Свято радості та надії
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.
В нашій школі, традиційно, День захисту дітей почався з урочистого відкриття, на якому виступила заступник директора Койчева С.І. Вона щиро привітала всіх присутніх зі святом та відмітила, що наші діти – це найдорожче, що у нас є, якими вони виростуть, такою буде наша майбутня держава. Закликала усіх сьогодні й кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Святково-розважальне дійство проходило на шкільному подвір’ї.. Діти з великим задоволенням відгадували загадки, співали пісень,танцювали…
І на завершення свята відбувся конкурс малюнків на асфальті «Світ дитинства», де дітки могли дати волю своїм фантазіям.
Від сільської ради діти отримали солодкий подарунок – морозиво.
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
Кайряк Н.Г., педагог-організатор Старонекрасівської ЗОШ
![](https://lh3.googleusercontent.com/yxHddAXw7HD1zpIzTrU6rKqRZ81PD37wBlny6YtHSPZi4IVnepZ6eY01flZ42dBvIVEMCfBACHi6wn63_aYn_2c2m_wchkWJmqdaO6UFZqip7K33NB486YxoUJe121EgHMP0GEn7e0PM64cHWmj5emmiBt30LE31rGHsm_b3rFDiBX8Mr-uRXJk1i2OSz023NXrG-KXCcIikNCsKaE4ZZ3xLvWwGp2n7T7DpR0sE8gjKj64hk1C70j0rX9Vwu2WKzFzRsWBKw-QEGj-GqhboMj_UHfJnb9OBBO3J4DPz7vuM6-Ixtg2WM6QfPCTT4JRi1DP9SDGUORz-8RjWAj89jwACGVIpxyfymAdC1Eo6yEGo6KGqgLC7sAfeJ4t2SQmJF3CtsLo4njNgiSxiaxuMNN1EB2Rl94_6a42WgXFHLoep-FqQGzocHbOrt5Fz6z2-NyTNPJpBp5jJTSqdd_YnER1o-mRHngNmzUuKj5MU86D-V7oOUcEq9Aow9eYoHdTd-KHOYtCngZbTUPG14NyVbDVYqkF4J4nFdZkRGJmv-TEsSP4uQnOqSfuRCK0RutsIXuIWGkHeMx1nI-NXy_jtt4vZdWG8RN0Gg2s0LvIP28bJuwXuw0ylUaw2H9b2smtfwECE3FX4jZKS-oJU0Td3pwAzY7025r8B3w=w448-h252-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/EnpGhdwzB1Y882Dl0AAmiyDYJxhP7Ao1e9JxJaGILOANyZZ_ILag3fciicqYWRF8fEs0xghjHqVLF4WGQl5Px-TtAGZ0G6voQs_Frqjzoy0p3EztS1u4CdDur1Bn5ybPjTA60gqaB853gLKnfSXaM-BGHGMx44UnQTf4Jah-fpOC4fHXiure5OMQlhfZ2ApSwiYXHJkrGqe41GTrGPIm4LhLwoFFewc_xSjono9f-GTncHjciWhThhzjjUCNbdK33Mrd1aggKAorr1ra3VwQci4MLO9WMpWeS-O50VyfQ4XVWGx3G35TJm_H-vCu6LmZaBcClUlu_ZDD4HWfHoq9D411hn6jTpBtdl6S7Ds_FKzlpUY9GX02zbR1O-kF6vQ3eg8C2r__OcLovnJUAPb1leNRBbHMulI4I5cetvYhLcltjbDXZItO4UzUq80A6I741neeZcvKBNX20zFvdwTl-I3IrJmdMAP6EJ7fbrfiMV2lnYc8YWQHp0Nk4WxtZPTTqNR34MLZRIeYwKcHvX-STqjRRpIRdsKEgj-20Ifs-hTa4Jzzw2aMWIyDKa_5tMFLNwDBwkrouYpnMWj3-Vbw7DjKjLocHoKODT6U-_T3V3JQGKsoADUSe_PMvaHUnUzdTsTtfPheznDKNXSpws3AotMWb5STjFUujA=w448-h252-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/k7JILE_9pGvQDsTaTQChJDCfqv6Upx_o2O9vWIVLHb-Tx7u6CVid7Z1S2IxIxoi8RmXH4bdoOyatOjwz8RxRmGgPT2GrO4b6MF050a-qThZLeSn1PimuqCBNyMZez5r1xVAHNFGbj5Dd9dsQZikpvx1-P-anMvkGqWUub5ibxpE5Q1FXREm1ibPohlcD7YaMoD8T1SrFhNrQYgs083cecUpWvQ2b9ptRpsW2_3qCqWJhsF0FT2fIxw-G1laNrwKhMDJj0IobULb5kSk2217H39IqyoSD02Ea3AHUNXE9SJeQIapu3pPndY-NQAW-sXgt8X9StfH0mwG7WuoNsjC9yhQJYAWtTN0OZeDtgfVRceZc5TXYAN_6aqPc92OyQHq9WDSLSsAD5C8w0kFgvCki-9O6aKKHKyOYxtp2YX4h3vlgjadQFABccb7obxnhHoX1d2OJsQNMAKi7P7VLhcnd-0WmZsuiHR5XmgxSgDKV-WDB-WJu_yqMM7_NaIS56YEkEwhnux8m0hRqKR7ubY_4uGIvDutYKnK2N3MJmXM5PhckgE9ScS-DmSnyBstijtxyDKF8RHCsClP9_faAAk44VaGeyAJPj-jaP9kt8znH63vV0rufWwHReJ2ssXkWwheReZefGaZ-2Rg0Fy14rX9aeYDuJ03N7T3eIQ=w448-h252-no) |