Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Учні Бросківської школи прийняли участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек
3:31 PM Учні Бросківської школи прийняли участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек |
З метою залучення до активної участі у Всеукраїнському місячнику «Шкільна бібліотека –за здоровий спосіб життя», в Бросківській ЗОШ організовано ряд цікавих заходів. Бібліотекарем школи Руснак Л.О. і вчителем основ здоров‘я Трифоновою Ж.М. проведена з учнями 6-Б і 6-Акл. гра-подорож «Здорове харчування – свідомий вибір кожної людини». Діти поглибили знання з основних правил харчування та приготування їжі підготовленою цікавою інформацією та слайдами.
В 9-х класах організовано бібліотекарем Руснак Л.О. і Трифоновою Ж.М. урок-практикум «Розрахунок калорійності харчового раціону відповідно до енергозатрат організму», де учні розрахували енергетичні витрати людини за добу, склали добовий харчовий раціон підлітка.
В 2-Б класі бібліотекарем Руснак Л.О. і вчителем Михальченко Н.К. проведений цікавий урок чистоти «Чистота – запорука здоров‘я», на якому учні поглибили знання про значення гігієнічних навичок та бажання використовувати гігієнічні навички у повсякденному житті за різних умов.
![](https://lh3.googleusercontent.com/Wik74y6kyw-AE18hZo_Q6uD8eiAJwsJPEQDrbFGADs5xhMbvo_d1uW0E98Oa6b75VlwM_LQzZOB_EOvCcCoDpZ-XQtL7kICuIouHja5Fy_tBmD-pMD8-5sV-zRWEEPMv8UYee_Ch-tTluJxVJSQXGEssC7fz1BjVhJpDQM0fsil7GIWEX_PJdmM7NGyN4ElL8X0jrDO1Xy6OGuAXQ152jkksV4D-Zcyt5UviHO6ZGVq9ZDYictKn8h5kSI88lm-jqYUivW8MXUSckaVevCauB-uS1S2yXVqF0yz3a53cJiPdZNMP_OBWd7U9pNnElf2PJSXv0rqFjtsXwV1tjYkIIEdAsrQGYyi_TD8fTI8-tJGFNccvmmtDIaxSeHs8F3mo6zHNMkemNej_egaUIC3E0WJsDhbB-EW3SDTTE4cWj9YfpV6UXkhzQx0-eBOTKqBye7JsOlU4A97_RPXXFzqOiNDvyuc24_ObYhrtsUcgzldQL7bLFv3hUdJKhuCwPxJoHPVPsilTKNd8dpBRweieEWR-0noB-7EdQFE-e1UBfqY_X3ip_kA2Bzgr6NXQbK6RBs6pGjdgV2F-ldL9Pq1xaMrMXFXqWgVYZcMW_oULGGp0zJ_zyFJSJWNabgTX_tiLI9JILHbHgGVbtkTr68tFD1U3h1tUfMoQtrXS=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/3hSNrjjs6Px_8SgmWwtpw9aUhF1NXgAGjUWIaDj4Pj494BCQS4Ca-2o1c_5E3vN_jLqv2nlgv13Dn4wEEYXCTJMG2OXQy1tPW1LWny2DXQINi1QPgbrqGLbjzAI9eeb0rEwNTWPHUbbs0ZBDkRL5Dhz7vffXVjFRzMXeYGxQ6xgxYYD6cA8VeaesgSIknBV3iUo1GJVxboXVXUF_MNWXRMiCdOAw9GGwDfxvw_68D-V5P8iAWFIlfTJLh7qVoNeQ_26zROBk1Wqbn3T3HR3FWu0LEt6p9kDm6XdXcH0Z5PQh5a973BlN8SLgitKK2-IYpDcvR2U4vf5hJ5SyVOk-93C42IkQwpvMDwGPN9FD8S7zwuK6BTI-MYXPGV7v8tXrrHR7QkYYeA93c8SI1PiGorKsX0dydUY7yHe69Y8WK-C18PHRzPRo5kf5JEj1Tu1rvgKB6C6txDhXkc3IvgJoktiDHRCMuxOnDVjRN_4xMt921KgWvc47fCV3SNMKXB76SPdUz7fRx7ZeMtqlST8czpsvLJ0pyA2pn-tQj0nhmuDBlBCTABgpcoeOod2Vs9QWA1oKS5KKlQOb9gobHZKF9pVBgeSoWtjB1YOYL8gPhbEIJElL_zwwksjIye1PLGInWNpqlmrBWnQ9RbXmwYCM3lg-EHICAv4EhlFK=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/mvuaTcJhT6-iRtIJS-GYYid6fdeZqvqopsxgnrIFvAOlu3gRlrAx-g99siL-jUm1GIxMyVxH9hqC7xzjKOczWEBOTLKKS6lQQCmWxgXOWzkPFsYj8HeAe9PrFbzo1CBTwZPRwaN8CjJqAxa-cCWqlJc3Qu064YjyQg7Lm4DKCWtI_VRHkU9X68nlWDWHYU701afEkYYF9rbcpoLTwOmUCyEqbt0trAvaKq_O0RHmN97GyRHWVWs3ErQOkwcgMxKzM9zP07eBYK_SEJalfOkh8UzbKSop7My-zK2NtF_oaC6YqoSvmdwbYRsvCd_RswJ0Hbm9Y7qb1Oe02nT2kMz-F4YN52Rt1PjFF4Gb6r83tlS-8pT6Utb8ywn02xJJm2sV1ARJCxd0pLl2DzDQUzzP95R4OYWA-hGJSTM78ih_AOSOMcya8rXayca7-sDt5AtEnM_AjvPdInw6E_nV_HIr3L8ZCojS6X4zy8P3avOx_ZVYYTP_hFNZdmKcykSZ3A5tONgTOrjXdM_G98UV845hi47UHHsKt0xa_Og1E0d98mNGHizo4BvtdxO1Cfbebk5sAYGeALcDl4wwsmLaddiRr8jGsaS0A5oWw3m094k61OQud3V2bmdx9HDbk0or8WBbfLpa4Wj0KK9Rb7kyokIu-IQL6m1pUI1AGqdj=w819-h610-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 623 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|