Головна » 2018 » Жовтень » 22 » День захисника України відзначили в Старонекрасівській школі
10:03 AM День захисника України відзначили в Старонекрасівській школі |
День захисника України
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, військових традицій Українського народу, з нагоди відзначення в Україні Дня захисника України (14 жовтня), в Старонекрасівській ЗОШ було проведено ряд заходів:
- 12.10.2018р. відбулася тематична лінійка «Нащадки козацької слави», на якій учні школи ознайомилися з історією цього свята, а також коротким екскурсом в історичне минуле козацьких традицій. Також увазі учнів був представлений показовий виступ шкільного загону «Джура». Учасники загону продемонстрували стройову підготовку .
- Бібліотекарем школи Морозовою К.І. була підготовлена виставка літератури «Героїв країна – моя Україна». На базі цієї виставки пройшла інформаційна хвилинка за участю учнів 8-А класу.
- Класними керівниками протягом місяця проводилися уроки мужності:
- 1 ступінь : турнір сміливих і відважних до Дня козацтва «Я — син славних козаків-некрасівців».
- 2 ступінь: віртуальна подорож «Алеєю слави українських козаків».
- 3 ступінь: усний журнал «Україна від козацьких часів до сьогодення: шлях до свободи та національної єдності».
- Вчителями фізичної культури Волковим О.І. та Пенчевим В.І. протягом 08.10 – 12.10 організовані та проведені спортивні змагання: «Козацькі забави» серед учнів 3-6 класів, «Естафети мужності» серед учнів 7-11 класів. Учні проявляли свою спритність в різних видах естафет та змагань.
- Серед учнів 2-6 класів пройшла виставка малюнків «Козацька слава». В своїх роботах діти зобразили славетних козаків, їх традиції та звичаї.
- Учні 7-8 класів прийняли участь у конкурсі буклетів «З історії свята Дня захисника України». Основними завданнями було знайомлення учнів з історією свята з метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави та розвиток творчості.
Кайряк Н.Г., педагог-організатор
![](https://lh3.googleusercontent.com/21cumdxIcpoN6rYwb2WOEBsUzUPLsvwHaA9878SQkPchImsEtpejKrPKUKbwLrCg_eUUw1Kyni4z8ee4Kjp7nGPZCmnkZw1Rulfo8Vq2wlQ-_ep10H2S7FQOFmnaJQj1O8GJ091A8qGOsbgDw4EIa70bOOzq4ozRqnwyf0WPXXQgOLPXtbFRgQEovY8zFX9FN5sckjtXHanscilUK0-OBqFqgo7gW7NZo55WVxbHC5jdnABGy7vW0oMYyoY9bo7AtFzns6_67t33CRYIicqtuFi4y_U9W4zBC1d6nsH2b-02_ZD-TMnHgmTd0EK5ucr_HjpwelQeEeiMwlOZMC9bTY943PSFEOKI6cp5Md5ikEcYINI6lZCRKF4tDNf5ipwW_2vHu05NGIBkjn3eUVnpA6w5ue464gYt9-656Fp0maimL7BFkB2sliDGvKZmcTX6GHhJVKlCE_tugHr_SIfdEzuZlzowM-XbV2q-Dz56L4Nc73EDB22V2p4tM2AaG4O9O5iFMjY7sZpQ-udspEgGgfCFppNr6MDp4l02RqrSgjDEJzK6wOpZg9tThBVyXppLrts8lMdDHlXpCKJk6e44rfqvu10RkujYXYyy_DHk-x52R-1z4lh-O4fHp-yHuIOjTcLiyeLyMe_W43K7evHMSsMvtALeoHDMSeUuXKDNpKY86esIllOERLKn4g=w252-h448-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/95hVXdIpiNjISVRmEs0DG-w54d2I-ZKY53_4edOYbwGK2k0fSqvH-qXkgRBEsFDPkrhKG79dee8doxxagEvwnlWWL3PZ_PG4oOJQdbZA1wYgM8W6ZKWDPAF_NqLjWyswPk4CAXZ62rGolJrU8TfcY7Hdz3Qu08D9kTYY4niRe8KBgB8NTpFIaGWBc948JXVzYzdPFcLU44rFENgAs9Cuxqf9FzuESxiJSl6ilZp1WfaPveEqCV-GdbiZ5l-2Cd3OAI-zXY2bwml8lGyABddEhXWdFjlwdD2ZRARhmPKBLrI0YNklj3JzmomGDU4VniYBXBkqjV-1bX5cHzyzfGrbyjDTCPrQ6SCagRSOy8EeErqh53vMjzxQ_3zdM0khFNw_0l4cUpsk2Fw_smpq8Jf_pjfXb16FvpjUJsrhlk3LYe_M8AgW2GwDg2W-EHsL51pGJwbgWBjFnenqh4Q4t8C2Ci9INkNY0ZNerLxw36E5ei4nDgCYWELbPw7_zpKMRTx7LHkUzoiBdlPaAYEXy4RDvkU4Toz2MBk5922fKs5HHl8cJlan0AFw_LSi-45-cmaV_5BlV9Cox1Jd3eWt__4FeJ_3vJt8iFV6BRR174Pf88ciBqGq20ky-6-y3yW5yTKqb6cdMlsVupFBIDafxLGbPH6dJX-T5E1AVRDWKEZMP0q9D7o47bfo-kjkWA=w448-h252-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FYdcwvtrtq0gcZx9nSQnPMHB1DJAsXaWeMSrDvgV5d_LGeeBVSZe5728-euGnu9QYC0ru-Gq0xuSC5RFSsGvc0qNi-yXUiNBuCalhKVeUd_3QWIes2zNlzq5nROQBHs-K1zHg1mlWT8lMQlmHXQ65VmaoEtiY2O_cuXyP6ZtzaJcV48qv5K5xufDszvcsuB4w-biIdahVjctPGED3snfSN5gIFnrJm2xWRMwu_97ftlW1L-iUtY50bPFb-YpeJwy9o6bPOV1qTU_cSAHBfXFGnHe--1R3sTJKasbKOThht45EZoR8dNxMX6bDXh4uTZVTBCszK0U4bKmvJwXqt59k3LTBFxiXT1IXfKZzonwWYeGTaCPOT3Gtd9ENf8CfcaqU7bpPbD_qPYgFhPHCP_6NLgKj1N3xPXERTK0-HNMRY21eAtlAQwHeLjIpz1qa7k3rMg4kymDBqKwox1VAt9Ri23ue9Y8VyS4UZepcIk3uChvNGiDjsRFclj8pysAXZKavC_u3cUNKha-CN2T4BVk_9t_CFa5CdD3CrpcAReLpoy3QjbOWw0iFqH2P5wuH5sUf96AyL3m6a1yHvBTdqA6RmKVtRX2BjC7b8G9DRWf-MDaTjZgkuBSOLmB7TmCp5ItQroRnvEP_RsQZAnn2dq0gFBg_tzNDF4dWX0hteG_n2W15LIhFFT3l3CV5g=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/xnTZSO8CsyJii71IE6YzOi6fJdZGtMfqn2tDskTggVv0Nw1853rJKOyj6eGZAd7OckQxpBxR8B62QzHE0jgdX2v-iLaxt0DqSgb1jH8A97OIb5H-F4IbfUeQtHH7uwEpL_rGoBavXoBz9liLZa_i1Urf-GUA4ITCmejwNIK1UN-BXmopd1M1-jpv_A-jzmLk0o0ugfCHk4e0RHgSiVAXSF-nwx568q2YMh9IUy3TgzEzXMk2Q2ISHQ5GREwVDHbaAU-tdi8p_LJzZuAiCFHEujao3eS6fg-05VyVW6Ug1ov0YrhBrsYK7L1aqhxffNJFO-lOXjhQMP2ECJdHXWwAH06zPmoHeGOVka4LiqTuZv7ZadFIXhkm6Bl6Zb50IfQATTggXo_ocDHM8NyMyHXSAkDcxzvPggFX8Vmz5WCs8rBnw7irNq_McQbAo0RI59smKSuhe8oFlfpi2UTiRGKj-k8UiEgUgvVvFh8UA_zE4-4qjDpUpT9PxrkNK-kHWwMxkV-GXzri10XqEeweDpD57BbnrCtcf2xOiNnPRi689CK_vfMQP8BAp7Qp8J7dJpVWG4Jt5ra36sWie6gznPuBvzeY0xUPndgx4jVrMN9BAMjavI1uA7hIP0jXyZuwzi4DyjEGyM7vp36B2j3xXT5YaBqJTOZTKTDvZKFuynf6BfWFPVt1rQRMVhRGtw=w448-h336-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/oL17HPjLIQfCz2vxu1kilE2b36_HtvtgvJd-u6gyAtpj_OCoyNNvUzAcn0ZWa8PSwDiOJA6mY6Yv0t4CImB0W8z99HksALO3U0KpSkuUeI1o-a9pKfPLiaM7XHLr3eZY1mydJzAstPdczOg6heNu46xu9g0qen3BgPS1HcNXO3ypFv4dt3a50g6Q2VMipj8uZmj-m_6z4UZ0OPd04SEdG7z24kwlq8aXHpXSeeMPSBx94DKRxkLTxJ_ufIxwk4YjNEwqS7RLmpmJfF7L4i3LCsF1Qfw7S2g3qn4lAbaGG8n_ygKbOsVt5SGfvVtDvfWqy3F3y6NQBG2OZY9bUAoghRUcZwzjYBFmsF3pbpxuxcN247B6LEWMMhH62h6cWM-p9jyII_gjy8PgUk5wxMQyiR9ztGAO6j6mZyqo_og1L_C8V7gEIRHwiIXDrqtyF3IzLqLKxPlGf7e927BPM3T_5DbpEcA3p1HRc48_YUuMIvpazjz_L6nNnI86Kma8M-xectG8pU_hGtRJWDtben4lHltpcNmoprFEzYfUcJ_T7S6KO9sQcoz-xvkuzMk2Bnp-wYbvD96tL4f6gdTN0Fo0npFuqOcMi2Mo4SAEChV3N38xEj1HWYImFACS7c2rs0kxaDnrLzjgg3OBtMx25SqEN3b2h40lUSfFIVjreTfP7yTSslRb0sYvEuR5iw=w448-h252-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 437 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|