![](https://cloclo20.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/GYCa/p2tqaLt39?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
Дорогі воїни !
Ми живемо в Україні,мама, тато, я і ти,
кращої країни в світі не знайти
де ще такі хоробрі люди – покажи,
де ще смачно так готують – розкажи.
За Україну борються всі –
І дорослі, і малі.
Ми вистоїмо до кінця,
Бо Україна – це наша Земля.
Країна – це ти і я !
Повертайтесь живими !
Напередодні національного свята «Дня захисника України», 08 жовтня в Багатянській школі серед учнів було проведено акцію «Напиши листа захиснику України». Учні активно прийняли участь у заході. Кращі малюнки та листи були обрані членами спеціально створеної комісії, в яку увійшли бібліотекар школи Картелян Г.Г., педагог-організатор Алуймош Ю.А, психолог Пінтійська Н.Г. та соціальний педагог Нейчева Л.З. Проведений захід показав, що в школярів щирі патріотичні почуття, які дали змогу висловити свої думки на папері.
![](https://cloclo19.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/7CRt/PEUQnkk5m?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo25.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/NCx5/9QDTnuheJ?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |