Головна » 2020 » Січень » 27 » День соборності України в Першотравневській школі
5:16 PM День соборності України в Першотравневській школі |
З нагоди Дня Соборності України 22 січня 2020 року у Першотравневській школі проведено ряд заходів з метою поглиблення знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховування патріотичних почуттів та поваги до державної символіки.
Під керівництвом педагога-організатора Унгурян В.М. відбулась загальношкільна лінійка «Соборна Україна – одвічна мрія українського народу». Учні співали пісні, розповіли вірші про Україну, рідний край, про свою Батьківщину, яка є для них найкращою, найріднішою, найдорожчою. Також протягом тижня в школи було проведено конкурс малюнків «Моя єдина Україна». Серед учнів старшої ланки пройшов фото флешмоб в соціальних сітях та години спілкування, круглі столи, конференції присвячені цієї даті. Завершились заходи «рушником єднання», який розтягнули учні школи.
Заступник директора з НВР Паску Н.М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/7DaMaz-jxH2WyrjFblpsSsDz1WRwSjs6TeQTj900dCQDzoMopZ947qD5DkavD4jGNDZVcNsU0VezburwzzEMQcSfMWsw9TTQe7l0Bq5mFKj79FX79ZdSUZ1hVWtdvegR8v7_c-YgVabcVzSPnboywbVZ7CqJ7m9m6qTw6ynqbdl09kKzRpkjBrs8MIlgI2AbawgtMJfkshOWxkoXM5Gtre7YdjFeFIff6QuKh3C3hxe-7-hxfkAEJeGKWI17Tklk3u1EZAmov9QHa49brQ853DOAANPjLdrw-0JueYAXb8UZFv9fP13wq3-N7k1JNjpDncL0tVkkphCRDqrOvvawHoh50j7GWmDsdLLyi9KVx7hEQD3x9ygsoV5A_ZxhcCCjmkUK5FMsCitfStl3H5uxovm5n-jAkR3CJvO_kfYXkEjSJDYV28oiMD2BAVu4X9qgbi4Iw3-cIDovR1K1mBi5GGloaKfRqkvZTfVkBqiZxD09LtdvbnUJi2ggkqlnlnhNfZxgpFC5UjsOnveoTVjaUOolEazaPMKvezufzzXglBxPXZkkDLO74GO0w1JSvPbwaKJVG9Nk1psTxUd_3Me6JPNzpH4NhFoMFwHTj13gYtCIlVmt0797WMPCRk-PEo7ibdOMNkfMMlydsXtUNOy_KwFhJHFrxFtxv-YuFwI9elx6wfSCDfPCBS8=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/imhYJdTQgl0Yk8xHPL0pvTWhN37gggvAnnMzqptuR_msKUtv4cuRfO8hUd-qH1SwZJ9miB5n6pzdM_4ftWFAv3A12eyw3om504AuEVKmA6Yj0T6cJrt6GojhShcuKMiV5B8ON6xz-cHn-APbSDn_Y7xlwZY98Fe9fJEU4pn1fnz8j4DdGBnZp9HmIJDnIPSHUYLqxRB9b0Dwgj6YsfP2tJByCtFAIZOl1Vo_G4UhP4PneGvW7o60L5V42FRDyu7yJ63Y8R3BZfRbqzCSlbPtq76e4XYyen69_OwR3CBbV5D-kD5XIY-f6-10QIVCOaJyizY2t_0CambrnD-5yc7HJjYKSUN5NAPMLBwk3aIzJB1gKYB6DFTG4RtYCkUyQ2K8cXcfuY-l3uVtuefiqkl6GIEz_Lt18XXsBfchaIJA0sIr18G6s_-wKajwrajujtPs_QTURZAgVUDlI_kN5CU5o2Pb32oxXLNkR8cXVt2cKs_9sp283ZNQVd8v5fB_pYCEFDAdSXq6v9ZlxgySuuRzvDAKzuEFPbJ4CtADY6AhAy1j-fcPVcjrJel3xGpFaCSZWasSsIX6g_zDGouksyfXjE3U-KUIYOwxcCIcdTH8M4ZpHK7n4HOVD4rR3NryOCQiXnrk-LalEagsIEeOEbCcwbwAFp0WDZclOrAq3YBQcUcgE3rtOCxGeW0=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Jbc5WxrgUPyEXr4uzWTATwJOuN7_W20LnfctNwWT0hzNVwqVQd3_TYTRe35ypH8OHY8GH-5HTgpFtfB2WwTU0nWrU5plHERMCnYqvUwsrgIP8GqEoIGUfgA8HWQKrbWx-1y2aLgHh7W5ZOVgN5J4ejMckAwgbvSrL6FszeMMZaZAWPN0f5kapbDlEntXSvP09VleFwZRGPv3VyaoP2ltdOc8It1Tz4tO5ZvG4VT-jxmd8rt0DzRx1-7ayvUCa_ngtBBMQz14kgZMiShNv4Gtg2sWUbT9uAtY4YcZWUR0MKGB3C1OfJ1UCHs6NvwivANNdu5oBji63-N4Ti_TikpMEG00ndsl3zY8z6MV4rxysFmRfLe-3EX0ym3jGxjUxSNoBQaw003vp_G4uWxqqAuW7fH5wrDL2fRsShOWRjcd5Ct3Ev2BiuL6n8XnhrY6j_Em6SKRB49JN2LBQ8sk8md9r6Hoje92p5MqTFLagY2TiG6B2NYlxFhhjmjagrJLfs00XTjRK_So5sfPSltzvLKS5oCT5d6yvCxB0lIfWTp49_7ybuktPAPJ6kg_A2_zXuPjyLWZk5QArcC35MPxGLdcc0mrk6r-xO0PAkon_oWu-yMIlHYcoK7SlBclGo10uJOMNN8NoorhTn7_hThb4-KNSUjb7fkkNg42ocGGSmR24EaevNjnB4v18uo=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/0gavRSBQ6fT6-U4VW_CdZo_L8wEwhbA8bNWFdQVaT-zLKPAihEE0pZhjipC5kn63-fp3h2zqusCTKVnAWe-8D3qt7abHGfUSQDjOnmyULddsQ5yYBn7ZrZL3CshGXy7kL-AZKkczPmhwA7-PhM8y22BsOJbKUNh7Jk_2IzxqYA6kLipk_vUNpiiyFb2hzaeDg95QO_mrScgFUX8NrYF8oTgxqhy5H0nG54Gmgyb89eIfcPXhodjiANp-Su8podbcoJ1kSalMox-xF5QC8RVfg8IOHAty68npmFa58EjMBadBx2Jb5TKr-8FKybfE2NS2Dwo5jJQoWetQfOrVdWB0F_8pWViMeMTXS6-Etle_FHik832W0WTgHLX0OruI-WZWaAu7bsYx5l-VeTQQvmG6NMgCsmRH79X4z1SYIrI14OcYFz1ZgXQIEceHFhGsOifsSlUs32MPbbGEHnM4zCPLBEUcPl-5oAH3i0JYO34ixm6VEf-PAvYtutF_1DKdE4pq_U3AZkdgVWdYERcCNuKTSoO50L0gRnzOy59ikQtT8ukp4bmInR4QMC-6KZhRp0eXeWrfOssUp6bew9nfUuvENJ3Lx5u1kqfHxVR1Nl8GHSwuQdXV618CUXgOpavfOgwQIDXqV6qWXtz1GIG6UIjB9SDJvmTg3cVB9lj33jE57gCp-3tyh5fjTe0=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WBZnl50FF37vDX_NI2OOLtfU3kt0SvmpN9InOkuXy1Xw7I0MyhlxPH5jXbHoz_cot1H-ZCsnj-F6YTyJANh1YSt1u-N0EK9v7Z9tkP0zr0ZLd7kF5LuefquMtu2CzRZ4uzOgJLmjryalfX_Fu1l-km9nJ9QIhIA3Kc1zbeBFh44DRvhVER4v41nrU__u0UWjY3GSClccN49Wraac3sEwTnZF0y-UMA6oJAVNnA7i_Fq2Dyqvm2Jvtq99oQiiKMtzBag-mlTepoX2VflIUnjIZQxXhvs1iB3L3L2xnjcFJaujx7k2264dWdV61Va_PglBGB7eDwVpRXUR1lA6ZNtbuIlFtDJRSt2Pwsv1aZAaJSaouaYCf2nBCh0pqMcVankRO7Mfdm1ApuDaaBefu8Qc6_YBpgAHsUJorwKlCeGBhHe93Rpf12wGCwnH10r3yRSrA-fJth3KEbsqMAT_slyMWRWAgLZPfGFxABeaO1wKug0WXG0zwzSu5RkLfYIynGEp6_pF0Na0A8mHBmab7_UM_2i4N26rtome4tZu5IMEdiZSUx0z71U8ltFl8hgl1OBH-E9dBBV1NoZJIbZS708N6RGreftBq1rKW9NccT2Kma2DYEpkHIGkjkQz4BIEIls6DfOdZNft2Rl5uj9Rjp0LGFe_0ClNrVsk-wuUfXn5uULgQnACNwRf4aw=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/sFgp6ts7ggVILD5fh68vmkRonJo8gIT2wbNsY0JHRd_Jw-qoU8pOeYr8taD_cfXqOVTIJtRBk2d9etZMZBs3iw2AD-PoEs_H-Xno9cjsPRTe-20S7eGhdoi45Pmoc2M9lwwRYwlJ70FvuiuvMkJQVlxYy92wTVXL5IqabmHl_GxE5SNsSZl05N0g_4fz8qZyjO8bHa18x9evecM8Ok6h0zVsUvowdAeVkhNqj3DEvpljYOy9RQxXB6L3u9nVl1AeaUuxQTXbQxloQCRbKkWVOcoRaFdXdZUF0LKXdJo_nTrVKafZPabDBlzdV80IZRRnlVkNNeraL4wTgTWGZSzBpSQKL_ausmYO4XMFHvrpNEmQbybXXCgfZUgqpz5fmPiC5quKXvtlW3AnGI0dT808zEz5hiMIfjTCnv3nBHO5KE4JUCaebUU4KtYLUmOGpqjZvtHJw-ogARpsUwSqaLS3n_CkKlWlvNwGkCxi4yxa8my3Ze5vdsk6E2-AgRIv1c-wYT11bO-_5pQIQ-gzOYEMVv98mC6xreW2w1WscWRW4s62xj6X-FJY_NZzTZBK_tGUdLWuOLIh1bSPTFkO15e3HlH4PoMSIwRnS21HqvRwmOVztw_Kxe9mdVhjt1O1CukUWwYcYj8uTew-fvwS9ZhDe9u1J7YHi5pMgAp4-1CTIErRm8EUHQCOy5I=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FjRvGGtV6MOkRjPKlcV4R6cTOtzEmsUs9arB3hP5qYxo2Er3WqM0R1P0FJgrt5m3mjQ_wQzgf_MIWVzNFKnAGgnvdaXw7hPO41KULZ9nh9QAkqwnwdWR4waRPNovghCNLRDC_fKf9zqgvLJDLgNG68uuzpYL7gPXCF69LDgnaFNgeen0TCQVrLgK6M2DfPQ2RHuoR5DidFbElc210soegDsSgLfO9grZj4Pk2HuD8zvYMrtInwXPifwKXFiFAJJm5u877gDGkoGqxWIVu8m8rLhiagly0L7Vi8n5cmifAsOWL62UmqBBvxd4piPajOIkmjBS-QFe4LtMlB6eF_hWGy5lPOnwr899hhIPcuCU1nMxRe5y4OBBKM9CNWrgn-88aRO2iH3jZvh2VrCnfd98-qlsXPhBd8hby8vDXByOoYcpVRhW6ZYhr0h2BNNCI5nhjK_4PJAWW1R-PHoJNAPa0VOkBj7MM5JeHzWKejJYrYV0bB9CYIs3ahnIln6rjS93XOS3x0lH9y6XZnvoErTnTfkX3U_MCSCViGaKnv9eSz-gcZLhwC5--H4neUieMLzw0YQE_NQdAzPzLnw4M4VSZkBcvBDXeMxPkA8uzqBMyOZHHC1KMB9twpmnZgfMOMoajpccIOCVxTVksR_NabGHvn6YAdraB8yjr6a6A0rVkNSRYXZsYOE5CCo=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pZ5ZolfdE4-CPMytowiKbZCK5zl7riTpJeypRELxhm2OSnmTBn_QQWZoGYz81oXx6gqIBvwG3-rHYOP1NjqijUS4CBez4XTcsqXtdMStYaA0bMcBRubCeCLcFc6sd83fr5F-1eEIGieltPodhs-DMdKHM7cOjK-Q2KlRmDTyHBtyf3BKDPTQDSbcOg7Wbny_rFcwLkgkR2DH4LxyBZQq6gcEt_k2VUVOhh2m_eHckab9c8dfeuwPzGWFYh-9ZWJxgO20wFahOcW5jO4_oLL_59VDW03h3lEgBA5OZN274QWm4WdJsm5PWdLIkDfTgRd9ydVXJ27B9teVFisZAX1SSGcVsvfuZFQQPbq8kwQMkiNr2uOXqhdWAdFZuZ6KeXyx5iSMDJQH8SSDqMb3fnieP5du_0vQHnm9T8XDAmJRXRQQ5MAjfuziq3HAtYz514XI6dpCgt4XDvWTPAT7YedyX8_hJ9OTCmP45Senkj0bHqNK9OHfTmUYX-eVEAmmiQ9tHt25lG-B7cnBZblmTIX7nToolM8QWnXhtBTP1Ipc57L0FM8xssBKblZIgBMFDY26VXyLup87TrOqzBPoGDpmUSCOeAYUmz6Y7ljU6CFs80BhTa1DCvfKFY1toS8Cpw16VoWxsOZqvMyW9H6KZFMpTj5Qjx8ZlYXPfiVYx23KCCWayZXNujHIaMA=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/UGYl45ls_k4iaiYlL28OB0cGlgRMX1hKCCR4AgHtRWvGkPmfmDPhbVGYmQPBU1vuip_BEJHnpsjYPek_mVsclmf60X03A5CDrRqhWorw9Sx3nfgoTBfTXz3OuCkeBIQ3-m2arUPeIhfGemo81SM7fDGJYumwm75xM0Da599LS4KO6OLtASJpOl88U8sF6P80b1EQjJZrhW4zYoH0bUZUhXcQKh9FYoqzcIq7ZqIOLsTL0iLmnViBV0-BOR39_x7ibZbG1VnpTs96khBR-ogcmlcJ1An58Uub5ciu1I9SDK4Hq2IRp9GzNAdAJF24zAb4Eqa5N9irFbTJm_gbPgOt0Blf9mhjgIapORRaK_3_wuMB8janciO771CoW6N261I21Z2byW7XDUKYE4dhBGpQbdzJhorI22cV166BCRUGpQH3_sW6haaGzOag1x7YYtcS7MvzEL4BXFy5sUVFHmkkdXhE5ywYKKuyJcCAHuwS1lDc78tihox2-HvF1xR8CLFfIpIir3L21L7OLFplqmF2FF5Eiqv-CpsO_6Uvy840Qx0FuSfY973qWJM0oMpJTGhnZJDHHhjnwwNkxt6b2fHIcODTzMy78EEjs_fnK0AT8uUQKVJIndQrjB3CwUcOPrZZW63ZbIB4OUSOViEMt8_rq25vGiZsu8x9vMBCOeTY4lYER88H5W8h-JM=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/puQ_9mAQW-lBRu-EC8U_pEUC1tVPy0xi_mGwgUZbaUHemRxmp2H_OWlCHNIPb36VJxTte4nT7tBpg1TM67OzJIs44rZIRhMrNCfPt_535yo0jTlmUEzc3sAhIwQOl_h_OWBxK6ejrkE77KUYxOOoehlyMNd3_qGNxYFnNvQF3v1XkE--_hP0PvdxXvqIqkWUYgsvQkInsWZu_dsN1J3TlEPxdPlXCHhgFe5W_tXxXaaiG5MJaYgZGNDC0lKqd7gyyR4GuxZwOeXnDcR48I-pXIv_dtA1B36CnIiXK6MHA8HCpkzJsJuUAlJFCf1Z0qs8561JkbTCaVMkxthMyBZ2XKhocmHVp1sxebpqTeRtRo--xpaieMILvLzlaSOwqFDA3phvsPTrkaMSOo4EIAARKwh6xmcLWt_3pV4hgCOwoBz1mrxWpqJlSPOsk5nZjfQupLYB8iz7QhBqoTndSH__Dou7U0DGXRM9E_EktAA3sKU20d4MhZuhYY4GJX6dFsnT8a2WIbcIICMAt3VWtH8z_e__pb2XzVfnWOHFgaRawQFZeNsnimSAkI43XW4ba0s6LHTlOEVR1Te4fbToKRBbHmdo299GzdHV0JWQEMPID-CoeFb5U0771wr2xR3-jSnCExpoPQznLftStiRaX7pwLk3lF1lUnq2y_5F-mSfyrCPrpDQSIUtf5Nk=w728-h545-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/DLKhusexg4DyYOCLCMurzA9z-51cn6Qau2B_ZIj0BS8po8nOow8ig8Ox72mfsmWnHVtPiXFIsX-cYkRmIQ4jJ66FrazfRf1eYAs5WGWTvemasQ0o8PGfsN_LV443023rv3JWQjgY_AJ4zXB3H-4vNCGYQM1r3qZfC-i-Iluo19B1lLhpJKMYrdw4-CoYuUgD9510K8impiHHuKpPk9n7dyLA7GprdberJOIJYsOlzhrzz2IJO942i0IAScYKzkmsZW93lGhGJW52qvTjS__LPPZrr1b_0CZVvJ1e1sOlYWboBDkyIJMkLDbRCRIq-6u_5nwNyXeHECyGc4wc3cth4imKK6Q4hzCd-3y2AZrZublAhn5_mlocm7FQ1XHLXshvGIK7dWr62XkpaltGhNgink-_j52fAGj_7UbsgbPgTJsDUGLaypqYEJT1NLhq0EKstZXkVNDOQkcCydG0Nm3S37Znr1hFdeglUXHC8q2k1OolwxwH4AEabdlGTFXKwnRu3hDLpGEJlqHuPaMDw_KyOn3P8kKbRA-L9iwJM4JiahfUj3nRexMHkJI_P8bM4eLYDWPMjxs8af3HlmDrSjh-8Xt_FtRUpxmuOInmP-QH8cDTGL9wuuVKgwB_Zw_k5_tR4I9Mgbw6Nijn5BgTIVSBK4tWYOKy__mVzBqdwTpMv4hp1syvwQCwFp4=w728-h545-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 305 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|