Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захистудітей - прекрасне свято радості та одвічноїнадії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.
Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!!!
Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді нас всіх із цим прекрасним святом-
З днем захисту дітей завжди вітають.
Нам зичать щастя, вквітчаної долі
І неба чистого, і промінців грайливих,
І снів спокійних, успіхів в навчанні,
І щирих усмішок, і днів щасливих.
Ми вдячні вам і за тепло, і ласку
Та за турботу й гарні побажання.
Від себе скажемо: - нам все потрібно,
Але найбільше – неньки піклування.
Щобпоручбулалюблячаматуся
І щоб в очах іскриночкигоріли,
Щоб ми, сини і доньки в мирі жили
І щобнічимніколи не хворіли.
Щобвсіприсутні на дитячімсвяті
У радостізростали та у мирі.
І щоб і дорослі нами піклувались,
А ми булиздорові і щасливі.
Нехай все збудеться і неодмінно,
Нехай веселкам різнобарвна грає.
Хай дітвора у мирі лиш зростає,
А Україна наша процвітає!
Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до безтями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть наші мами!
Ми побажали нині вам багато
З Днем захисту дітей
Із нашим святом!
Всі фото можна переглянути за посиланням: https://photos.app.goo.gl/ovs3eBzRdonU9q652
![](https://lh3.googleusercontent.com/OnTr6Gfat3QcOHXfChQ2JqgrjNEGyNOIl1gyPQWdfkpVrkBLQx-H1V6S2l-hRKYEi7nyBabtomw69IzEE4WkZ5TTg2VyEGH8KEKVKWsXSgf114xLcM6tj3i9l1HG6aIkYIO3lgjPyL8KaIL9eUETt8-85wDaQgwazo6w8JXjaOkr-rPoQRQigTp0bRIVXj-ed5UMC6hYnuVlYY8syPiOFJsUMXelKr4omHCpcB9p5wqD71m7Dz5HP7cz4_LG9MZl88vz84YgTYu5VhkWr27SzizFu_HuIsP27wZ31sao4sEZXX-uWemP_bnEZmLRbZFaSyCgPH9TvBZhyRq6ved8QnyFwbvj5zGElbWYT6R2gGz1qYr6_UIZXZ3fz4IEYj8ZWgqHXwx3pMXc9XorCvM9Dmuuhv65gk_DMLUF8zrxywRM9OggVVgKYREGPS4Nu3Ejfrd_MQAT3toUhoccugdgDjxPJDv7BwNWXKns2sMABF_IbZbo07B2wO5QuPhl2kEFkD6X7gENYivfaQUHeep44mhUDM26C5dcRtrffwIyJl3fDnYOy2oq-po8pXXsgVC73rO6rBm_poRk_hi_LH8rFuUvTj-KDRoG8Ki2hIrkLcyrWGyb23gzUha3_KlmYpFHGM_0B2I0ozCHD3uvy3mFi93vJK5bC3R0hw=w1085-h612-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QONBggHj2APm_LR4OfdV_D2KFFKOtsC4wHXBk5prwafP4DIeHFLICAk2IdOpqBaRIWBaGGRZYbshg9MJUy3AE5MMjC2vM94Q6SoKuosjFPBn8J-jon8Y_s1rgEfjt-B1Zm7mus-nKuBZrp8RvERLkv87MrG7OhVq53j7mCPQINFQxw8xiMuZT9Zb2dDq-OIOi4HiX-WnLG6pMQ01dngYcy35GjbbjM_S-5jOA3pbiWDrvtqekXd78jj2sjdj6Xu6uGxUaID9YcI2BxDJ2dsXTZ-paugnnt0nUsAZGxhjSccXWbdd-4DtsCvBVUXZDHdpjZO6OThP9mIwo_TS2hNotw8NIGFiHDsCvl1qQQjvflEa8SSXysEAGHNPC-WQY9z0rKT81j7Ht1HYQuT81BYPPLR8skFEaZ26VOqwHJy5YkgUY6QmhVxesdLiRbmFCY6Ev-ysAeXHlkhtXKf7DR6PoK11FKNQkab10DixVfHUKttLFZCw7_KSBINC0DEWcW12hiJeuBivlLeXFkZsf-CXidxmbYF5vrnkJnKFdXeonaOg3zVmXmq0g7c1uRzK5it-gvHW2zC2KHtdzuc41gsjdj35JB9-FYlt1CKIhZgg=w1085-h612-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/orKCIRWaWde1OrvtiOug5v7n-hGC9Vdf1e-3DylRKtP1Ca-pe3G9fYZDKuw2Xi9hoSyjl8MOwrMuX4J2cL4Na4-R5wwRG0mmJlPt2MxTp1Yg80yRklSmW_FDBCsu0-4tTZYMeIpYnf9F6shUqET5D2txrqoGIs5dG2stLp-dbHFrDzxZKx1hCsTlDKa-HJ02wcSfOsA5MOY2Naq0E41KvdbZXhRjifAobrcOyPoluSCUry1TX1Fesj0xLZ4Tmr9prhh4xkhsZpGNsiGg50IDD6g3_2KnMtnwsCUofw2E191DKIbxCmw2nvvmbe5VCEsE5uGu0bUc4x4N9oe5BiFHBz8L-lMjh1q3R8ivLUK966uXewubC8oJz79KDGRX11KEQ9nissB6gHwpF3pFnh8HTqp24dulZ-MotAjwhWhqMSt3wJIx5HJct4PHAeknj_5w-dzG5pQP0Kp70nm8K8yCgKdnE1OHuQIadUtgoJBf8glgbRGfElKNcjFLWW1vk7MMymQG-IMOhKzwLQujWhsleJN5ZNHTvm3wsJ00TYKzsCrd48xL3USEoNZai-dAS-XHdIb4Rzm2ePbAlAJsrCgmH2O6TR1NOFsJ8XzQQZ6KlLdqhBjwyZFpO4zT65Zn1FPjLCphRAyKgrm7C0WOLFT0Gh1l3KZtLRPtDw=w1085-h612-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/2bQxDl9xeLaVPkPueHWJf2FhPQaVKY4hjmhsBMqD8LSJLaJ2cDX2Lv0oMwwbWuLHSocXZ-gGfxSggQHaiiPE_eW72dsXPolJmmagiL5h0jQGGowurwi4wIrMzh0WoDbn62Suua52fvaijyzLQa_HByINGgep2C6X3L2RTo8LQ0ILv_fesTF0xMWUB7pkOrfR5d8pW1zgFSLmFLFhD7xLFa6QwVMUJOy7FNwJWxh_6Fwas6rP3LFeumgf-OLX0XlO6qE3mI5LrxHTLWyZtxO4Q7ZB5uWml9maN0AXtxK-m8Ua_SOzLQ4R8QS5J1YE3bYAGwvYyPDitRPrEEWj6liSOBFLZyy4owy-bybhZxK77Y2QRcif1shAeZnqC2WDA50Lw1camYuHR0So_DbZVSIk3XynW7J7gaK6eYx5Fnt7SYxcOYyFUO028F9jUFmRBkk7gp1ToWAyZHCnPsYf5rNiuUpcKHc_4FBOJTQj1ZpB3lQ-UFgmDwAxzkye4o6XUEqLSH53bVA7Xjk3ZPCtmYdQPvMhGxb7IEtQ1Baxd4WTRlh4YhQl35cp5luOEjBa5hJwOddRi6TPDr_o0AkM956U4bjM4MUkKb3hCu9a9NHT9mKZOQu3uJVI1PVv9GYBexNHJ_AmXunqATj8dhxCgCmzVzeQxeTc4wEuqA=w1085-h612-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/GCbxHAbE7b1HXUE3gdkmH4HCPHudMFwcMtaIYmgNmf9v0ei7xiq4pAwCKxG8BSxELbBxHXbgIgpFscxUGYOnUa48mqZsbX0WJlp1qo5UCFAl5rNNZEkMf_T0GBG6iM7BZRMG0_p2HjlB6SNJhAzokXe1jsJmOPDgDmiT7FfcNR9yXBOsi4DjHe9_SlBB52B7-f2KWT4hlfaT1wsJvyU95xHj6W-ILE20K5p1bKxK48edT-xby4roMDASQcfKonpxvfzFSZCZ1mg5f6TEw8eNXwKZ9tr33QR3msaLc4dvRQ_gqgE2syWMluIh6CwPmFdwgUyJDU3zyFtqn3vQN06ldrLPz8A-7un6TU0Pig0mn-0oEKT28svg6ACjlEzZY6QmvnpuyDQp--HEjwmWu_TRwVGdrellrEJuM9zcnifxWLrwjboiNSowEBuhjmXduju9IU-jsT6g2GfI6mcgl88aZoRauaMGAkCoRnQYnsP_LW28y9TFXSkOG0WqptBdECbsypF-gcIyBXMzJlnUXImm3eWv-o06r0jQe3h3lOjgkHsducnVPIohmMRd1doHuoWglhc6AdZrP2YgNtlfenzFTLP6phN0PbFCTpAA33z4=w592-h333-no)
|