Гарною традицією стало проведення акції «Милосердя» в Першотравневській ЗОШ в І декаді жовтня. Цьогорічна акція відкрилася девізом «Розпочни день з доброї справи – скажи людині приємні слова». Практичним психологом був облаштований «Паркан добрих слів». На незвичному паркані кожен учень, вчитель міг написати на смайлику побажання, вдячні слова або просто слова підтримки будь-кому.
Учні 4 класу обговорили питання людських чеснот на годині психолога «Чесноти бувають різні», учні наголосили на тому, що головними чеснотами людини є толерантність, милосердя, людяність. Незмінною залишилася традиція – допомога людям похилого віку: «Трудовий десант» у складі Ради Лідерів, проведення класних годин, годин
спілкування, ігор-тренінгів «Урок Миру та Дружби», «Дорогою добра», «Поспішайте творити Добро», «Діти допомагають дітям».
Хочеться подякувати усім учням, вчителям, батькам, які не залишилися байдужими та виявили вищу форму людського існування – милосердя до іншого! Не забуваймо просту істину слів Г. Сковороди: «Без ядра горіх ніщо, так само як і людина без серця».
![](https://cloclo2.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/BYGR/piWAENVtb?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo16.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/MCyM/zStcKCuJx?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |