Головна » 2019 » Жовтень » 7 » Благодійну акцію «Ветерани живуть поруч» провели в Старонекрасівській школі
1:39 PM Благодійну акцію «Ветерани живуть поруч» провели в Старонекрасівській школі |
День людей похилого віку
Щороку, 01 жовтня, відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Турбота про людей похилого віку не лише справа дорослих. До цього долучаються і діти, виявляючи свою повагу людям старшого покоління. В цьому році учні Старонекрасівської ЗОШ разом із педагогами відвідали жителів села – ветеранів праці, війни, інвалідів та одиноких-престарілих в рамках благодійної акції «Ветерани живуть поруч». Діти привітали стареньких з Днем доброти, милосердя, поспілкувалися з нами та запропонували свою допомогу.
4 жовтня вчителі, що знаходяться на заслуженому відпочинку, ветерани педагогічної праці, були запрошені на святковий концерт приурочений до Дня працівників освіти.
Кайряк Н.Г, педагог-організатор
![](https://lh3.googleusercontent.com/FNwlM908zWnJPL44vzQz4YOgZZ_HIlwLjhxMBV_g7bSRCUO3R9_7mxQxatyTdJpBRXJUqD7xvwcMvAAPmHHDTLA30xCPE6MSNdWPC_F-gFN19gvaSjkxD-UyNkGuvI2suq9laR9sgqMH1psETL-fmv3QAYIcm-eW6kgJDnhnyYlKvBGUUsHqgkdxdtPqssJ1BzDoZh4KaeDtBOICyctrnyYRPYxObD0X2mHtOemQT6cFWkAbnpBu4LpE5JARU9VfqxxRuXbNEKCBjsurxgjoDfgd8aust4JF1tDOJNSLMk1KX7hiwdQkRnmQyTf3JPxvZ3djTsfqgMSULVrxx-tixxKfurhZb7QEfdEUhnQqlTsXjboUc4wuiX9oKKVlUABy9hLzEBxCcJDAvmKoRNjvIFRuSmiFNCXfoURACZR_vHTBtwzei__dUIKwwjv0d9_rqyL9tz5JKI44zLIOhEPCEoC1AWR1hIuUWX19HitqTFvNwTs1XKDAj14yxGr23AbXDYwrWLJmqXChIhJC0AdEDeT1T6-6tANpaIKuCX1fAU_K2XrlRDR1tvHRlPpubQE8RDlywR2QUOcM3iNexNjeYrOqmo7LEkfSLg7iesa_QahhOHXVY4nybd_HzAL9xvGunpHi7QCxLKQU3C4o19JPNslfh23Xv4-pFOhvEEWy-ZVlK_XMAiQZrsA=w448-h335-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/TbaOIrwPSEpydoKqIEzsE3SJJtE56eilVhP9jZ5cVdlPOmWJQqgGeKsh6YVmvCWOA8MVtXa22fb_kI2_g8BH7AwAF-W9hdcutO3Vhu6yoNasdIEkLaojI3pZ8lib4OS2OMns01DbEK7RDyL4RYQ9syXdv4TRsbYIQZTyKp85X7ljX7L_itiDWyJ1Vt6aMOnfQWl4fkRwMgyQIJUMGRXlL9ftMbzX5mE5wxjEh96SWdeKymvJxjisEb6uZ_PUHcTNQ5encQswKsPoBkiTzUXTXOWFLjtLlK2PdqIfCTyFXj8kn2Ax6PTw4Z3Tauk5FqxdxbOjkwO9lMNKTrN4FAqkSUa62PILcd2DX8YDauPw8QTLHYq-fNExHhU9P-U2F54HXgo3FrMLxzcn9IIcLNodoJIBGMv-so97rHOQZojQKY3LlDG6yvPuWwcASEx5tDwlGvt9L9CGPRVf6Tqkey3nSaBm5Tv-mo9V64igGnm5nnCdmFXjydpiseP0OTwgSicuWFphEHGaGhG-nsNCYi8IMtyZzp_my1D3BD736ga5SIFUjmqmgGgw8dM1l7JiVSs4y__Oc7wKeaBBLD7lxuROLa1JLpmN81XN4Fa4ztjsUbyJ3_CbNYFwBXsJqDTqu-6xwGLeRK_Pa9Ur2G2TPvjbtZyCZxjauE1nnTWw0WfwvRopFR_67yjjy1U=w447-h336-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 272 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|