaNg3op9F29BAUdH-SWyJjbKY3bBIq9B9LDE2G1HUj9Y1XietysiWpAAEndM7Hux6iRkvQZCrmzwyx2-Vl4GQ=w1280-h720-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 447 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|