Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.
8-9 травня – День пам’яті та примирення - 70 річниця Дня Перемоги у Комишіській ЗОШ відзначали урочистою лінійкою «Кривава ціна миру в Європі 45-го та сьогодні». Участь взяли учні, вчителі, батьки, гості - сільський голова Дрегля М.І., військовослужбовець Лупя О.В.. Звучали вірші, пісні на воєнну тематику.
Фотопрезентацію можна переглянути за посиланням https://youtu.be/HZRcdfJw8NM?t=179
![](https://cloclo13.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/2oujmfdWPJY5/DSCF6442.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo15.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3XRQuWpqorQv/DSCF6458.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo3.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/fVJzmGeqqXuc/IMG_20150508_123554.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |