Головна » 2019 » Жовтень » 16 » День туризму відзначили в Лощинівській школі
4:20 PM День туризму відзначили в Лощинівській школі |
В Лощинівській школі з метою формування здорового способу життя засобами туристсько-краєзнавчого напрямку, розширення кругозору дітей та юнацтва, підвищення рівня туристичної роботи серед учнів традиційно відзначали Всесвітній день туризму.
Класні керівники 5-9 класів провели єдиний відкритий урок на тему: «Україна неймовірна» з переглядом промо-ролика «Одеська область – краса тут!» та туристичних відеороликів про інші області України». Класні керівники 1-4 класів провели конкурс малюнків «Мій рідний край». Вчитель географії Кіосєва Н.М. для учнів 8-9 класів провела вікторину «Туристичні пам'ятки Одеської області». Вчитель фізичної культури Калюжний М.А. цікаво та змістовно проводив з учнями спортивні змагання та конкурси.
29 вересня в позаурочний час було організовано для учнів 7 та 9 класів екскурсію в природу. Відповідальні за організацію та проведення Дня туризму класні керівники 7 та 9 класів Костєва С.П. і Кіосєва Н.М. своєчасно провели з учнями інструктаж з техніки безпеки. Шумно і весело провели учні час. Грали на свіжому повітрі, розпалювали багаття, пекли картоплю. Ох і смачна їжа на свіжому повітрі!
![](https://lh3.googleusercontent.com/wqhYnN2fMUFMsrIaC_O3WdnGgr4e5ec_Qr0lnyKYQRenOiUkGwb5qp7ZBdUWtRvW89cy0EoABIIOFsZkHjsXvYHXl-qQLpiSBMmjyMPeXIvc2-iQV4kPZvvwcnqaq9WaxhbkJqfJp23R33ZQsNiuAfYgiwZNJ7tvpmSuFODPRNH0tBsZAnFNr00fSdF8AyDfIlKr9dWeWXEcdjsuul58FuyliR4gD3-MrBaZBCwB2MYffN103thWwlZzQj38620tvZ9jh03sED085IGEmLsSSTG596u5EqPT_TO5u5C3ZGSnNl1RhynejjcXc7Uum_ktA_rBHshFfwszwhSSxHkb4nMDfIm5XN1P4kz_gRVS0QUbx3TNG0kqtPcu1djGzWzg9WYqnilZfyrfh9PiDTLsZLG9I0RGbq2WfE6IZog7jV3OZ-nvMCESSK9rtOTKy441QrFFRQNyXJdL4QtJR4v2cVZGo7XPZPFAX-GyJ5HYmvGKXZmm4hkSYduqwj-kGPB0UGr36MSmH5M2ajAipQqy9bpGnvXYRbswv43bs0cNkltie2uhW22lemvy9DmnpjTsAwEqQIr5oV_-1ToJV-QRfuByj-8Nx4Ak_0_u1nzvPdBsgSYxt3M8k3NjAwLMfVqaXdQ3hB4Jp72SxukVNGnsD9KIk1VPsayvmPrPCICyPHXg2aPlANERLkI=w708-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Ey6Cw3Y8VZoAqhlvpejPZOmg0Obeq_sgbtXyYFdatlKSeIjZCycikMcLwjrFEupqc6dlCKTtK3-RquBipMP9yKdePpNxI-MlPTrWSoGF-O7xuqHgaSw5AJnE4f1uynM88cj491iMtQNaaw6NCya60bpXpB-EIexChEzs7VP_WDShtT-xaTKSqXwWhd_Y_asSsXFvXSDaJxzkqS8FGO6t0zFAsTWJ_zMDv0PIzVmcD8YZ5lSzSNedQ0A6_7KBaG5shGHIjtg-r9AtXBekWUW6hNK0yJVW_yoBzSacPH6bhDOytgRjGECM60eS9pmscUFDIqfNeJuIRkllOFIA11TVNihYEFbCo1wSqsNY4AglFBMRH_1OQiUTy5ge-ftfS4P_dwbw92JBbS-wyQduK3Ao0oLAuZygZbPgQrOb9yGBYIg3K3M5arDnCjev4pbv08mUePift_K1ACMHDFZ-IZAtm1SKCBiPNRSIl8waZ5s0mgGPw8X8BpdmZn4em5DjYCv-SQwcCgh0iYdah5h34-Hu8IdEnWbUvWv0JxKDRAa-6Qw5d1wYKj-r-rdDOQDJc8ufOVcP0j2YxHW8tyEHNbGGazKMfcxzjJOuEXofaW6yWLb1pBvSBP_PwVqdQPv0Efoni3tLjuOY6CE8q35ic_LcKxPm8jaxjx3htuTh1RzfezTGJpdcLudia14=w708-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/XFTiGA9z5GpmB68akEQruUG163A0mQrs3dnJoL4LfhooYRH8QFecvgAistRsxvAWLEOB98uuRWLOe1HWEAPcnRVCQ28TJ3S91SWBuu8bQQQGOlInm1k5-ew5_cEbGIctw8AvjVZWuNtFtZAb45SjjEprid7QIzWt_SBgqMRT_SY59yjgKgMY3OFc_5770flor3mpFIixmsXMGneJTUafixk1bvqQ5vwr6voaTriqgtK-l39rh-mJ_zg2yJfor584ajmwTb0AcB0U3lolXIsyBYmK9FICvnjXCir3Q5bAq-iFzsw0wA7U4gvJ0RBclXPNtckm6L__4lw--LE9h-uUZBhiy1WxwG34-GXgOj-ci950Gbaizf5DI6jtdZSf_TXWZihYR2s-lddenrfMpMlxczLQU0alAvjUUyh8K98i-gJQbIY56YSxRa0QfZmg7RYweu_yt8_2r4S2QfBtrEOYkGvYsOgTs-xd3PXDEjFqY7Dzk_n3WrB3rl8p-EGaZ5QraSY96iR_xnsj9x04qRGzxFzM_P2z9ZJdaWvZc9spFLT1QsUNkCXKlhLiRJd4gyq4Q8HnzRBZsMCwpavFFCgWXJo__8QqjbU9rDTUtaPeRn9ZkAFquvWhZPke76-4Pf_HqxS8tgywIBYyrAQDNPBA6KHwvGVRjI1Pnt-rqKYa_D7br92jFWh-QL8=w708-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/9F14V7YfDoeDFB0UJSB7Cj5SzzzLS8Q776dJPO2hYUguzWH0mENnGl_IaB0koq5MYf24ple7BGcQwOwQaO89Y3YR4fu_haOyCJYRkd-IzQTqkNoQBQrwps5e2l8LALEdduflsPK2Hegg6kO_TuqUiRS7XWrd1EPITuQ_EhBbiNF6wuNDHvfpNt_EFV_Tx23ZYP2DNnu6dgk6-vXwD5KNSxX1ILtZAqVSGVmQ5ijminJXYTRHElnuHVJ7m-aqAq1N7tVQCku7HH30PRhRe4xBDKWOLj7PxjZ4RhebIOYGSzTrJPyEmebJyjCGhUzp-SL0iDlrPuanMQ5o1V43bDvEn7_hSacSYfyl6E6TGOOiHKua9ZwcbxTirwSEC8FH9g9tkzvWX5YMnYPjM9Wj-s9B0JTxKC31rW3KM4Mcwygxs3ejbJOMkRlPrOvdHJhQ2xyoSLbb4Ig2ZDV1aDEHvEWqflnjmWVVMxIQNicTSAzk9edo1knOA8frUjtCSSnneTYBoWb3Mj2dBDUP8oGxckctshEIDFca1aR_rcrgU2g4WfoDyjCNxC4TIuEaFwnFovEpmuyzafJIkZvvqqYaW68QSwYKfKD_kcZJ4pdbbbT5_NflzqduqlvwUInBRgNW8l3vm7Hn7Opj7g8SMJRJpwNUcs0RNG7iNX3TsCled_cYNl66VWYMP53FhWY=w708-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/EJbD07nhuL_SXQK5Tkr9UIf3oW05d-LAUCI-wdA5ABgTuvI44HeSBjebiKDU5_dNVC0CaqYzhbRfQ5RIfeeSXPr4nYYc2s8-FwrOdcr4T_oPOCVUMoGBPp0RuOvkWxp9XpU4V1S2a8a0WSheVt8gov0gSfB039Iq_x8PUYW-xGMNlBFwd7TuSAPr4zJWJjo-kIwLH_oEm_Q4f8wjPAxff77S27TpdoELcXRhoQbLUWl1hw9ROXfR6e2cVPzpAa-FMmrN1atNCxEwvQ50XNN91pp5sWNmP4i5gH6cXJXvvPNaKjXLLYU35eHrHznRWEEWBUS46kdqKKazzL1mGoy9XvekXt0EtZH7GO7kcte5kRfzs5Af2mSjDy-EeivkYX8DS618K690pYTv7gpn50fva0RM6CvumgaAHdIJubZft_kBwl4MuID1wMgb6oqFw1CFEandYCoi2tq8uk3q9Xyk1oaozN5FWMjdgVnDq8v8NPqDg6AXsZfq8Vd1VwqjG_NeU0_WC_SsZ4KEXYLL6X4843rBNGd9eJxf5WtfA-PHK8OFG0OW3hXDhQ1XiJshT39uiKVIS4pVSCWOg8pMS3kzEDoPiDHdpRPSVf6LEAYBYjgtEoLxHregr4yY5gIggdRQwr0cJWaK6R6ZONBmQOEJjqfDTByVbf5HlNYcBEngNiYLLdiN-9PHNRc=w397-h530-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 250 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|