Ще юнаки, ще майже діти,
А навкруги і смерть, і кров.
«На порох стерти, перебити!»-
іде на Київ Муравйов.
Полків його не зупинити,
Та рано тішаться кати:
Коли стають до зброї діти,
Народ цей – не перемогти!
Микола Луків
29 січня – День пам’яті героїв Крут. Світлу пам'ять загиблих молодих українських патріотів вшановують по всій Україні. У Багатянській школі пройшли заходи, приурочені 100 - річчю подвигу героїв Крут. Старшокласники переглянули художній фільм «Україна: забута історія. Крути…».
Гурток «Пошук» випустив стінгазету «100 – річчя Української революції». Проведені виховні години – уроки мужності та години пам`яті: “Вони загинули за Україну”, «Пам`яті героїв Крут», «Людської пам`яті свічку яскраву запалім», «То ж сила молода йшла на смерть на сгубу неминучу» (8 – 11 класи).
Години спілкування «Не вирвати в серця подвигу Крут» (2-6 класи).
Бібліотекарем школи оформлена виставка «Згадаймо юність, о горіла в крутах».
Усі проведені виховні заходи покликані зміцнювати патріотичні почуття учнів, формувати їхню історичну пам'ять, вселяти дух лицарства, гідності і самоповаги.
Педагог – організатор
Арделян Ю.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/F0lrP4ZppDiCLX5vkny4Px5mG3t_FtjEfvQrvFrdfnYcQDAF-QrO-ev4jZQE5Eo9Dn-S-JaQXDoWsOyy_01I0qQ1FK0g6PspoU7spUTpdbe7Yw_7WqO8sQlLr8xI3O2Yg-_xZ99vC_37_yoPJiHfQjHdTFOOKwpmfj5eZT0Al4viam97ckkKqlCr1xWrH_dqIxyo8dA_KE-jioQMWsMOf1HW3NGWM4R6h0MOZsByDEx5hcEGVbEQvJOAukX5lpx8CMKaZxWdNcWoaBJTB3V2sn0Gl_NlWh9kz0EGaVmRl9NZxRNtvlTbRVC8MWz759xDJFXccQm1qckWeSyoeogC-PJ7Pw4nfWSmWhDgmyDEdusDkCSgLpnJOWRPQNFF4JJ-2NiNUKxVVzEJ2q7SWcxYGcdUsg2yXvGpxbMIcDxMqe9ZsiQpHDwwOrWe_nJ14M0kfB7I1EA7edntocch4ALNqs-vNhSO4MGF2PtQrZwtlV1PHu8cFrSMFe88jwVcuYeO2RaXbdZTn2aXkQN_fImkUAGkP9U06fhQy2MLiJcJOGq4R4K1dj8rqs8ExyCeD_gujC6SPgLNkBG7A1XDLGzFRFX1jhHs0vIn5H1SSworQ9-27DhDO2AslWekLObKsZzET8bY3DKKWtXcjO5k7EEPBcOYr4-J6p27EA=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/UgYqvuCjdfCxq5oNjHpOH7ZzzMewau71zyg3Cgsvhr4O5-WKqgl1_Bnvb3OYWflnuKsrx6VnccoRDulHsRLz6mzzf3DKeRMpecKY7e6F0WTJsuIscJDfCwEDm5qqXc2dTpYACbz6GDtOL5ASDmmW4AsevCWAT1njJ7Y9lwk6xK3UawsAThPH3BlWb0BrgbhhDGh-EpeZ1uRP4rppM2o2LlPJxZhAvQcKcO027E9TM8hYquhJy2eadO5w5JqinHIiZghsPFvt9dHinx8G0mMAI9mz4PpX_1CO0UZR72H4IBHk2eD4OI0qMuUqS2y17iyvAbpscvdAf0XlDR5cOlHmgyQ1XItTSt3ySho--HntOEgSpE7at1FyQ9mvU78KQOpUrXxYqS0pcvX1W3JKcoFLj8jyDg8dKueivk3wqjKfSeLSRA-azKDMtTa6T67SmTNFY17hvoxTehi9TCJkgxzZuAs-aUfB8QwVdSC0zEPCSMNYK1IwZlQSzfpIu5drkL_IGdUDEJV9roXdAqTP7_zrBKtK0zTuF2bDx9VLiD7P7LEAWJEXCOWU5wsTwbZP7m9pbJzCINfPz_hZAzS4YJa_yyIHyEFGPGqfQCd_i1a-QOZqRHb4pIqpvPJV9oapfM6wdXlZA3cKTjaGh8u-U2oiYR3qIbxbnrz-wA=w458-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/z_DqPRkBTnqGIMffKhkchUDeIHJQj7I1NGVbgt945DZiPe5AS6MlpkzcopDe9SEmC5-CcEh3dMEfsqJlGBcWCc99yhJOvbqqQKJZo_tJRew7WpmKjvSZaAo1TKlt2u2hqSZB05E-E_-2MPMG2XRWvU14pVPtxa6ps5irFfmgQlN-H0rioTsmlfquSXhy3rmbUqrOnLUCYFE9if33j73beSP5TKQmRGatOUE2POLnAdb93fivbEpNwqNTHR-yslg4UMzRQOdenurv9hKTLRaYk0hye45UPo88nrH1hqfOVGLQ4P6k5-tVxdxgM93ezS0cKIJ5JvACoftQeiFu0J6NFhvOp2F9eVZ5AaQzjwmlswNFsfyIi7bzoeUqd-fpWZaNXzUB20-BBTFQZfCDlhIAXhZUuVbzBzDSYK-lGWY1BmVtD1gKqehco-2NJso_F2m0NYDlx9WQU1hvg_TQz_V87EcWk99CbUHXc9OpIybhzX7-2vTpL8oHk3cAOr3B68QqBvnNoH8IL_c1pClhkNT8R9nyaAB8me0RoeQQf_DzWx_xXA9KpLGx9NiuO0NOSFHMuwa71I_J4j1nx-tNDah8rm3Lv5NPLcFAQdCGBzL_EmYiFiNPvK-c3uKlu3TTwKThbDMcs47DREf_m64TdTYNmKOfElQMpofYHQ=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-cpaDR0DnyGMmFqlMjDm3BPdIdngUB8_iXa2hbkHnl2DTwPLOpJfVUSu6ZjhmRfGZdbd3mV-2Re_4gvn2HKsQScEq4IhfBgmjyvId-Lxr3U9M30MbvXY2maHKwrCGFOmjAJbV7Ggq0IEvzBdS4rXZLHKEre9IFdbbTwPsf-poI8oaVvxB3ZH3dD-78MG8MgFmRl7ZneL_hrTw4d9rYKKrG0VAizU7AA8vOMn5u6GILdkL1qLoBvb4qfvrPV6b3u0PS7juF84mpTui-CHJHsiTof3Nprf7WF4zYa8PHDd9UxKPlZKnEk0RvOLB9U3TxChdPyWMQu5OGtHyLkvYdlkTUtkWewuD7PtwDF6sLO96BAmGsRthg4mp-RxQK04MhlPQWTAXf1VChXcymRwhH_HnElKN_q_jieOT6czhJbZ9IbhoZFVm5FqfvWZ2QITxzb18jIRtBEvbW72P2Vv-C_hltCfa-W9Ifhz__xo6LdtLojg6HsNhx6ANZHBWB3txJWKgKuK-GxOEIKUQpW3tt9y91lkSpHPv5FAI3EX-nbm6ulod3i9GKx-EcmWoESNFEFtnL1g01VRtZ5Hxy1Rb5PWfNA4xcD9s_KqrMdY523_sUMJxn6IGrBKNR149EOQ5g8No6q6z-7oE9CqBSU1SYEzznVzw_jn5N4v0A=w814-h610-no)
|