![](https://cloclo11.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/6HFY/RnXwYoqYj/IMG_0009.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
На превеликий жаль, в нашому житті крім хороших і довгоочікуваних свят настають ті дати, історія яких підв'язана чорною стрічкою. Ці дати коштували надто багато життів, море сліз, океан пролитої крові і сивини на скронях у тих, хто так і не дочекався синів, чоловіків, батьків. 15 лютого – це саме така дата. День виведення радянських військ з Афганістану став символічною датою пам'яті про трагічні події з 1979 по 1989 рік.
Хтось цю дату не хоче згадувати, хтось забув, а хтось і зовсім не знає. Але ми учні та вчителі Комишівської ЗОШ намагаємося не забувати про це. В честь цього дня було проведено в 11 класі під керівництвом класного керівника Тостоган Н.І.відкритий захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав . Учні нагадали всім про те, скільки болю завдала людям ця розлука . Були прочитані листи солдатів , скільки любові було в них, скільки болю. Не забувайте про цей день.
![](https://cloclo23.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/M2cR/xxSJLfoRg/IMG_0010.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo16.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7evg/6jMx2r2GB/IMG_0004.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/PHKu/tkJAJuMpf/IMG_0001.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |