Головна » 2019 » Березень » 18 » День українського добровольця відзначили в Старонекрасівській школі
6:01 PM День українського добровольця відзначили в Старонекрасівській школі |
День українського добровольця
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в учнів, посиленню уваги та турботи до учасників добровольчих формувань в Старонекрасівській школі 14 березня пройшла низка заходів: інформаційні хвилинки «А то не слава кличе нас…», які пройшли у 9-11 класах; випущена тематична газета в прес-центрі «День українського добровольця»; в бібліотеці відбулася виставка публіцистичної та художньої літератури «Нам Батьківщину захищати!».
![](https://lh3.googleusercontent.com/WCAs-_yAtpFT-fGgSsXLUps20AK4eWYWVOe5ZF-GeR9CfYL-zReStK_lryTHDvW3wWffWexuYLEKbomDMteDyIg9dDD-4y4hT49i4qtHg29ibq4nAydEdWjFCROffc0YkyZaydU2NtVZ9z_hhk6iJNAqpdmV7TiT4bmHw-Ctc6miQ-3JF8CLPBI5gZPd_gPm8LlRsVcQ7RV1pGyIAcEm7lMBZhoWGVHG2-aevUySP9QQtlx6Mv5ar4CL2lExmqPYVnYTQz-zrEyst1QBjsmcOmZCYVqOyA-goA7NCkVgdoZxkJkiczxW721Wfp4Pg5Q0mn2uq_YTuv20ZY5Hwnd0CFkwiqEjs_oG3zVnhBkzdRunDR65Vfm0pe-ozquxYB1oPdRWmznaejJr_uZEiAx0XlwK6II9b-i8S5dezLyFqtJ0s8yJH0fhbGGn_JG8tsqspwAt9zbUZNnCQDdN2LbgP_xyXgB_nx1KrKtNbgUHoDW4XmL3SwFrKMyODtIkWsyr9xw4masG6RVsudkwWiTw28GsYAwlQmOkcFgDGAGZkXzLK6ixDz7KAVBNbmX62jXNr4wZ89BMmRzp4wfMd-l1RZCS_SrU4Xq9WEgF_-3KTkUAspFx0m0UuFhHMnUkWaFirKVpc_BE7-Ua3EtbuN5srH8p87ySsaKJQbVj9MQCmQpd9Y2SOGQPjdthLZgshq02iXkfY9BOyYupUITiC5RDl4RPXw=w664-h483-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 585 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|