До мови доторкнемося серцем
Вчімося, друзі, слово любити.
Слово до слова й думка сповита.
Люди без думки – птиці безкрилі
З думкою люди мудрі й щасливі.
9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. Цей день у Кирничанській ЗОШ розпочався традиційною загальношкільною лінійкою «До мови доторкнемося серцем». Учениці 10 класу Приснак М. і Вельчева П. прагнули переконати своїх ровесників, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину. Адже мова — це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури .Учениці 6 класу ( Сичова К., Мільєва Г., Пейчева Н., Калаянова А., Гаврилюк О.) натхненно читали вірші про мову, її велич і чарівність, могутню силу і незбагненну мудрість.
![](https://lh3.googleusercontent.com/sI699u3GyDWovRzvkQ2v9-LNp8ex3f6TmVagVLDynqj5rMfizFl3nGJzfGkz3-U-DzUlvWiOzM1GQvXVztDHPd9ql1ch_pXpdi3BEAdDMrFci0Q6PSA67YxSaHcKcqSgMT3sPEH3SmOH5X6n5IEGHAQE6SG08F8ltLcgEq_m0Iu1m3wrKemCATFzhRgg8AnGuAIjKPB6fAtrSzmTXXwGx86eiN_Rr4C1yr73VRIbuVOa_XARUPwdefUMgS_VOl4xRAOi3bE7kUdNJjCO1A-fKz1S7GrWsUFLqWOFQ_cLRw0r9D9Wmkkpw-AglP_oO3hXu2qW41Ul7yjCvE70YbqB6iN3oIakzcK1qzAAm4UszUrZVstMFyNAt9qXAt31l0qlwf2gs0LMUWJhSP9W2tp2-1dPzVBAcEbXHaQHfsee0GiPPAGjfSCUEWqROX9wpHJd3dKlGAdpVblX9M7qgMZpbCbEz4RpPyV14hlOsXVNyz8f76iFO70NbM979UKpDH_TPaPTRmG-tw3i-oHjpIc4_xgOM44uUBR1wCmvAcutF8S52J-KUa4cHapqsRuj-7fpvwKNLqDXtD5FxN983gt1SqE8qEKfGWFRRMCqEhE8ig0rvi-vFYbjYJKGpDn2bXiiPXmb7nlxsTOLax_QvFws1Bw9IPlGoOTJgFK3=w1086-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/dm6pTjVt_2TXl2ufNRivAHyyJGBuRBBHTJegkGVBsmvEKI3gSG6ZqXehxCwwssL4CgqKEvbkCnKYV3bCWvSRrYvtNJ6J-m5Mf19nJj_nMB1TWvmxDGcAkcsaPFXf7Yy_hef-tL1GBB5NUg8lQSIHThxokloq2sFNoCvsOH0AqTWTfmmd5LM3qqbJJV3jHwA6ueexTIpoiUaTQAjkbY42Eh6yDNRvnOxuk7OU_UtBFT3EGxd69b9eBf82VBSznYnrfRtITO2gegvNXk42FzPpjgEnGOOR0vzuc89WKnisPhHFecfhXzRCT4Sh5EhNrKnOFJR7t8OW_NZypzB7hoH4XvNjyjHDCVPZqIoJe3SYcwk7r16ajV8r_Qv0ZXqrK0jFfvyGpQ60yxtPq3HL8UZ5sxDnV_9GwdrNnNCw6HM0czojbm4fO95tJZ7pVf7YN4SnImjjJS0A0jMNP-VUbfxMm8RmlpFaRIwz35JK2y-h0wKnTIvmoVpx5OvLRU9QwqAYdy4xbFfyPKFZ3usYkizzdcPNFCa7YjEkhbNkGMFy8AaVnBje-Jdmbvi9H8evi_xYkgZjqfjvVwDFAxwf7L5YkkQKG_WmmTDBYbOlhdgUf14YDrvoYTi00MW-MoGnT71VhjxvEDvJVsexTDr0U1-Oo57bY52zMsoE-CeW=w1086-h611-no)
|