10 листопада 2017 року в Саф’янській СЗШ пройшло свято «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…», підготовлене вчителем української мови та літератури Котляренко О.А. Захід був присвячений Дню української писемності та мови та мав на меті розширити знання учнів про красу і багатство української мови та виховувати повагу до культурної спадщини рідного народу.
Учні 5 класу декламували вірші, співали пісні, розповідали гуморески. Танок «Калина» у виконанні учениць 8 та 9 класів був підтриманий оплесками глядачів. Відеопрезентації до Дня української писемності та мови, «Цікаві факти про українську мову» та «Любіть свою українську мову» сприяли розумінню того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Пісня у виконанні Демко В. «Як у нас на Україні» завершила свято.
Проведений захід розкрив значення рідної мови в житті кожного громадянина України, пробудив бажання глибше вивчати українську мову, сприяв вихованню любові до рідної землі, народу і його мови.
![](https://lh3.googleusercontent.com/q92w_LqpCBJTm9ehvBAkmS9TkezyeHZs6hnIV6fYajRn8cN__FPlt1Efsa_yQRzzYmbhjsmzTrGoc4NjZlXZNKm56H12QawSTnFuCYh6hbWXvTQ0lv816lq2irYo2IUy30tYo7JQ9IJIZSgfkropSMKPIxkgJxRy1nIe0ej_uaYMk5H1u0rLAFR5-lr8DU6XkPpRLVONYLJpr2WHKHe_A86h0Bdk3bHnWMCONA-3BSpFg6Z36iM0lK8xznuRfUuUzWtzz5sKKaFDN-P6ArG6JvI6kBWLSOUaJ_Emv1L-42-ydrfXu5Zae9RIy3qIHe8RWU2NYqOtl2aWMpEFdmzDuiib1CNMnkOd8ILro_SUOK5OOuNv0RyDKqZhH2XLBD7BBEeIOXEB9LF9ypG3TsGLZYzUQ4VliM3cjMIx2c2vBE3AeILjmMW693J4vsZp2nAUwq8p7Cs_WzMHhdEjf13Z05J1iEbAjSOLBo4mTTXNsvIH8cSux9IuC15zQHzQ8QQ9bjvKDjXUpv-jP7gV1lRwnIirX-JTL-YjuGdbkwSOWqR2ryYA0uctgYnkptLCVsbrpuwlXnOGQSlSFsYrnSxN6MNwR7ct1Uzzj3kc0FdCG5QW3zkuahU9jT7YdvsxuNgHshtRubhzaebzIOp5dlgD9h-phT66nZYSmoOy=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/w9TRwRRgHWMfdfQN9YI8oI2Qk116MHbwDJJwbp1lBoiMRLjOwfapQTPf_i7IBIYkB5LcNY6c41NZ3UXTc_62ZPe1qqjoTGQntgStUEec-ybDYQWvaP5giYLSBF1CUBeRWZqhqXunFX5Fsfx14081sPorEnnciCxKDLIqy3eyyV0Ro6rN5KawobxxqYXIG7d5CwStEBqNsN4OCQWyjS3mnTNgKd4jIxXy2aM60_gPr93lqLu8OX19ALfxOojMevtIAz4hbvy4DzovDQxVVqipj_PXMdRBWTmhDtkaCRZy7J7w4KkChSwaYR83WfWI4F2mDHzrFCiilz4rDLimeMEi7vGwBzcpHKGFsDjYmS-FeCdVEYdeRsUzkDXKPiglttm3j7JLFmtC9m7GSkjGhnpU3S34C-SDliYnIy8NYDj-qUXopkK5SW7nEwT0HKgOWP_ZIInMEr3Rce0wrae4LdrYg6AHHJtkSJwg82t0oPdzBTS1MjcMA51Y9b1AAtgimZLkMLZdT12BlJfCaLCTb4xN3l6sQm9qTHSscPKarvORScikT1NksRPQwmCKS8YMFKQKpGEMs3sZ86HXkXQZdlFLsoETA5BZNuWvZ65AXrIaOk_vx8f4cRX62mqQSvmrY0YfFPN-KB2PPdl0h4FgeRQ3AeJwDN96Y2J0dZcH=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/tcuRcK7ZplwzaiEXvJNDj7pAE2E5Gqy_8WQgpbJjkVcDl8B8YDBzje2HtcbC64BpsQNkTENskTtJYZJc8RwCiJGZRyRBnD7uGvjIheVvCz3-ID0IEUNyNnz3eO3EbsSoOhrZlOSLeqU7fEV0_iWH9FgJW486qBvMNhicLZJAGnsYF9ilSIZA6OUje5IYt3LXy7XsV2xUmHQcgr9uIPxKU8DaUF6jKePlufj0QMvqnRtrIV4Qi85J9bsAL8cFZmlOVrYJeMA3LCDHJw2oBqTuIuUnobKcKpFrr8FNV3EZIEIN6mymMDonTleRrOhfURPzmUU7_KS3Xal4pX-XWgv7nO0VQfUJOvVqcF5Yn1UKpANuxWOHSNdyVpQzSu3K5GJwWTJ2ROfpiDQV--0z31KZqvc68ZnuDaWZPA6JMQp8ZK7u5WCks_PJnqf9f63QSATnIWIvC0Otl4B0prPxXNq6o-r-Ke8QBoLhSlSfrq8QFq_I8SFRy0dwh39nJm50psDY8SpKyifeCfZpD-dqpy9Vynhxk6Ivd7TXZhwwG4U0QNB8c6yy_tbMx7z9LZJA1vLPASInlRCEXhS6_ujDMJw979l4D_CWGn6VTuGtZ8X120EY9Z-uzge9amvdkjdzqWAvxwrODdljQFo-iu90K8GrBhzjtmZtbBNJJXgF=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-2aTWdj4WONU3RHjUDIhSwNsX_Bs01V7NJ7_-Hr27jyO5pj8p_EOVFHoX7lp8PceNy_hrzR9ygtuPQ-i_vNDEOvan9edG7lw67t_7LqC4oDmmt7WJGFGJWXOCwpqNuP6cjjT7lb1ne0Jcw-jp6yfpzuwg2pN8FOfVa11Wgu9TOD5Zpm1cK0-jcin8sIHYQZf2dMMl5nUfy5ARckmprIQkbQfOlYaqDHuurcfMYkRTk0I4XHbOWedkm4063zCeru_tkgUFw_6SYfXOKRzG_7M_F2kwIQ-rzk6ikFnhe2pTUeSh_qL_JaMGzaHIr2uCfHFT3qUOGIO5vyGqqvxK64DFeK3dRwr9AFpW157eoqGioaDApvrSshB_ilCHvSQgLNN5EidkXl_5ahduHoOu0RcuoZTRdh1Hnb8JhSbKvu5TRWleCf9hd0MblEWr-Gh0mSu1YacfMO5xjYTdn5JSfMr1LtINsqt-o1g1wzbvHCZup4IhNVB5isIeFBccOUHcTAJ0To7B012ZvzeiceOJMSuUHVfdsRALiMKDmS3eRYioTKT-sHQl6tOjXUwV2aPkWYc9w6X8XQ0F1wDgPgymBOM93ZJb6e85CXav9P7dP7ky1PoCv5EB43UKC_ufc7h2kbXNqVDK87thNpeDMzvxrh5AGpNJeC7BemWSj9S=w815-h611-no) |