Головна » 2019 » Квітень » 5 » Акція "Серце до серця" стартувала в Старонекрасівській школі
5:14 PM Акція "Серце до серця" стартувала в Старонекрасівській школі |
Милосердя – це ознака людяності .
В Старонекрасівській школі стартувала акція «Серце до серця», про початок якої було проголошено на загальношкільній лінійці. Члени волонтерського штабу розповіли учням 2-11 класів про стан дитячої захворюваності. Формуванню і розвитку емпатії у учнівській спільноті сприяло відео про стан в дитячих лікарнях.
Зворушливі кадри відео про онкохворих дітей відобразилися на емоційному стані учнів. Сльози на очах дітей свідчили про те, що мета досягнута: наприкінці заходу учні, проявляючи милосердя, долучились до акції.
Кайряк Н. Г., педагог-організатор
![](https://lh3.googleusercontent.com/jzJtww-SBiN_24raEZv9ilGfInrMhNFbzTNFYLe5FUTjyn1yTlsti2ZOJQH6EONWSdc6KLcRIz2HmdIitjv_3LoXCmUtrIkuBqUboT2xa57he90_sQdikFe4v_t4q5pjfzp63nXipRenfzCWuJzldfKEyYRpjLUNcNKvyiTWlPTQgcsew7sjhjKYoi5mgCRVWihRadU0yaCBIQw0-Pf6KpiEmhyy0zZJeG_uWvz0cglXGPO4v2e_NmHtTNeSNkr5tLnNoyX8VOBbHnLaCvlGM_nOOajN1UGu9enhdW9OyK5pEfvT7GF_a_bp7cvqXfeeLpIk42vU83kWIijxaUXBXDthH1Bc5x8uVYDTKj8f0KReNLrwTF_G8Un9lwR1sY0-d55halw6aPoeppOc_MLLdiMji8TJZykcbcdw5EAFyOnNGRK3VSaZVg-xzQE4XtPedRFBLrYjWelEX8VLvJ4EoD7MnjMd2RvAaEFmY_aV0zM9TFGsYXbuXqNzzAZ0_MO55Ew6kl5PrTVghBr5UI-V1bXDZeRfNtYd1GKFChLBOpWuqK3WyIkyJLUwNl5QA8edjM4ulUaqIU1LBybGbc1yrt9fLIBlJm1dQpLYYxURjdg_33eEIkDxSpQgNmmTgVFWzAhrQLvLvvrRwDZ-xFL3t49x00mMpq2OQSxl6MO-Xp50iL9RLcgdyRUjCzGS_vqA20S50gz-ANSJ_h4mwC6O4jqMAA=w660-h495-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 388 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|