5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів, який запропонувала відзначати Генеральна Асамблея ООН в 1985 році. Це - день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку. ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення обізнаності про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги добровольців.
В Старонекрасівській ЗОШ відбулася тематична лінійка, на якій представники шкільного волонтерського руху «Турбота» розповіли учням, хто такі волонтери та в чому полягає їх діяльність. Слід зазначити, що шкільний волонтерський рух працює активно та з самовіддачею. Колективи активно приймають участь в акціях «Милосердя», «Готуємо дітей до школи», «Лист бійцю», «Добро», «Подарунок» тощо.
Дякуємо усім, хто безкорисно допомагає у добрих справах!
Волонтер шкільного руху «Турбота»
![](https://cloclo3.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7Zqi/MwJ2s3BnG/Photo1721.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
Салиган Даря, учениця 8-Б класу![](https://cloclo22.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/BCmj/E7cvCa7mz/Photo1730.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/AqDT/4yoqnNPAY/%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%BE.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo25.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/MCy4/ZWW6LWkJn/Photo1718.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) ![](https://cloclo9.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/82pv/jfx8KRzLW/%D1%82%D1%8C%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BE.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|