30 квітня, згідно річного плану роботи школи, було проведено День Цивільного захисту та об’єктових тренувань
О 745годині відбулося засідання штабу цивільного захисту
О 800годині було проведено загальношкільну лінійку, під час якої начальник штабу цивільного захисту, директор школи Кокош В.І. оголосила наказ про проведення Дня цивільного захисту та план заходів.
Під час 7-го уроку пролунав сигнал тривоги та всі учасники навчально – виховного процесу за 2 хвилини та 10 секунд вийшли з будівлі школи, пошикувалися для здачі рапорту про кількість евакуйованих та кількість неевакуйованих (постраждалих).
Після здачі рапорту були доставлені «постраждалі», яким була надана медицинська допомога. Учні 10-го та 11-х класів здавали нормативи на надівання протигазу, протирадіаційного костюму, відпрацьовувалися вправи з гасіння пожежі; проводилися спортивні змагання.
![](https://cloclo20.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3MLKyYRaNMGx/IMG_20150427_141928.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo2.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/2jVcTiKkPDte/IMG_20150427_133710.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo6.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3JMbc5a4DEyX/IMG_20150427_134330.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo15.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/2uiLYmySquAy/IMG_20150427_141016.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo18.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/5fcW9rg5tSAG/IMG_20150427_134634.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo3.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3FrYUBg2GyT9/IMG_20150427_133931.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|