Головна » 2017 » Жовтень » 17 » День захисника України відзначили в Муравлівській школі
12:07 PM День захисника України відзначили в Муравлівській школі |
13 жовтня в Муравлівській ЗОШ відбувся конкурс «Пісні строю та маршу» до Дня Захисника України Участь приймали учні з першого по одинадцятий класи. Змагання проходило по слідуючим номінаціям:
1.Девіз команди; 2.Прапор; 3.Зовнішній вигляд; 4. Шикування. 5.Рапорт.
Вже не перший рік відбувається цей конкурс в нащій школі, тому класні керівники та учні дуже старанно та ретельно готуються до змагань. Вчаться маршу та пісні, вигадують яскраві та патріотичні пісні. Залюбки вдягаються в військову форму. І з кожним роком цей день стає яскравішим і святковим.
Педагог-організатор
Муравлівської ЗОШ
Зазуліна Надія
![](https://lh3.googleusercontent.com/7nsWkohBzcIGsBlZjBplgeFpPNGwcOAmwmrwfNFCnZcaQAI8Mkf42PrF14iRfafaIYoMBrVMasu5scV6CR5ToIZRlwhPLTRpJ8_2ODhr_dqYPApYF6E68MqMFG-BL_aLJ6upKissuaoYJuTrLEzXH-PGWvrWw-0_QZSXsn0pZGQTge45l5BzF6UM2XYmMoVnV0346q5Z8HTZlx_b-n2CYLRkifLtGKTmUMPRZWi7ldYBi2EKp_7s4mGmpenfRuMv810Jorb71Rc8YkGjMDnXogSI3k06_MQou5MV8hwUGON1Ix50llCQtuKMMaFETbJxZFfW-GASqLJO4zX16GIY6r_AlL-zpbYz8Vt-1iinhW9mBi6dxyMhD8clEDCqsfeLSrj23cwFREyJOHzBsI3jUkAceBevisRcDXtEH1GeKjTVCW1n0itpeR2AprJJ2KzSt7aFKcN8AC3VpE6dIAXgXsCOqDxBonpeqoRqSPdcyq4qdl6YeFAnj8odHQdObcDLovRkm3wzp-_HKbas8m_pwGVptnWEXozO2uLMaUdzZrQ7riv5TZIq9L4F76pLa6JYHpGiBW1XvWPnboDyeiIIY2CTglorSy-k0z_4tCKidzDA5r1S4pwL45nrB1wRgHA3Zbdqax6oer9JLnCxTdYmQGyOgHEGPl5GF6YC=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pjcZsY9F2Dm3rslxe9JBc5NTw8iRliGsX47oxASU-1JWMF0MI5lvo0qemYkmnTL58Lxsk_cDgkrDKJSLo6FtbY4hnrYgNEQXaRltbvmIaY90vVymS9XnZUD3sz07obLuebJDsi4mjKAg5oboz9cV7rLria70qS4b4-PcAa2-E-DZHP062he-rI5IRpFeZDT1FCHWo7cKiRRvc568l5NM5eWwqIX9hoO2A_Df5-zcHjt9781-n8m7kOxJO25R6fK6g9JzA6-9hkahLsGNW2hMWNOpUMl0ysP-LxysrmS8zJK8-dLZOB-u-sBZzxfdk_AbkKSfWea6kmCWYscoRx-xk-UEFRdc23t0aDv9_4ObIhnO6UU6ddMv3Wa1mh1Sw1q0_V4O3b99y5fvpd67Z0UIviJQA7RkSLHaSOtOA2kUGj5iljlYq0KDbgmkbgWClPLh9LU2wYI9hOQthVz-opUHY39T35xd1j9FnZ_3I2Z2pydN03q1k7xGgB5Vk51uFrxd66QM-MVdJb6xjr2-egqadBk0m2agwvCPrmPk-Gm5w8BakylEzU0-FQEXhfUWmYd95jGb9xR0L9vWbMZomT9Ba1g_tPFMFIgYY73TDai0fsj3ZXb_MS0Q8SKFE0TF2_anV-2SSFa54nNH6y660Mo2HzOPac6fSfRVkx8F=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/wbIolV9t5PAdF0ibZSiRE2KTngLSXlnfIyFDfQvawSQn8nCDCbw-Eqp8l_HlvKydiojyrjnNoTnc-PJSArImZ8QtWvj2FLAfFrAED-IBAAFjozIq_Cbi57BtVrfQuyrziGkos0xZmJM6eQocfn08LU4pjlVj05gQEul2mK_U_bkOIXBgot76rfRTeLl-3LjFPLJlFE-T_k6B3beXSNtFhIJCsPWY5nrYUPsgCbJTZVV0PfiMwVcF0vhebeZE72s8js5H84unWrETJWFlYJJzK6HG8WWLMQ6xsnJ2S8mNSedb87P_BR2S4Jqvl4GZPOp8u8Kjt3IFKRKG28YY8jQKR7N_zmnZNcRdRp_6gSHMcT5mGT2CSTTv5x3kK63Zx7njH3KSw1TbuvCAWOTzNYqO6-_EUQsAw0g9KpzynJJ6oNyG3-hRY0JIQ0GZFlndkgbOjjHTKYt0eoR5vOklq6hy7lDaWogsDSY7w5V28Z0vjUjnJcC3ROWyMlEOjhuIH5JVhAc67ekq-2yqdDtbvXCu6l__2-0rYsinNSVnoKkOtSs1d6ppZrnxNsg9heZUD_j7YSJaIs7KII4l8UC4P2f78yfduye6J-pANeCupMfVHFIzIOc0K-MYhvEDMDkPpTI3DNeUL64WNU3r6ppvSgUQvsz3YNmuITqwcsBN=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/0Ad8bjtHV-tvqakr8AGNFDdcwta5ShqEpGfChResKU-kpwQGUJD8WbzBovoNzKeOIr236DqnveGFC4abdqA4Q2NjFowap8-KdHppY2uyiJWRpfYFtQHnwrVVPnetmWczv6XUXEJCapBh3y2fwdWFZazFBnYqUIGpWiTapnsDQicp8dbjP3Dd0oY8o_VQ_E2kGxNUk7gWqKKG9LbuOzJpCKhF2ORSxa5gWaDV8nsoyDeiGj9TT0j6pzruWFZsLYuubvutGKARjHyyaGieNFmPYbBEuZ5ra3EdJPQBYKc3pZEjjd42fMF_t9LSxXRuU39PX2XBkTSRi2lMdRxwkgcBwI7kw_vBFtfprCk9CyRlIAEYR7KrFQsSnvgZ7EtcmB9Ac1vQdeEYdbwgpEWgBu6kXrxtLp2OtsuuXghOu5d7vjOngYGjMpBeLlQ1Afqfs4ns3xJTdC04Def6740FLOJnuycwSnauxeMCWLcHJez9elSeXQ3lwUydx8o7IYLdKkmsoUD2NtGxQUo64Vnk7MlQ3essfIUfaGpGdSQfg4Zetbfg2TYHa92-mnjg85lGCoNtRBH6WPzTJJUZ3fiKa8qQBH-ALmJXlPkU6jsqc5ZZWfi30_SfNEg1EaZCZnEGawCPEEGwd7iSxaaAD6yiZHtWAbAuzKsMfgCiNme0=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/wtXp-bD8FHLtmu0uAPuWlfWtagcSJzq_-BTZFtvGxPO0LKZ0diJrk6ZxKUkgS7DDZ2w8a4rSMyYXmUbWN0BMsaFQ8BK_Tw3iyczMKB5IiZp9dztQiREeAAYgjGr29miNRLYhOhrNfutOKztdO15Tr_hFEYcwGLD3urcX5UZO-qh03oApBWOP8dAH_3Qmtgo3RbIQ-ELtqpLtpR92zka7YobN1BHVO77v7fjkM2mtxR4d2xlqldyL_SWo0Dc95xbuTHQn8O7W3C18K69cYFsljA3n393nvvbOlH9SQBsVfT17vyAh9yosC8Q_x1wvLxbweeEY52eqkvXTmcWBZqbxHheKtMkVIQ8p20frdTXsG3Nw5y-Qsk4NzEipytoqFu-opOyPz706OKBDfy4-A3t3HEYe5dcu0rPECq6ILHXxjzqqlHETsEIsQcUPyVg7TnKqCaxtT7LdBrUjRTyFMqK4-SQ41XrTbj7rV7nOJmevWoEpG6z0jRwbI-GBovj0KNpmHrQOxl0e1IcCmg7ivivfw7kQ9XLMU7UaZyqzVU1DfT4H1CHAt43e9O-xPGN4gG_V32c8H4JYcv0wOMCesX8pJK66FLmcDpPlO--96y8waSTwJkByWAUbxi75NWvr-Pt0rxqy0DF28xsass2VP4TpNFOgMgpoEvyChB4x=w814-h610-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 572 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 3.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|