Головна » 2019 » Квітень » 2 » День зустрічі птахів проведено в Багатянській школі
4:01 PM День зустрічі птахів проведено в Багатянській школі |
День зустрічі птахів
Традиційно на початку квітня з метою актуалізації уваги учнів школи до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів в нашій школі проводиться свято «День зустрічі птахів». Так, весь канікулярний час до заходів були залучені не тільки діти, а й їх батьки. Ними були виготовлені шпаківні та годувальні для птахів. В чудовий весінній день діти разом з класними керівниками та шкільними працівниками розвісили в паркових зонах села все те, що вони виготовили з батьками та погодували пташок.
А силами учнів 4-А класу (кл. керівник Маджарова Т.М.) проведено свято «Пташок викликаємо до рідного краю» для учнів 1-4 класів, метою якого було виховання в дітей дбайливого ставлення до природи, розширення знань про птахів, їх значення у житті людини та інтересу до навколишнього світу. Діти прийняли участь у вікторинах, конкурсі малюнків на задані теми. Свято усім дуже сподобалось.
Педагог-організатор
Сербінова О.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/XqkMWt1p36XtpwFbd9sgDgcR-_X4F5K9J54sDCupN_0pz9rtdy1pLwunMkrrsP4I3XiyZnijaMZ-71DisDBi9kfzgKS19WxzCHqfNDEYGhQbeye_XMzMSpJ7HSqUSC7yMxZAehzCiwAeZCZLeAFOhP0i0VtxvlxrCujjvx-W7jZYES2pkVudrwngcfe8fz6-w7XjZDmI2t2Gv3a3aMCMCbaJ_FyR_yVuTl0gZBhr0xYZY9LBr53gj0HR2ue-nlEJ7iQuqGLcFlfbdsjRXLNkWvF3-ffMRlBsODuWzFXb7rEKojQmD_4WWY7mopNTcqWsVrJd0XPWOf8UNTf7VMvyeNZwLq8BvCGVgZzMRWoYtDCFaXi4twkmmEhOwahz34_AGL1ck2fASxyBaPR4yUujUx7g3qacF3X2EFKi2W5Ku-4elDYRMTRqZGUQpfD4VT2ZLhfOYUBw50E4NsjsvRjX1ofLIjQOpRrnYfZBgowyVtOVM1tik-OaleknWaLbz4I_GkDm-NBcE2CTNeNKKUeVbwU2shO_uS5MBEclla1p_hAFb2BQE2Bcom3TL3Z6U2vS3SGWhhPxssqSrXSNcmul0NTNAKpScdy_7gMW6JOvshnkfDgHsUsaqTlss9o0nrtM7z0PfVggYYqhYpcKnz_TLjVf6oT5nU95IOxD5dp8dzTamokZ5SaOmVjVGaXPdbfkgOpuqD3qW6LjG2Al9fTwMpLsqw=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/meZXZr7gKAvp1GV25PgOS5hCEtzqLsuOtoU7hrZv8GlD0npXEp2qHNU_qYvFeRewYZdJwXBB4_L6z-luL6KF78LZrCGk8Xaz1BjR-eO-sK_-wNShKjD01Ng9r5SeV4JqeanGzcCgT1ZQfCcc8bDCJpJYW-CO1lOgxL4WM6OeTrnCKGXDGOIXmN67UZaJXNmUBlwYPaNuqqxxA7AzUlL3LS4hPxCODbaqFD_QGQbxC5h_tF87MxVyOvI5obviBERrw91BgO34TTL-jcwagy_Au-1DoAcd-rfQOn_fogOJytfzBW4GLn9sxIRiVBQKb7dgkAAjQ1hE0OZEXDx4emIZ4TJDSsUbRheRap3Nk7gD3gt-cpTz6Tn1XiE2LH-9IAZyMMXCDSZjZxEr65atvfTbQw1ncNP0MayU7HjSnqXSslS8-KhGqU-zfeh22P5l6HNFj4H5v3MT5Z_SfRonksPzimD3qS3AwbltMrLBkUl_aEtksR06OR7xgow03Dto1z8YT49ONCRRbN7Pxqe2d9x3ezlCo45ARZpVEiR6Pt8CA8qXtgEGusvVxOOxg_UN8DNqHmSc3NW52d9WJWnsxoEdQtYAIcRPEmrB9X27ldnOFRmpaxDM_ojveGlUPFQYOPRk_LlNr-co61p_totOZYGIP-xvg5QYN-KQ9eAEl8tLPVR7NYF5GrfgkXBMgng7pBIBOaxXI5j4leHVHLIHQC4zFMuZNA=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/CohsXldFVcdtgikbPQK20uRH5MinEd1ss6NFy9Ups2DL_ZZUImOx8u7Y2ElrpqO3KeeUSzoMEoSbmNmMWJGvRe30aCMP7lJKcZRyqVPRkl0mW1u4iPrcLFmtnmwOAhK_H0lvbM15GEwRgvsVR-vdY5DpwcO0D-RWIksQJLGQtnEPfS0IAwBqCN7dEftNWLJVV6ihtzJot-FDpwg486T55y1W1C-dQLbJqE6C37a26xTkmz2i_G3MZFXBHqBljJ8KqtWSjJnaxM79cMpVUi5sQJhcrwKLS2ni8UML6Jybw_nR4XQACj_jic4Vh3zClLomxZmEmRv2EWkag26ePWGJ_4FOQ_xHdC3bgATfMABdsXIYigH2MYCGqOwa1iECjrDMmvQSEmP3qq3avxppBbF07LTdf09SHofA7F6NBUADui5t2WIXMYILZv3mQF5yk2VCEQFpwaDZRYtYK8MnczgEgtHDPXz3eAHlIMOo2hphb6lJ30FJS06N8Z2y4nv03tBjO_EQ_E3UR4FYN4cTlp_3gpcu2qfBf3Et8yuM9-m36NjPtORRWD3YgkxdPb8KgMBFfwky2D_svD98QDg0peJT3AoE9uoQkWatyuizQLmaUmXqvW3HqCs1L7f-kwJH1by4z0Gw5ZnHunc1UOzYwkDXxTCgX_IasBFI6syNc0f-OjvSaVQlin5P6yoJ3yBObXhVCABtgldmyy5GerDF83wWaFxjWg=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hcDj0oY-4Mth1kLLdXF1xsjTEUtFitPA_iMhlvCFE2GCOds5j1XACsxMw4KIKupFg8FI5XLzMCQtzqC-tV2fmSgz8aeao5YOYM_XwE7XUizE9v2BIkT5eDN4AzHCJ0nkcIUUrX0uTeLDOVdGzrd7Li7JJE-OzldjmBa66lPFwBxIYHumsLMVYav3dRyP01y939t8AP6EINq5nhBeY4U5qnuWB-PIqXpKPamumsRtiTWUQbU7xF_tVtvMZgh748pNRY1KZwzX4TGoO7gTZs4D5O8DHkEIBOBr58USzROBix8NwywlPXHtOO9fUQ3WF_tzOeoY1nk86UwHPmGGfnVJhQ2_Y2AYUroJveZngtufT40fl1can-uZR3tTPIyFP4NV9ukEuHx4ImYx9xM7FDHKKRgRH96Kf5xI0cXBcedQC43JLYKYbnTObQ9n3pLlTnQUcahG92GS3of43OkV-l95wibYGFmGBxSqfZZqBPKOVEHFVdR58RhRfgI6WYpGlwPHFhi3XQVMdOsGglbTVa7ggLUMR1A_y2mBYnZ68eYG3IllodFej5k1XYNcASZG1V6lL6XTl9LJQE1p_i5ejiOxYAKPzR7arArzAG22Q2nQ2JYE0IdbGHY2kQN7rujU4_MjxwRs5u4rQzrA_Xf4o3pinZ7GyQeJT-gMPQnJamobLhl07Vds5KVJxn9r-P-wJ4UZt2bDdM2BpKCM9z5woGjgseOMEg=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-uuYR5Pkl9d1nBZ_X3uEEY6uVSB0W-7ckKPJIPeN2_uNny_1aUto81cOV2lBAAXkHgjHcNIoCLwEMWbWMKR3SZHJgntVulTe7sLDKEX1UD6MOcvrMZWUjxJfptLqlEN945iwaS01m_3Cma2mpUSkBuhGyG1o3cvvBXrmXFtHqpCF0D2CYLK6D5TajAIFZuZVP_vJsGVJoPLQWJbgXDcaM_4PyWgkB70pp0UVPbi_zWdcr6xDdphXSccvXqM7T8mJmzbd6rPlmd2D0ETOHTbYtP5qPkG6-iZyRUEcCTxO086aNzOskZOrFUxzB_3OKcQNGsiLBiuJ8tp3gq6hnAtYrj6YQITTALfxl_SUSbJWRI5ajg2eF57ipAn044YInsskTE5bHzD-SEaZvHA8QKcAtLGJeAbagALsddLykrS-I3Vc4HkLRKnWQu6aNQDslH3PXl9G-bkQcQbSYaFQ8PHTyUbGlrVUK4bXC1xWty3EmG_owzXIkrzWR7DnUq5xafK6xf-8b-YYrm24sflS-vDC65OpQH4qqYu7OHobVvg7UFBCiaqZ2q4eRDPoHy7xIl4BnvdU1ut2dSQSq4HCAu1hyOfAJCskdu6m-q3UX0gshsfOycq4SM5-pwpo2gT6Bw3UDpk96wt6IBTqJtIiVE0gMfSo6-h62_zJoMxRc_uBpUXL35CA2BQ1V7fIhgjoLh1qG25y7X0ZIKDZpmFLG1a-eRTU5g=w439-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Sk-_xypCt9-voH27s8hfqMccg8mvrPVBijYNhepjvRhOtcTrao0PbXXua0Ie0s_pUNPB_4oOGCTYBt2yuHiy7hNUtixpwK69T5XURTHJY_6bRdvaTqZaUUyUq9O6OTHAsjMRYZ1avwU0jVeidtR3Dz7sJirLczIwPfFB0c5TVQtJnhiJQzHALHBWFlNMyKZ5U8Qy81yHNjKgZR-HawKGnKFJ_5HrdnxG3znz4yDmyEAB8YPlrIntY5oKBXzxBWpjE9BEhT2lHNW9HwFVdHNBsFSP5ThAX5Aep5Sedo63Ak8EnUrlsHYyeiK3vC1UK9Z0w7-GrsgGFRbNK0M04xmlpeyQ6WocxSgmS2XSb1ZMnAte9SJlBuDHzeZEcK3wE5S4jWek_krmtlG4CAb2SixNDX1TaVItlCuoj8H0dbucFYY35_wwTx7JHCitEf9fjlaBHLZ-NqogtNWelvHNyPX4G4zN66cIzVFLDOcgfRNx5AvGUJfnsd8kIBoZjiByYdAnqyQFFJ-bfmyjyaUicL9ofDpRKBlYyr-b6ldDc7XjpoNpRCUjLKDhSWfpAJlYQ19UE3WQuptqu4lnYyv8AGgzHblVvU91vxP1OsxqhrFaqORAPLVWywvuGh2srkSlgfBnxREOZZyAqjfCZQ1sbE3VxfvkfX6OkakrZo3LtkpRl_2mTzEjNGniEhHMEL7kRYaBELBe_MuuDnE6KTh0EGGZM8HdHg=w780-h585-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 544 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|