Екскурсія до прикордонників
В рамках шкільного тижня військово-патріотичного виховання, в четвер, 8 грудня, учні 9-11 класів Матроського НВК разом із вчителем Захисту Вітчизни – Шелестюком О.В., мали можливість побувати на екскурсії в Ізмаїльському прикордонному загоні. Під час проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись із озброєнням та обладнанням кораблів морської охорони. Відвідали кабінети та лабораторії , де проходять навчання курсанти морської охорони з Одеси , Маріуполю та інших міст України. Начальник циклу підготовки фахівців морської охорони капітан ІІ рангу Старцев О.М. та його підлеглі детально розповіли про сучасне озброєння кораблів. Найбільш запам’ятались учням практичні дії в кабінеті артилерійського та протичовнового озброєння. Спеціалісти своєї справи продемонстрували сучасні радіолокаційні станції , навігаційні та гідроакустичні прилади. Майбутнім захисникам вітчизни показали роботу корабельних двигунів внутрішнього згорання. Дівчата закладу звернули увагу на те, що в прикордонному загоні служать не лише чоловіки , а й жінки, на ідеальну чистоту в загоні . В кінці екскурсії для учнів був проведений майстер-клас по розбиранню та збиранню автомата. Кожен зміг проявити свої навички в цій нелегкій справі.
Хочеться подякувати всім тим, хто і в день, і в ночі стоїть на варті нашої держави, захищає наш мир та спокій. Особлива подяка начальнику Ізмаїльського прикордонного загону ЗУБ Володимиру Петровичу таКомандиру Навчально-тренувального загону морськоїохорониКУЦЕНКО Іллі Володимировичу.
Учні залишилися задоволені екскурсією, яка була і цікавою, і носила пізнавальний характер.
Підготував:Шелестюк О.В.
|