«Є така професія – Батьківщину захищати»
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, зміцненню патріотичного духу в Матроському НВК до Дня захисника України було проведено конкурс «Є така професія – Батьківщину захищати ».
Команди «Танкісти» (10 клас) та «Моряки» (9 клас) пройшли «школу молодого бійця». Це і стройова підготовка, і збирання «зброї» на швидкість, і знешкодження мінного поля. Але солдат повинен вміти і швидко одягатися, і швидко з’їсти кашу, і гарно… танцювати. Конкурси були цікавими, а вболівальники підтримували свої команди гучними оплесками. Підготували учнів та провели конкурс вчитель захисту Вітчизни Шелестюк О.В. та педагог-організатор Костенко О.С.
Молоді юнаки та дівчата довели, що є достойними нащадками українських козаків та в майбутньому будуть справжніми захисниками неньки -України.
Агафонова Т.Г., заступник директора з НВР
![](https://lh3.googleusercontent.com/WX1DXHiTiW5IdqrJMyv9F4-TQcLYl17GfAgvl4rUKaUR59liNjI_n__9Cl8C-jobrPLaw7QF1a2JJXv0MkWRiKvw5osWmHFnFc_8XkXY8K78ZyHBfvDtj0i2TJ_KQoVB1ReuIjzxjffAqJ5s77LvVMhMDkN7UqaN-NzLP7WR91gUrgs4fToGfAAuCJcudGALYvfUu6igqnTTPhmyvI77r0ZW0_j5rkbws9jtyUoucMm9a410s3lJS786kvr86D0h0K4BgRP0eniUsfRC_2eNvgzqfiDsyRR1B_eE2zk52BTfXS68gujX30d9OeMdrcmYgtRJH9daV1MJuZl_kcK1l6agQs_0UmOn_ALVIUKSxNIHX01BFwiWQ5T6HcEzCbJE3yBbm3164lnM1ArBaQxbU5h022ByChv-X8uMZcTi7XdmInTwKVeD-25_3kZ1jhaEqW0CVSyagW4ZLNIkKoNUBYIcKN84GsIkQLkNOYJihtx8eQNBpES5ZTq-sZSS24p0tCnjiwvKy-j2aN3FjrGYeXOdNkcwDA51L8pX9hB6Cschhp9G43S9Rj7-Qxtn6TyDxKB6Qa0Yna0YyuxMGgsQ9fbNtqgmCfeKkWFgFPoRvHObZvT6x_wYV524-WZkBknvu84hCtYN99t04MdNWx30G_kO7FuHVGYK4K3A=w814-h610-no) |