Кохана матуся, ти ненечко мила,
Спасибі тобі, що мене ти зростила.
Спасибі за працю і руки робочі,
За радісні дні і недоспані ночі,
Я зичу тобі ще чимало прожити,
Щоб всіх на сторіччя змогла запросити!
Такими словами розпочалося свято до Дня матері в нашому садочу, яке пройшло 13.05.2016 року. Це свято, яке несе в собі філософію одвічної любові й поваги дітей до своїх матерів, і матерів до дітей. Діти старшої т середньої групи вітали усіх матусь з Днем матері. Вони співали пісні,читали вірші та виконували красиві, танцювальні композиції. У відповідь. матусі подарували своїм дітям невеликі подаруночки.
Анна Радилова
![](https://cloclo11.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JVKL/uBjYvFM8V/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%202.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/AUP8/2Cmm9mcEf/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B05.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |