14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни.
Тримайсь, козаче, сміливим будь,
Козак не плаче – це не забудь.
Нехай невдача, нехай біда,
Ніщо не зломить козака!!!
Щорічно, у переддень свята, у Каланчацькій ЗОШ проводиться урочисте свято «Козацькому роду нема переводу!», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді. От і цей рік не став виключенням, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати традиції українського народу.
Урочистості розпочалися із святкової лінійки, яку підготували та провели учні 9 класу на чолі з класним керівником Чебан М. І. Вони організували для дітей 5 – 8 класів різноманітні захоплюючі конкурси на фізичну витривалість та обізнаність із історією українського козацтва. Учні демонстрували свої спритність, мужність, сили, свої знання про козаків та козацьку добу.
Діти ще раз переконалися: унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен із нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.
Директор школи Т. А. Колеснік
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fh7zFMr2n_cGeEgdquhqYqYEP8_OKoVgGfFm_VEfmKXfsNtYcjUwrMhZx3xAXLiwjSiHQkZlk4lcILLopnK4hw3Eni8QCQtQpY2zMo7xnvxbyAWbSWP0VlfVB1L6N9pKcpNduBWcyO0AQwPFK_LxZj=w970-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3ev6_HMDE5uz2dSimpymfUnzayhdRHMfQWT9tZZHj2m0ENPjA44fDui93zzq7cdrYXkLATbuXXyyUOfaVFncVPiGrAqfBuUVDlfA5TD2TL9PAHGzA1VggCZjsgvdw8VgZJa0WnbYiQ4WkFmjpnq7wz4=w970-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fSnThqIfrbxe-xudcoGBibkm5EDhbXgCdNmAcxkp-xHMokOWFdQg-cJhlOUtnOLNOkX231UNd7USjP3CgqMRC-DK6pxIhYTMka4_WRyHrPVt7BpZC8s2fB8d0cRBS2hy4QrrhTamlIkTmH3dU2GU_n=w970-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3d7q9Q2g9JJUTTQq8ThMdF1ixaRHigSUDxk9bhVyF5MLCeD3s4BMPQINekcJltLuQX9Erfki6kAu6m2FH39hd17wNXem6x0GMEW2xGGt0RTPf7KJ2-XbMOdFjfkWPXvi5NFB1UHtDdQ3mq3uITDRxyW=w970-h545-no?authuser=3)
|