![](https://cloclo21.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/6m9d/Bgz1VX8L1?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
«А онде, під тином, опухла дитина, голодноє, мре…» Ці слова Т.Г.Шевченка чітко характеризують три періоди в історії нашої держави: голодомори 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. З біллю в серці ми згадуємо ті жахливі періоди нашої держави – держави з багатими чорноземами, працьовитими людьми. В ті роки загинула велика кількість українського народу: чоловіки, жінки, старі, діти. Смерть не жаліла нікого, в той час, коли хтось насолоджувався українським хлібом. Це повинно завжди залишатися в пам’яті кожного українця.
Для того, щоб діти не забували про цей терор проти українського народу в Муравлівській школі в сьомому класі відбулася виховна година «Три голодомори в Україні», на якій діти більш детально ознайомились з причинами та наслідками цих подій. Діти розповідали вірші, короткі історичні довідки, переглянули відео фрагмент про голодомор 1946-1947 років на території Ізмаїльщини. Вчитель розповів спогади місцевих очевидців цих подій. Наприкінці виховної години всі разом запалили свічку в пам’ять жертв голодоморів та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Про таке не можна забувати але і пережити таке нікому не побажаєш.
Вчитель історії, педагог-організатор Тимофєєва О. М.
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/FdvF/HQTVC2hmb?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo12.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/8K6s/YsTCUBzg8?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |